Първокласник съм и най-обичам сам от книжката да сричам.

  • 19 130
  • 331
# 150
Здравейте едно записче и от мен newsm51, Симонка е първокласник в 17 СОУ София, родена е на 5.09.2001г
Виж целия пост
# 151
Вяра добре дошла при нас   Hug
Виж целия пост
# 152
Здравейте едно записче и от мен newsm51, Симонка е първокласник в 17 СОУ София, родена е на 5.09.2001г


vqra, добре дошла ! Hug
Твоята Симона и нашият Крис са родени на една и съща дата !
 newsm18
Виж целия пост
# 153
Вяра добре дошла при нас   Hug

И от нас  Hug
Моят пък сегасе прибира от училище, големият разбойник на класа го бутнал и го олял с какао Sick, е писна ми да се оправя Peace
Сега ме пита дали ще правим диктовка Mr. Green, явно му хареса. Само че ще накарам баща му да му диктува, да се поядоса и той малко, на мен ми стигат ядовете цял ден с малката, пак се разболява и вече ми писна! Crossing Arms
Виж целия пост
# 154
SOS ...
Не мога да отворя предните  теми. и с търсачката не става newsm78 Исках да намеря линка, който беше пуснала Марчела ако се не лъжа /за игрите/
Правили са някакви реформи из форума. Отчетните са ги направили по 20 стр. , като са намалили страниците с 5 мнения. За да се отварят по-бързо.Не знам за тук дали се отнася, ама явно нещо правят, че не става...
Марчела, моляяя  Praynigако можеш пак линка. Благодаря!
Виж целия пост
# 155
Ето тук са игрите.. Hug

Виж целия пост
# 156
ketriHug Hug Hug
Много благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 157
Вяра, добре дошла Hug
Сина ми днес нещо му зле. Като го взех от училище се оплака, че го боли корем и глава, студено му е. Няма температура. Не знам какво му има и съм притеснена. Дано е временно неразположение и се оправи до утре Confused
Виж целия пост
# 158
Ей то ни и нас загубените се завърнаха EmbarassedДобре дошла на новото майче  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetКЕТРИ  как не те е срам бре душа толко време да мине и да не сме пили още кафе  Wink bowuu
Виж целия пост
# 159
Е.. как да не ме е срам,тамън излязох от ъгъла,там се срамувах. Joy Joy
Мани майтапа ,ама верно станахме за срам,като си помисля ,че всеки ден се разминаваме по двора на училището.
Аз междудругото оглеждам майките с количките,ако забележиш някоя нахално да зяпа малката,аз съм да знаеш. Joy Joy
Виж сега ,днеска имам таекондо от 12.30 до 13.30 и през това време се бухам отсреща в еврофутбола,
е не че пускам фишове,ама няма къде другаде да се скрия на топличко.
Ако и ти си наблизо, ела да обсъдим мачовете и може да пуснем по един фиш.. Joy Joy

Вяра ,здравей и от мен. Hug
Виж целия пост
# 160
Помагайте.....
Старите теми ги няма, а пък аз много искам да намеря едно свое мнение. Преди време стана въпрос за конструктори... Бях пуснала линк за едни чешки. И сега като ми мина рождения ден и мога спокойно да помисля и за Коледа... реших да покажа на таткото какъв тип конструктор съм избрала (друг е въпроса какъв ще намерим в България)... и не мога да го намеря.
Виж целия пост
# 161
 И АЗ СИ ИМАМ ПЪРВОЛАЧЕ МАЛКО     БУКВАРЧЕТО ОБИЧА И НА МАМА ТОЙ ОТ НЕГО ЧЕСТО СРИЧА      ДИДИ ОТ БУРГАС
Виж целия пост
# 162
Меги сещам се за констрктора,и тогавати казах,че такива има в склада на Симба и моите ги харесват. Peace
Виж целия пост
# 163
Старите теми са махнати. Базата беше много голяма и достъпа до форума беше затруднен. До някой и друг ден ще бъдат "налети" в архива и там ще са достъпни.
Виж целия пост
# 164
добре, обикновено не ги търся, ама на... един път ще ми се наложи... няма проблем
Намерих го - добре, че съм запомнила, че започва с "М'
http://www.merkurtoys.cz/en/merkur/stranky/m019/m019.htm
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия