Половината ноември отлетя, а ФЕВРУАРЧЕТО ни буди през нощта

  • 12 565
  • 288
# 135
Гледам че говорите за лекциите на 9 месеца, аз днес се запсах за лекцията на 27ми във Варна темата е “Подготовка на дома за бебето. Задължителни и препоръчителни покупки.”
Да питам някоя от варненските мами дали ще ходи ще е супер и ние най после да се видим  Grinning
Аз бих се записала, но не знам как и къде. Макар, че не знам, доколко ще ми е полезна лекцията, след като покупките ми този път ще се броят на пръстите на едната ръка. Laughing
Бях обещала на някого да се организираме и да се видим, но съм забравила точно на кого, а и отдавна не бях влизала. Какво ще кажете за варненска срещичка следващия понеделник, например? Мисля, че за една седмица ще можем да се организираме.
Виж целия пост
# 136
mamuri а може ли да споделиш къде я видя тази количка  и ако има някакв линк да пуснеш, защото ми се струва наистина прилична. И за комбинирана количка ли говорим или само за един кош. Предварително благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 137
Момичета сега и аз бях в темата на ноемврийки и както гледам повечето са родили доста по-раничко.Направо ме хвана и мен страха от раждане и от това дали ще се справя с  бебко.Сама съм и в главата ми има толкова объркани мисли,че направо и аз се зачудих дали ще съм добра майка и сега ли му е времето ooooh!
Виж целия пост
# 138
Аз бих се записала, но не знам как и къде. Макар, че не знам, доколко ще ми е полезна лекцията, след като покупките ми този път ще се броят на пръстите на едната ръка. Laughing
Бях обещала на някого да се организираме и да се видим, но съм забравила точно на кого, а и отдавна не бях влизала. Какво ще кажете за варненска срещичка следващия понеделник, например? Мисля, че за една седмица ще можем да се организираме.

http://www.9m-bg.com/display.php?page=scool  отдолу на страницата има тел. за записвания
За срещичката аз съм на линия стига да можем да се съберем Grinning
Виж целия пост
# 139
Добро утро, мами.
 Хайде , варненки, а също и балчиклийки и Гери:)))(т.е. Ст.Загора- Добрич-Варна) !!!Време е за нашата среща. Тази лекция в Годзила на 27.11 ми се вижда идеален повод да се съберем. А може и по-рано .
 Аз успях да си запиша час за Балев(това е нашият Марков:)) за утре и нямам търпение. Висях 40 минути в студа пред болницата и се записах. Нямаше друга като мен на опашката. Хората си пращат бабите , татковците и т.н. Гери щях да те запиша , но ти видях поста чак като се върнах Embarassed
 Айде за сега толкова . Утре ще имам новини от прегледа.
Виж целия пост
# 140

 Добро утро, поспаланки!  newsm46

 Така и така съм станала в 5.30 я поне да ви спретна една закуска:
 

 Днес нещо сън не ме лови... Ми то вчера такива приключения. Аз мисля съм ви споменавала, че съм изключително взискателна към качеството на обслужване, та редовно взлизам в конфликти с разни сервитутки, бакшиши, продавачки и т.н. Та вчера вчера екшъна беше с една простакеса от магазин за оборудване за бани. Предиобед отиваме да си платим поръчката (шкафове за баня) , да организираме транспорта и да закупим вана. До тук добре. Само дето на къщата пристигна само коритото за вана - останалите чаркове (панел, сифон, стойка) се купували отделно. Е, аз откъде да го знам това, да не го работя!  Rage Та казах на мъжо, " Аз ще се оправя" , едно, че месеци наред не съм викала по някого (не, че не са си го просили) и второ, че тъпата коза и тя беше бременна (ама това не я прави по-умна, любезна или компетентна, в което вярвах до не отдавна). Та се почнахме от вратата...  fight Тъкмо да си ходим и като скочи една дърта вещица-колежка, ама от тия гнусните лелки-съседки дето си врат носа, където не им е работа само и само сеир да става. И на моята реплика (през цялото време говоря на "вие"): "Ако просто се бяхте извинили, случаят щеше да е приключен", тя се разкрещя за моята култура  Rage и, цитирам, :"ВИе сега ръцете ли искате да ви целуваме". При което моят любим не издържа и се включи за първи път: "Ти и пари да ми даваш, ръцете си няма да ти ги дам да ги целуваш"  Joy Както и да е. Взех им имената, обадих се на управителя им в София и казах, че кракът ни няма да стъпи там, докато тази дъртата работи при тях (само да вметна, че ние сме една от най-големите строителни фирми в града и им правим невероятен оборот). Човекът беше много учтив, каза, че ще разгледа случая и ще ме уведоми за развоя на събитията. Така че: VICTORY shall be mine!!!   newsm48

 Съжалявам, че ви занимавах с моите глупости, милички. Просто сте ми най-добрите приятелки, а и гледам, че срещите с глупостта и наглостта са повсеместни. За да ви се реванширам, ви подарявам една много веселяшка песничка, от моята "младост": http://vbox7.com/play:562db385

 Усмихнат ден!
Виж целия пост
# 141


Добро утро и с едно кафенце в този мрачен ден, и след апетитната закуска от Мартеничка!
Виж целия пост
# 142
Добро утро,сладурки Hug

Тази сутрин аз ще ви предложа това:


макар,че Мартеничка добре се е погрижила да не оставаме гладни Mr. Green
Будна съм от 6.30ч.,защото изпратих любимия в тридневна командировка Sad Малко ми е криво,защото за 6 години и половина рядко сме се разделяли така за по ден-два,но както беше казала един път Албенка-хубаво е понякога човек да остане сам и да се забавлява /нещо такова беше  newsm78/.Остава ми утехата,че си имам вас и ще правим дъра-бъра през тези дни...Поне няма да скучаем ние тримата и ще има да си говоря с беби...до посиняване,без някой да ме гледа странно и учудено  hahaha  Flutter
Виж целия пост
# 143
Добро Утро Милички,

Мартеничка само така душо.  Права си.
Да ти споделя нещо подобно - Мъжът ми си купи ново Ауди.  След 2 дена го закара да му слагат там нещо си.  Ония удрят вратата докато инсталират нещото.  После заявяват на мъжът ми, че той бил закарал там колата на негов риск.   ooooh!  Не искам да ти кажа каква война стана, аз сам се смяла цял ден там.  Обаче смениха колата накрая.
Ти си права за тази вана.  И обслужването на един магазин който претендира за качество, бе трябвало да бъде на много високо ниво.  Клиентът винаги е прав.  Hug

foxy81 И от твоята закуска си хапвам, че много обичам яйца с бекон.  Hug
Няма да ти е тъжно Фокси, сега си разпускай и прави каквото си искаш.  Хубаво е да се разделите за малко да си липсвате.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 144
Добро утро момичета!На всички лек и усмихнат ден,макар че невън е мрачно.Говорили сте вчера за страха от разждането и за болката.Аз като раждала мама искам да ви кажа-че има болка-има.Но не се настройвайте предварително  за това как ще ви боли и колко.Не слушайте и как другите са раждали и колко са се ''мъчили'' и колко много ги е боляло.Всяка жена ражда различно.А и отидеш ли да раждаш просто ще искаш човечето да излезе и да се видите и никакава мисъл за болката няма да има в главата.Просто нека всички се наслаждаваме на бременността и не си натовараваме главата излишно.Мартеничка а за простотията на хората и аз нямам думи.Просто отминавам макар че по някой път езика ме сърби да се развикам.А за това че по банки,магазини и институции почти не ми обръщат внимание че съм бременна,а си чакам като последния-като че ли тук при нас си е нормално.Какво ги интересува и пенсионери и''гнусни-лелки''че не мога да чакам,че кръста ми умаля,че ми е горещо и т.н.Даже съм чувала и приказки от рода''Ами кой я е карал да забременява'' #2gunfireИ да се пукна от яд-пак същото.Мерси за кафето на Фокси и закусчицата наМартеничкаФокси определено тук не скучаем,нали знаеш WinkСега ви целувам и отивам да свърша някаква къщна работа.До после!
Виж целия пост
# 145
Добро утро и от мен!
Виж целия пост
# 146
Добро утро мами!Аз да ви кажа снощи почти цяла нощ не спах.Станах до тоалета в 2 часа и от там  Shocked до пет.Как да го моря това безсъние не знам.
bori 1 аз магнерича го пия 3*1.
Момичета на няколко пъти ми се случи тези дни да ми се схваща мускула на кракът,сега го чувствам като отмалял направо.От какво е това схващане.
За ритането на бебчо аз го усещам точно под гърдите си от лявата страна,големи шутове ми раздава понякога Grinning
За варненската среща съм твърдо за.Добре ще е да се видим.
Лек ден ви желая Hug
Виж целия пост
# 147
Добро утро ранобудни и не толкова ранобудни мами newsm47
Гледам, че днес Фокси и Мартеничка са се погрижили за закуската, за което много благодаря  smile3501
Музикалния поздрав както винаги е на ниво- Мартеничка  newsm10
Хайде мами от Варна и близките градове давайте да се отсрамим пред софианки  newsm03 крайно време е и ние да се видим lalalala
Фокси няма да  newsm45 ние сме на линия
Питай кака си-аз съм спец по този въпрос  smile3506

Аз да ви се оплача и мен ме хванаха здраво киселините от няколко дни  Weary снощи направо имах чувството че съм пила солна к-на- пия сода ама нещо не се получава smile3518
Виж целия пост
# 148
Добро да е утрото,мами!

Ама наистина е време да се отсрамите-морски мами!!
m.mega,това с безсънието е масов симптом,за съжаление...И аз сравнително често страдам от него.. Sad Тази нощ хубаво си спах,но пък малкия кашляше...та ефектът е почти същия!
Мартеничке,ти си същинска хуна!! Laughing Да му мислят всички нацупени продавачки,неудовлетворени сервитьорки и неквалифицирани държавни служителки!!Добре ще е да има повече като теб...Аз се напрягам от подобни стресови ситуации и ги избягвам,а не трябва.. newsm78 Сигурно и на мъжът ти си му взела страха... Joy
Виж целия пост
# 149
wondertedy7 мерси,кака Mr. Green А за киселините изсмучи един Талцид,а не тая гадна сода...Гаранция,че после ще си Питай кака си Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия