Irinkula, ваксината за менингит я няма в имунизационния календар. Има я в Пентаксима, която пък засега не се покрива от ЗК.
Ето го и него:
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/135/75/

нали ще го водя в ДМСГД на плуване, та все едно ще го приемат в детска градина - същото ходене се оказа 




Ходихме до моята докторка, но се оказа, че я няма и в понеделник пак (трябва да ми даде направление за изследвания, че в ДМСГД искат и майката да е здрава, не само детето, нищо, че мен няма да ме учат да плувам
), напазарувахме и се прибрахме (съчетахме полезното с приятното

,а като ревне и иска на ръце с нищо не мога да я успокоя и трябва да я нося,а тя е една любопитна и само оглежда кво става покрай нея
а аз останах без ръце,с едната я държа нея,а с другата бутам количката 



винаги когато пиша и тя щрака по клавиатурата,а аз все трия квото пише,но днес реших да оставя,може да е нещо закодирано към вашите бебета 

Сега му давам капки и т.н...и дано се оправи,макар лично аз да си мисля, че алергиите не се излекуват напълно. Доста сложно ни се получава и с имунизациите,но за сега са отложени.
) и за сега да чукам на дърво няма рахит 
Днес за сефте го зазимих и аз и като го пъхнах в количката милия седеше с ръцете нагоре и само очите си мести

Трябва да започна диета, но ме е страх, че още кърмя ...
Днес пак е мрачно. 
Митето на Офиоли сьщо е с ЛаРедутско.... Може и те да се включат с коментари.
.
.остане един лош сън
.Даде ни лекарство,с което да изчисти вредните последствия от ваксините и сега ще я наблюдавам за реакции.В никакъв случай ми каза да не и слагам такива АБкапки,защото щяло да се оправи нослето за месец и после пак наново да започне.Сега ще правя посявка и ще видя какъв е резултата
.
.Превърнала съм се във вампир.
През час ставам да давам биба и така до 4-5 часа давам ядене и после в 7 ч. се буди все едно е спала цяла нощ 
Лягаме една до друга и аз хващам от едната страна и тя от другата и така си разглеждаме с интерес 
. Сигурно и прилича на млякото и затова и харесва
. И така сега ги редувам един ден пюре, един ден каша. 
.
Но както споменах по-горе,прави малкия доста обемен и трудно го намествам в количката.Ръцете си абсурд да ги прибере.Вчера в количката с него мрънка,дадох му играчка,а той милия само я държи и я гледа,защото не може да си я предвижи към устата
Мъж ми го оприличи на плашило-седи с разперени ръце и не мой мръдне
След разходката вече беше тотално изнервен и едва дочака да го измъкна от тоя капан 




Хич не ми липсва. Препоръчани теми