Първокласник съм и най-обичам сам от книжката да сричам.

  • 19 130
  • 331
# 135
Забелазахте ли ,че наща Diva Orhideq,се е изгубила..
Що така се изгуби бе жена.. Joy Joy

За четенето ,за диктовките ,за задачките..мале мила.
Мъка голяма сме с моя убавец. ooooh!
Мързи го,чеше се постоянно,яде му се ,пишка му се и т.н. винаги когато се сяда да се пишат домашните.
Като чете , си измисля яко,като пише все нещо е объркал или изял буква,
а като смята въобще не се замисля ,а бълва първото което му е минало през главата.
А иначе госпожата казва:"Валентин,много добре възприема материала"... Laughing

За родителска среща,за коледно тържество  никой нищо не казва. Confused
Виж целия пост
# 136
кетри посмях се с теб-описала си ми сина,който е втори клас Joy
Виж целия пост
# 137
 А ние сме другата крайност,ходи след мен като кученце и "Мамо хайде да ми диктуваш,мамо хайде диктовка..."
 Спри се бе дете,не можеш ли да си играеш малко,силиците ми изпи вече.Диктовка та диктовка.
 Да се оплача,госпожата сложила калпазанина на класа да седи до нея. ooooh! Сега само се оплаква от този Борко.Пречел и,закачал я,бутал я,говорел,не чувала от него.Мъкааааааа.
 Какво да правя,съзнавам че все до някого трябва да седи това момченце,ама пък да ми тормози детето... Confused
 Дайте съвет???  newsm78
Виж целия пост
# 138
Здраейте Wink
При нас за родителска среща нищо не се чува newsm78
За Коледа събраха по 10 лв. за лакомства и за подарък научителката. /Гледам Олинце вече е писала Wink/
За Коледа Крис май си хареса лаптоп, от тези които са с образователни игри за правопис, за смятане, английски ез.  и тем подобни. Някой има ли впечатления от тях? Все си мисля дали  има  нужда от такъв, след като има толкова игри от този вид  на компютъра  Rolling Eyes Не съм решила още newsm78
Крис вече се справя много добре с четенето. Днес си взе в училище вече енциклопедия на света Laughing Много му е интересно и в къщи чете и доста неща е научил. И въпроси ми задава. LaughingМен пък историята много НЕ ме влече Embarassed
Много небрежно го раздава...забравя да ми каже, когато има 6-ци.  Grinning Отварям бележника и тогава ги виждам..
За подаръците за учителките- по принцип съм За. До колкото си спомням винаги са се подарявали. Ами нашата си заслужава. Криси я хвали много. Скоро ми вика: Мамо, как успява госпожата да запази спокойствие незнам. Винаги е мила Laughing
Като гледам по-бързо взеха да се изписват темичките ни...Та обхванала ме е празничната муза за заглавия:  bowuu

ПЪРВОКЛАСНИКЪТ  писмо написа сам, от дядо Коледа ще чака дар голям !  Laughing
ПЪРВОКЛАСНИКЪТ 6-ците реди, че ваканцията идва с весели игри !
Коледния празник наближава, ПЪРВОКЛАСНИКЪТ елхата украсява!


За всичкиии Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 139
Фантичка, предполагам, че госпожата  е сложила най-големия калпазанин до дъщеря ти , защото единствено тя може да го сложи в релси. При нас също най-палавото момченце стои до най-оправното момиченце, и като е до нея е доста по-послушен. Така че изчакай една-две седмици и предполагам нещата сами ще се оправят. А ако пък не стане, с чиста съвест можеш да помолиш госпожата да го премести.

При нас нито се говори за родителска среща, нито за коледно тържество Confused, много ми хареса идеята, която прочетох тук, децата да теглят листчета и да си подаряват подаръци едно на друго. Ние така направихме в работата миналата година и падна голям смях Simple Smile, при децата ще е по-различно, но пак ще е много забавно според мен.
Виж целия пост
# 140
И аз съм притеснена от това. В класа на Крис е имало разместване. Сега пред него стои едно много щуро момче.  Rolling Eyes В началото Криси казваше , че се обръщал, притеснявал го и ...преписвал от него по математика ooooh! Казах му ако наистина продължава така и му пречи ще говоря с учителката. Сега съм в изчакване Crossing Arms
И аз си мисля, че редуват кротки с щури ...така уж  има ред newsm78
Виж целия пост
# 141
И аз да се отчета - на родителската среща говорихме за дисциплина, БЕЛ и математика. За Криси всичко е чудесно Grinning без диктовките Thinking.Събрахме и по 15лв. за Коледа, само че още не сме решили как да ги похарчим newsm78. Най-вероятно ще търсим аниматор в клас. Подаръците - лакомства+книжка/ и аз съм на мнение, че атракциите трябва да са в къщи, не всички са с еднакви възможности/. Госпожата ни изнесе цяла методика как да диктуваме, как да четем задачите - не плюс и минус а събиране и изваждане, умаляемо и умалител и изобщо аз май докато ги кажа ще забравя числата, които трябва да пресметна #Crazy. И мен ме похвалиха за костюма на Крис от празника на плодородието bowuu.
Виж целия пост
# 142
А забравих за разместването - момиченцето, което стои до Крис го преместили при едно детенце, на което му е трудно с материала и Крис беше оклюмал малко, но днес ми каза, че Вели се е върнала, защото не издържала там Wink.
Виж целия пост
# 143
Вайда ,може и така да е,но тя много се оплаква.
Започна и домашни за вкъщи да си носи,не смогвала,той я закачал. Confused
Виж целия пост
# 144
          Привет !  bouquet  Така се получава, че аз само си чета  темите една след друга и не  пиша, но сега се включвам.
  Миналата седмица се срещнах с учителката на Калоян по нейно желание и темата на нашия разговор на четири  очи, беше поведението на ученика и липсата на концентрация. Единствен той се държал в училище така , като че ли е на ваканция, не прави разлика междучасие ли е или час , дъвче дъфки и близалки и други такива, но пък бил много умен и  ....проблема е да не му остане това навик за в бъдеще и да започне да изостава. В първият момент аз много лично го приех това, направо щях да се разрева. 
  Факт обаче  е това, че тетрадките  му са пълни с шестици - от големите с усмивка и очички, пише хубаво, преразказването само му куца, математиката много му върви(  Embarassedзнае  таблицата за умножение от миналата година с леки пропуски) има право да решава задачи от допълнителен сборник....и според мен тогава не му е интересно в час за да невнимава или нещо друго. Естествено , че си поговорихме, но за да има респект той от учителката аз какво друго мога да направя?
   
Виж целия пост
# 145
АААа Кетри  забеляза ти точното око.Ако си искате орхидеята ВЕДНАГА ГО СМЕНЯМ ако ви харесва този  ник ще го оставя.Всъжност точно описва самата мен.Та  казвайте кой ник си искате Twisted Evil Embarassed Crazy Mr. Green Mr. GreenЗа диктовките Крис в нас не иска да пише но в у-ще се справя добре.Решила съм обаче всеки ден по малко  bouquet
Виж целия пост
# 146
Благодаря ви много за пожеланията. Засега поддържа 37.5-38Т а като я види някой нищо и няма. Сутринта правихме снимка, чисти дробчета Grinning, но си има кашлица и това си е. Тази седмица ще си стои в къщи. Сега пишем думите на френски да си ги научи, решила си е всички задачки, написа си Й защото са на него. Изобщо дете мечта(пу пу ).О най- важното забравих да ви се похваля това детенце което ги душеше преди го махнаха от нашето училище newsm44 .Сега просто е друг класа smile3521
Виж целия пост
# 147
браво че са го махналииии ей до сега имах проблем с влизането ей мразя така Embarassed
Виж целия пост
# 148
АААа Кетри  забеляза ти точното око.Ако си искате орхидеята ВЕДНАГА ГО СМЕНЯМ ако ви харесва този  ник ще го оставя.Всъжност точно описва самата мен.Та  казвайте кой ник си искате Twisted Evil Embarassed Crazy Mr. Green Mr. GreenЗа диктовките Крис в нас не иска да пише но в у-ще се справя добре.Решила съм обаче всеки ден по малко  bouquet

На мен "Дива орхидея" по ми харесваше, ама и "изгубена" нали пак си си ти Wink, така че както се чувстваш така го пиши Peace

И на мен ми се иска да подарим нещо на нашата учителка за Коледа, аз много я харесвам, строга е, но същевременно ги кара да се чувстват добре в часовете. Обаче първо не знам какво да подарим, второ почти не познавам родителите на другите деца. Сложна организация......, ако някой ще подарява нещо на неговата госпожа да сподели какво, мога да изплагиатствам идеята Wink
Виж целия пост
# 149
АААа Кетри  забеляза ти точното око.Ако си искате орхидеята ВЕДНАГА ГО СМЕНЯМ ако ви харесва този  ник ще го оставя.Всъжност точно описва самата мен.Та  казвайте кой ник си искате Twisted Evil Embarassed Crazy Mr. Green Mr. GreenЗа диктовките Крис в нас не иска да пише но в у-ще се справя добре.Решила съм обаче всеки ден по малко  bouquet
В казармата  и викаха "кетри точното око", Wink.
Както ти си решиш за името, ама май орхидея по си ми харесваше,
така изгубена трябва много да те мисля...намери ли се що ли. Що си се изгубила и така..Joy Joy

Моя син днеска ми идеше да го убия ,и отказах да се занимавам с него ,че вдигнах кръвното
и завалията още преписва некви задачи. ooooh!Ама да се оправя -черен ми е.
И да вземе днеска да си купи спагети за 1 лв.от лавката и да си ги яде баровеца в час.
Аз не давам пари за училище и помислих ,че баща му е дал,ама -не.
Той баровеца видял в колата паднало левче и си ги прибрал ,та да си има...А леле майко,ще го...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия