Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани във форума?
Какви са някои от обсъжданите теми във форума?
Какви са някои от съветите, споделени във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани във форума?
Форумът обсъжда различни теми, свързани с бременността, като споделяне на лични преживявания, притеснения и радости, съвети за закупуване на бебешки продукти, здравословно хранене и други подобни теми. Във форума се обсъждат теми като избор на бебешки колички, преживявания по време на бременност, притеснения относно земетресенията, избор на храни и добавки и споделяне на лични истории и радости, свързани с бременността.
-
Какви са някои от обсъжданите теми във форума?
-
Какви са някои от съветите, споделени във форума?
-
Какви мерки се предприемат при болки в кръста по време на бременност?
-
Къде усещате движенията на бебето, когато главата му е разположена по-ниско?



Та казах на мъжо, " Аз ще се оправя" , едно, че месеци наред не съм викала по някого (не, че не са си го просили) и второ, че тъпата коза и тя беше бременна (ама това не я прави по-умна, любезна или компетентна, в което вярвах до не отдавна). Та се почнахме от вратата...
Тъкмо да си ходим и като скочи една дърта вещица-колежка, ама от тия гнусните лелки-съседки дето си врат носа, където не им е работа само и само сеир да става. И на моята реплика (през цялото време говоря на "вие"): "Ако просто се бяхте извинили, случаят щеше да е приключен", тя се разкрещя за моята култура
Както и да е. Взех им имената, обадих се на управителя им в София и казах, че кракът ни няма да стъпи там, докато тази дъртата работи при тях (само да вметна, че ние сме една от най-големите строителни фирми в града и им правим невероятен оборот). Човекът беше много учтив, каза, че ще разгледа случая и ще ме уведоми за развоя на събитията. Така че: VICTORY shall be mine!!! 

Малко ми е криво,защото за 6 години и половина рядко сме се разделяли така за по ден-два,но както беше казала един път Албенка-хубаво е понякога човек да остане сам и да се забавлява /нещо такова беше
/.Остава ми утехата,че си имам вас и ще правим дъра-бъра през тези дни...Поне няма да скучаем ние тримата и ще има да си говоря с беби...до посиняване,без някой да ме гледа странно и учудено

И да се пукна от яд-пак същото.Мерси за кафето на Фокси и закусчицата наМартеничка.И Фокси определено тук не скучаем,нали знаеш
Сега ви целувам и отивам да свърша някаква къщна работа.До после! 
крайно време е и ние да се видим 
ние сме на линия
снощи направо имах чувството че съм пила солна к-на- пия сода ама нещо не се получава