gab_i - стискам палци малко по малко да се нареди всичко при вас
!Nikitali - фотомодел си имаш, а
? Честит ти голям рожденник! Да ти е жив и здрав, и да продължава да е грижлив и нежен батко
!Вал - парада е невероятен!!!
Духче, браво на Боянчо, бърборко ще ви е
. Нашата Ксюша, каквото и да я карам да каже, отговаря само "тате". Иначе си бърбори и хиляди други нещица, но на нейния си език
.matza83, ще чакаме снимки от събитието. Бобчо-стрелата е голям сладур
.Дама, браво на вас! Видя и се края на тая гадна болест
! И повече - никакви такива
!Agent-е - и аз така мислех да процедирам, но Бургас е толкова ветровит, а понякога е направо противно да си навън. А Ксения пък, незнайно защо, много я е страх да е с дъждобран в количката, разтреперва се направо и започва да реве неутешимо докато не го сваля
. Kety123, добре дошла в отбора. Ако смяташ да ни правиш компания, пиши на Захари мерките с които се появи на бял свят на 18 януари и да те вписваме на първата страничка
.Фил, стига де, повярвай на Зимна
!Аз не съм в коледно настроение, когат ми дойде - ще споделя.
Иначе и аз си мечтая на глас
.
че да се поготвя и за следващото, щом казваш
Седя си преди малко на компа и чета форума ,а Боян си играе с една пласмасова бутилка с малко домашно вино вътре. По едно време го чувам нещо примлясква, като го поглеждам устенцата му омазани с вино,примлясква се и прави възмутени физиономии. Направо не знам как го е направил това, бутилката беше затворена, 3 литрова и имаше винце само на устата му и една капка на чорапа. После му показах клипчето на Боби как ходи и дали от винцето или от клипчето му дойде смелост и сега ме дърпа за ръката да ходим...
Духче, много готино


Накрая заспа към 3-4 и откара до 7 без да мръдне...и в 7 кукуряк

Толкова е хубав, как крачи важно-важно...И какъв хубав костюм има само! Като истински малък мъж!