ЯНУАРЧЕТА растат, лудуват-първите рожден ден празнуват!

  • 11 232
  • 302
# 270
Добро утро или добър ден

Днес целофамилно се събудихме в 10.  Crazy А Яни си легна снощи в 19,30.  Thinking Това дете ме шашка с това спане. Сега още не съм я слагала за сутрешната дрямка и мисля да спи директно следобедната

Фил, Никитали- много хубави размишления на глас  Mr. Green

Добре дошла на новата мама Кати с бебе Захари  Hug

Духче, страхотен малък мъж си имаш.  Hug
Виж целия пост
# 271
Катенок, а кое е това маце (Жасмина, май се казваше) с Ксюша на една от снимките? Досущ еднакво бяха облечени двечките. Толкова хубави... Flutter

٠•● Dega ●•٠, благодаря, за комплиментите Wink. Жужата е родена на 9 януари няколко часа преди Ксения и с майка и от там се познаваме Simple Smile (от родилното).
А пък са облечени еднакво, защото и двете пазарим от Редутско Joy. Даже за якето и шапката не бяхме го коментирали, а по едно и също време ги поръчахме. Много се смяхме като се видяхме първия път Laughing. Зимна, Беата защо няма такова яке за 7 евро Laughing?
Виж целия пост
# 272
Честит Рожден Ден на Любо! и поздравления за Никол,страхотно  е че наше бебе ще е на корицата! Heart Eyes
Габи ,много неприятно са се комбинирали при вас нещата, дано по-скоро да се намери някакъв добър изход Praynig
добре дошла на мама Кети  bouquet
дано всички болни да се оправят вече!Фил,много кофти,дано Даренка да не я хване шарката, а Преси да се оправя бързо Heart Eyes
Мацо,Боби е страшен,хайде да кажеш какво е хванал на прощъпулника!
Радито направи едно падане и нещо предпочита пак да си пълзи и затова ние още не сме направили прощъпулник,ще я чакам  Wink
а ние си излизаме всеки ден,все още не е чак толкова студено,кофти е само ако вали,тогава сме само до кухнята и обратно в нас!е, вчера и до 5 микрорайон се занесохме ,да проверим какви ги вършат Тедсън и Янито Wink
Духче ,а ти му дай на детето и някакво мезенце другия път Joy
ами нещо щях да ви питам newsm78 ей остарявам явно!нищо като се сетя тогава
Виж целия пост
# 273
Катенок, а кое е това маце (Жасмина, май се казваше) с Ксюша на една от снимките? Досущ еднакво бяха облечени двечките. Толкова хубави... Flutter

٠•● Dega ●•٠, благодаря, за комплиментите Wink. Жужата е родена на 9 януари няколко часа преди Ксения и с майка и от там се познаваме Simple Smile (от родилното).
А пък са облечени еднакво, защото и двете пазарим от Редутско Joy. Даже за якето и шапката не бяхме го коментирали, а по едно и също време ги поръчахме. Много се смяхме като се видяхме първия път Laughing. Зимна, Беата защо няма такова яке за 7 евро Laughing?
И Натали има яке и шапка като на аватара ти  Laughing А на вас торбата става ли ви.
А Беата има същата шапка
Виж целия пост
# 274

Това е което ми хрумна преди малко
Коледна елха ще украсяваме и на януарчета подаръци ще подаряваме.
Колко хубаво е само от януарчето да чуеш "адеее мамо" Laughing
Първа Коледа с януарчето празнуваме и подаръци купуваме.
Отивам да върша работа и после ще ви чета Hug
Виж целия пост
# 275
Aaaa CloseДо сега писах и Дарена с един пръст-дран и затри всичко!

Честит рожден ден на Любо!   bouquet
Да е здрав, умен и отговорен батко! Hug

Дарена вече съвсем пешеходства, с всеки изминал ден пробега става по-голям Simple Smile

Дух, туй хубавото момче да се пропие в тая невръстна възраст LaughingНяма да казвам на Дарена, че тя го харесва, все пак.

И моля ви, явно тия шапки са униформата на януарки джуниър 2008.И моята дъщеря всеки момент си чака колета Simple Smile
Виж целия пост
# 276
И моля ви, явно тия шапки са униформата на януарки джуниър 2008.И моята дъщеря всеки момент си чака колета Simple Smile
И на каките също  Grinning Моите и двете са докаросани с тях, само различни цветове Laughing
Виж целия пост
# 277
Фил, ми честита ти пешеходка значи Simple Smile и дано я подмине шарката!

мерки и теглилки на Емо - 8.250 кг. (+450 гр.), 74 см (+2 см)
Виж целия пост
# 278
я да ви почерпя едно следобедно кафе и нещо сладко, че Радито днес става на11 месеца

Виж целия пост
# 279
Духче, не мога да не отбележа, че много ми хареса твоята песен-поздрав! Hug Вече ...найсети път я слушам и не се очертава да ми омръзне скоро Naughty И на Стела исках да я пробвам, ако не беше заета цял ден да паркира уолкъра на задна в коридора... Laughing Та, благодаря ти де!

Честита месечинка на Радито! Честити краченца на Дарена! Hug Heart Eyes

Май само аз не пазарувам от Редута... Rolling Eyes И на мен много ми харесва тази шапка. Flutter
Виж целия пост
# 280
Духче, разби ме с това вино  hahaha hahaha Давай му и мезе, не се стискай  Laughing
Иначе лошо няма във виното - Михаела нали на 3 месеца я захрани попа с вино  Laughing първо причастие взе детето  Grinning и сега нищо и няма, нищо и няма, нищо и няма...   Joy
Фил, Дарена много чевръста  Hug Сигурно е и внимателна. Аз моето нали много го пазех - да се научи да пада правилно, да стъпва на цяло стъпало, боса, без проходилки и т.н. - сега се пуска и прави 10 крачки като бяга, съответно пада на десетата  Crossing Arms Много ме е яд. Защо не стъпва така внимателно като Боби?  Rolling Eyes  Heart Eyes

С тези шапки и палтенца ме убивате  Joy Joy И в Плодив виждам дечица с такъв екип  Laughing Та дори има един магазин, където продават дрехи от Редутата  Crazy Че и в Продавалника го продават това якенце. Конфекция :рРрРр  hahaha  Hug

Иначе и мен шапката ми харесва. Навила съм майка ми да и измисля плетени тоалети. Че сега като се изправят да ходят са много сладки  Heart Eyes Едни мънички, ходещи сладурчета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Духче, мерси за поздрава  Hug Много гот!
Виж целия пост
# 281
Честита месечинка на Радостинка Hug
Ханна, наистина много внимателно стъпва Боби и е предпазлив като тръгва да пада Simple Smile Тайната е в това, че го оставям да се научи как да пада, как да става, не тичам изобщо да го вдигам като падне и така се научи и да не плаче като друсне на земята. От прекалено пазене знам, че децата не могат да се научат да падат правилно Peace
Виж целия пост
# 282
matza83 , аз знам, че не се научават да падат правилно и пристъпват на пръсти, когато се използват проходилки и каишки. До моментът в който се пусна, Михаела падаше по дупе като се придвижваше настрани, и бях сигурна, че ще се оправи сама ... но сега явно от мерак да покаже какво е усвоила се втурва с главата напред  ooooh! Най-вероятно и протегнатите ми към нея ръце я карат да се отпусне  Embarassed Търчи към мен и се смее Simple Smile .. Да се надяваме, че скоро ще се почувства по-уверена и ще проходи по-бавно и по-внимателно  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 283
Маца, правилно казваш, и аз така знам, че сами трябва да се научат как се пада  Peace
Аз го оставям Стефчо сам, пазя го само да не уцели някой ръб и прочее. И е станал много внимателен, пуска се по малко, иначе все търси ръчичка. А като се хванем за ръце и тича  hahaha бърза за някъде  hahaha
Виж целия пост
# 284
Луси, честит ти рожденик с малко закъснение Simple Smile ама колко хубаво линийката ти да показва 1 година и нещо, а?

Какво интересно в Редута напоследък? Аз не съм влизала в темата от поне месец. Не ми остава време никак. Ама какво спамя, като на всички ни е така Simple Smile но не се оплаквам хубаво ни е ! Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия