Количка,кошарка или мъничка дрънкалка,това е дилемата за бъдещата ФЕВРУАРКА

  • 10 967
  • 232
# 15
Опа май съм пропуснала, че имаме рожденничка Blush
Vasi__k

Да си ни жива и здрава и всичкото щастие на света  Grinning а февруари ... ти си знаеш Mr. Green
Виж целия пост
# 16
Ех да се вредя и аз, че ще ви изпусна.
Аз ще се включа пак чак понеделник, че утре ми е бебешкото парти.  Ще има снимки с подаръци  Party  Crazy
Много се радвам и нямам търпение да видя какво ново ще има бебо.

Как ви завиждам, че ще имате срещи и аз не мога да присъствам  Sad , но ще си мисля за вас.  Hug
Виж целия пост
# 17
И аз се записвам в новата темичка! Фокси, страхотна е както винаги! Благодаря!   bouquet
Отивам да се обличам,че ще излизам с една бивша колежка /дано не се уплаши като ме види  Embarassed +13 кг./!
А за срещата утре - ИДВАААААМ! Само трябва да видя на картата къде е тая Будапеща 13!
Албенка, весело изкарване и да получиш много хубави подаръци!  Hug
Доскоро, бремелинки!
Виж целия пост
# 18
Да се включа и аз и понеже много ми се ядат ..


да ви почерпя

Хубав weekend
Виж целия пост
# 19
Честит ден на Християнското семейство! Честит рожден ден, Vasi__k!
Виж целия пост
# 20
 newsm59 Vasi_k, честит рожден ден! Да си жива и здрава и много обичана! И с един прекрасен подарък през февруари!

Аз тези дни нямам никакво настроение. А днес съвсем изчезна, като разбрах че баща ми нещо хич не е добре и даже в момента пътуват към София, пък да видим тук какво ще му кажат. А аз не мога нищо да помогна...
Виж целия пост
# 21
bobsi, дано баща ти се оправи бързо, не се тревожи! И на мен в последно време ми е едно депресарско.... Cry, но стискам зъби и си казвам, че скоро ще дойдат по-добри времена!

От време на време получавам едни подобни на менструални болки. Чудя се на какво се дължат newsm78. Уж не се натоварвам на работа, даже се притеснявам , че не се движа достатъчно. На вас случва ли ви се?
Виж целия пост
# 22
момичета министърката масларова сутринта потвърди за отпуската на таткото 15 дни след изпиване от родилното  ( в часът на мама) някой беше питал в по предните теми за това било прието. това е добра новина обаче май не са приели 100% обещетение при майчиство за 1 год. все още си е 90% и 9 мес. някои майки я питаха за майчиство добавки ама нейния отговор беше че държавата можела да даде толкова пари за в момента.

честит празник на всички !
Виж целия пост
# 23
Здравейте мамчета в новата темичка!
Пропуснах цяла тема, но майка ми беше на гости да помага 2 дена и нямах време за комп-ра.Да се отчета днес бях на ЖК казаха всичко ок-3 кг в плюс и си взех първия болничен за 7 дена, от понеделник ще пускат другия за 20 дена, за хемороидите да сядам в тетра в леген няма спасение, можело и да се пукне от напъните,но.....
За варненската среща ми се идва, но сега прочетох на лични и ще питам таткото като се върне ще гледа ли малкия,че няма кой.
 Hugза всички и хубава вечер и отивам да ви чета.
Виж целия пост
# 24
Става Foxy,ще се разбереме,а ти кажи къде да ти пратя снимчици...айде аз отивам да се стягам,че ние ще ходиме на театър от 19.00 часа,малко културни мероприятия:) Crazy
Виж целия пост
# 25
Лелее, и аз изпуснах тема и половина, отивам да чета. smile3555
Виж целия пост
# 26
Става Foxy,ще се разбереме,а ти кажи къде да ти пратя снимчици...айде аз отивам да се стягам,че ние ще ходиме на театър от 19.00 часа,малко културни мероприятия:) Crazy

Душа,ще ме намериш на скайпа така: verji,bobi i dvete djudjeta И-мейл също имам,пише го във файла с личните данни,така че все ще се открием и ще се разпознаем Simple Smile хайде после ще ви пиша пак,че страшно много бързам сега.Прибрах се само за секунди.....
Виж целия пост
# 27
cutesmallcat, да ти кажа за Марков, и мен ме беше страх, защото все някакви страхотии казва на разни мами, но с мен беше ужасно мил! Обяснява всичко, показва, броихме даже всички пръсти на ръце и крака!! Аз му зададох куп параноични въпроси и накрая ме гледаше малко странно, ама аз съм си такава... Simple Smile

Много е мил, внимателен и подробен.
Виж целия пост
# 28
И аз само на бързо да се запиша в новата темичка да знам до къде съм стигнала с четенето Simple Smile Довечера пак Simple Smile  Crazy Flutter Много сте барзи маминки Simple Smile
Виж целия пост
# 29
I ot men edin burz zapis .  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия