Страхотна Диета за Страхотни Тела - 19

  • 14 886
  • 287
# 270
Добро утро и от мен поспаланки,

Бубе искаме да видим снимка с роклята...
охххххххх дали някой ден и аз ще се осмеля да облека рокля Thinking Sad
Лиде важното е и до 7-ми януари да не се отказваме newsm10 smile3505
Виж целия пост
# 271
Здравейте, Страхотни момичета!

Боби, Hug мерси за кафето и чай   bouquet- правя ти компания но малко позакъснях. Hug Честита рокля и скоро да ти стане широка Laughing

Днес закусих с препечена филийка - не режимно, но не ми беше добре на стомаха. Как ще продължи деня с храненето още не е ясно Crazy

Дабъл  Hug, ще се осмелиш за рокля - нали ще ставаме със Страхотни фигури всичките! Peace

Софи, Кала,  J_Jr , dtti   Hug Hug Hug

Стела,   Hug

Страхотен ден на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 272
Здравейте, Страхотни! Hug

Аз съм със запушен нос... Confused  Това не ми попречи да се храня, обаче. Laughing

Диетична съм. Но не съм на спорт, поради ....някои причини.

Боби, дай снимка с роклятаааа...Честито!

Дабъл, аз и червено вино пия, но по-рядко.Става ми по-тежко от него, а и е по-калорично от бялото. Wink

Лиде, Кала, J_Jr   Hug

Виж целия пост
# 273
Аз не съм диетична...изядох 3 мандарини , 1 банан и 100гр бадеми ...пффф...много ме боли гърло и това...и ми се яде пък....

Ама няма засега от мене да мине, че довечера съм на ресторант с офиса...та ще се ядат салатки
Виж целия пост
# 274
Привет, страхотни!
Да не чувам повече за болести! Празници наближават.
За роклята - обещавам да се фотна на НГ.
Днес (явно ме е обзела шопингмания) се сдобих с черен сутиен - за черната рокля!
double hot, реших, че си някоя моя съученичка (така ми викаха в училище), но в профила от възрастта ти разбрах, че съм се доста подмладила. А рокля ще си купиш - с най-голям кеф!
Това е от мен!

Добро самочувствие!
Виж целия пост
# 275
Добро утро, поспаланки!
За вас днес не е ли работен ден?
Да ви събудя с по едно кафенце

Хайде по-редовни бъдете във форума по празниците!
Хубав ден!

Лека работа на работещите и приятна почивка на почиващите!
Виж целия пост
# 276
Добро утро!
Тук съм БУБЕ!
Бързам да сложа чайчето, че днес още е луничка
Да се отчета :
вчера до 12.30 - две ябълки
до вечерта само вода и  чай +мед
вечерта зъболекар - е, не съм го яла, но така успях да се удържа от консумация и на други работи (храни имах предвид) Joy
днес - ей сега ставам да си направя един чай
до обяд вода и чай+мед
след 13.00 ч. - нося си една круша и една ябълка.
А утре резултати.

Гушкам Ви!!! Hug
Виж целия пост
# 277
Браво момичета   bouquet  на режимните много им завиждам  Crazy

Успех на лун(ат)ичките  Mr. Green

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост
# 278
Добро утро работещи  момичета Simple Smile

Аз бях недиетична вчера
За днес имам колебания, но като ви гледам колко сте диетични ще си хапвам мандаринките и хоро ще играя Simple Smile

 Hug
Виж целия пост
# 279
Здравейте и от мен, в днешния работен съботен ден! Hug Wink

Диетична съм. Party

Мерси за чая и кафето.

На всички  Hug
Виж целия пост
# 280
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

Днес беше работен ден за мен, но много скоростно-натоварен и след обяд - банкет в работата - така че направо си признавам - днес нережимна  Crazy

Кала, Hug и аз завиждам на режимните, но след празниците и ние ще сме такива, нали? Peace

Софи, Дабъл, Боби,  J_Jr , dtti     Hug Hug Hug

Страхотна вечер на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 281


Добро утро! Хубав и успешен ден на всички! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 282
Добро утро и от мен  Hug

Да, Лиде, след празниците пак започваме  Hug ,но уж внимавам  Crazy

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост
# 283
наоколо!!! Wink
Виж целия пост
# 284
Добро утро, Страхотни момичета! Hug

Сервирам кафето и бягам на работа Wink


Хубав и успешен Страхотен ден и седмица! Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия