За първа година в детската градина - 12 част

  • 15 540
  • 282
# 90
Момичета, наистина не мога да го плясна във форума.  Peace На тези от вас, които ви "познавам" по-така покрай постовете ви, им го пуснах на ЛС, а сега ще ходя да си редактирам поста, та да не буня така духовете.  Joy   Hug
Виж целия пост
# 91
Вече сме на антибиотик  Cry За цяла седмица лечение с хомеопатия - никакъв резултат.Няма да я пускам на детска градина най-вероятно до края на месеца,пък после ако се разболее пак- ще я спра до пролетта.Поне при нас това не е проблем - ще си ни пазят мястото.
Виж целия пост
# 92
jmoto, много неприятно! Но важното е да се оправи! Пък щом имаш възможност ако се наложи задръж я зимата в къщи.  Hug

Мили момичета, приготвям се след малко да тръгвам. Пожелавам ви весели почивни дни. И дано има още слънце!
Виж целия пост
# 93
Зима. Детска градина.......
rotfImbo rotfImbo

оххх, аз се попиках от смях.....

горките жени!
Виж целия пост
# 94
jmoto, бързо оздравяване!
Виж целия пост
# 95
Вече сме на антибиотик  Cry За цяла седмица лечение с хомеопатия - никакъв резултат.Няма да я пускам на детска градина най-вероятно до края на месеца,пък после ако се разболее пак- ще я спра до пролетта.Поне при нас това не е проблем - ще си ни пазят мястото.

много лошо  Sad
дано по-бързо се оправи  Peace
Виж целия пост
# 96
И Дени е отново с хрема.Явно снощните сополи не са били инцидентни.След 10 дни вкъщи, още на третия ден след като тръгна на градина и айде пак ...
Вече се чудя какво да правя.Бухам му каквито капки прочета, че били ефикасни.
Ксизал, Умкалор, Цитросепт ...
Виж целия пост
# 97
Само да кажа - за сополивите дечица. Оная помпа, която поръчах, се оказа ефикасна. Не е гадно усещането. Първо я пробвах на себе си. По-точно не се усеща нищо, само едно леко дърпане (на сополи). После я приложих и на малката, тя пищя, дърпа се, бе ужас, но успяхме да изтеглим задните сополи и после спа със затворена уста и непробудно през нощта. Сега мисля по веднъж в седмицата да й прилагам процедурата, защото мисля, че не е нужно по-често. А тя май почна хронично да си поддържа тази задна "хрема" и Стеримара не помага особено  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 98
Симба ква помпа такава като за новородено ли, ако е такава имаме, но не мога я приложа, тя се опитва да издухва носа, е наполовина издуха ,наполовина остане вътре, но с помпа няма да ми даде  Mr. Green
Виж целия пост
# 99
Ох, и аз да си споделя тазвечершната болка - днес Ади я взе майка ми и нали всички сме работещи, отишла към 17:30 часа жената и нашата последна.  ooooh! Днес учителките били на някакъв симпозиум и трябвало да се вземат по-рано децата, а на нас никой не ни е казал.  Rolling Eyes Малката даже се беше опишкала барабар с грейката, а това не й се беше случвало дори в яслата.  Sad
Виж целия пост
# 100
Симба ква помпа такава като за новородено ли, ако е такава имаме, но не мога я приложа, тя се опитва да издухва носа, е наполовина издуха ,наполовина остане вътре, но с помпа няма да ми даде  Mr. Green

Ами пише, че е за възраст 0-3г., но мисля, че и за по-големи деца може да се прилага. Една такава, която се слага на прахосмукачката от едната страна, а от другата има накрайник и смуче сополите. Ти за тази ли говориш?
И Кристина се дърпа и реве, ама баща й я държи, през това време аз бързо изтеглям сополите, става за секунди. Хич не ми е жал, понеже, както казах, знам какво е и не е нито гадно, нито болезнено. Нея я е шубе от прахосмукачката, за това е тази трагедия.  ooooh!
Виж целия пост
# 101
Да явно е същата на принципа на вакума засмуква сополите от нослето, обаче това не мога го приложа на моето диване   Mr. Green
Разчитам сама да издухва носа, колкото може толкова  Peace

Спящата красавица как така е стояло милото напишкано и чакало да я вземат ли  Thinking
Тез са за убиване, ами дори и да ви кажат, ако нямате възможност пак не можете да я вземете.
Длъжни са да оставят дежурен, другите да отиват на синпозиум или кавото си искат.
Виж целия пост
# 102
Не, не, майка ми, като е отишла,  детето е било с 2 учителки  и са го били преобули.  Peace Не мога да се оплача, много хубаво си ги гледат. Иначе наистина можеше и да няма кой да я вземе, но точно днес баща ми е свършил работа по-рано и е можел да я вземе навреме.  Rolling Eyes Иначе сега нищо й няма - бях при майка ми да си видя (те са на горната улица), искаше да се прибира с мене, но утре трябва да ходя рано на едни изследвания и няма как да я мъкна, та я оставих да спи там.  Peace
Виж целия пост
# 103
О, а при нас весели случки! Идват да ме посрещнат от работа татко и щерка около 17.45. Влизам в колата, прегръдки, целувки и какво да видя - Гергана с пантофите от градината. Оглеждам се, чантата с дрешките я няма. Кръгом и веднага в градината (баща И я взел 5-10 минути преди това), портата заключена, нищо не свети. Останахме без ботушки и чанта събота и неделя.
Виж целия пост
# 104
О, а при нас весели случки! Идват да ме посрещнат от работа татко и щерка около 17.45. Влизам в колата, прегръдки, целувки и какво да видя - Гергана с пантофите от градината. Оглеждам се, чантата с дрешките я няма. Кръгом и веднага в градината (баща И я взел 5-10 минути преди това), портата заключена, нищо не свети. Останахме без ботушки и чанта събота и неделя.

hahaha Мъже...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия