Интимен гел?

  • 19 499
  • 54
# 15
ползвам на ейвън и съм  много доволна даже децата мия с него-пени се добре и измива идеално
Виж целия пост
# 16
Досега не съм имала проблеми с нито един интимен гел който съм ползвала.
Някои наистина се пенят повече,но явно се отмива лесно и не съм имала никакъв дискомфорт.
Виж целия пост
# 17
и аз нямам оплаквания за сега Peace
Виж целия пост
# 18
Лактацид ползвам и съм много доволна Peace
Виж целия пост
# 19



И аззз Peace
Виж целия пост
# 20
Лактацид ползвам и съм много доволна Peace
Аз също. Peace
Виж целия пост
# 21
И Venus е добър. Peace
Виж целия пост
# 22
Ползвам Лактацид и съм доволна.
Скоро пробвах на Юсерин,но не ми харесва аромата му.
Виж целия пост
# 23
Гинеколожката ми ми каза, че Лактацида е най-доброто в момента на пазара,такива от сорта Орифлейм,Ейвън,Мейвън и т.н. не са подходящи за там долу.
Виж целия пост
# 24
Ползвам Себамед и флоражин. Не ги заменям с нищо друго.
От прехваления Лактацид получих ужасни сърбежи и зачервявания, като впоследствие лечението ми костваше близо 200 лева.  ooooh!
В последно време все повече мой познати започнаха да ми се оплакват от същите симптоми, та бая се зачудих дали е токова ефикасен, колкото го представят. Аз лично съм си направила изводите за себе си.

П.П: С написаното от мен не агитирам никой да спре да си купува продукта!
Виж целия пост
# 25
Разбира се Джей,от всеки един продукт на пазара има и доволни и недоволни,затова се пробва и всек иизбира най-доброто за себе си.Тва ми напомня случая със хормоналните спирали "Мирена" колко перфектни били и незнам си кво,а после почват да пищят от тях,ми ще пищят,на всеки му е ясно че хормоните не са безобидни,особено ако се трупат в организма години наред,но тва е друга тема. Stop
Виж целия пост
# 26
Момичета, мерси.
Други марки не съм ползвала, само Вагисан на Dr.Wolff.
И точно за него се чудех защо се пени толкова, но явно си е нормално.
С Лактацид се разубедих да експериментирам:)
Виж целия пост
# 27
лактацид фемина доволна съм. Peace
Виж целия пост
# 28
аз ползвам нивеата и съм много доволна от него няколко пъти си купувах друга марка но пак се върнах към нивеата.....На всеки е различно
Виж целия пост
# 29
Напоследък ползвам интимния гел на Билка и съм доволна от него. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия