Първокласник съм и най-обичам сам от книжката да сричам.

  • 19 131
  • 331
# 165
Здравейте. Да ви питам нещо. Малко тъп въпрос, но не ми дава мира от няколко дни. Малкото ръкописно "б", нещо ми изглежда по-различно от това, което ние пишехме? newsm78 И някак странно ми изглежда. Като че ли ние го правхме с по различно ченгелче отгоре?
Виж целия пост
# 166
Права си, и аз проверих всички тетрадки - в учебната е точно така както той го пише
Виж целия пост
# 167
Добре дошли на мама Вяра и мама Диди от Бургас. Ние си стоим в къщи защото още кашля. Смятам да я водя при Оливинов newsm78  да  видя какво ще каже той. Дали не избързвам като я карам да пише думите на френски Embarassed
Виж целия пост
# 168
Ме ги тъкмо ми даде идея за подарък с тези конструктори макар ,че май трябва да сменяме апартамента от толкова играчки чудя се къде да ги прибирам вече. NeWS78
В училище и при нас нищо не се говори за празник,ще попитам..
И да ви споделя на занималнята май ще е излишно да го пращам за съжаление. Нищо не пише или ако пише не е цялото домашно.В къщи като се прибера от работа сядаме
 да пишем и то станало 20,00h. Детето е изморено и за какво стой по цял ден?????
В къщи се концентрира и за нула време е готов,казва ,че там много шумяли и г-та викала.Много ми е трудно да го вземам на обяд,защото през обедната почивка няма време. Това е при нас.
Виж целия пост
# 169
Даааа,странно го пишат.
Вчера получихме анкета за хигиенните навици на детето.Анонимна е и след като я попълним трябва да я запеатаме в плика и да я предадем на родителската среща. Rolling Eyes При вас имало ли е такива?  newsm78
Виж целия пост
# 170
Меги,ето тук има с доставка до Бг  http://toys.shop.ebay.co.uk/items/Toys-Games__merkur_W0QQ_catref … sid=p3286.c0.m282
Виж целия пост
# 171
И на мен ми е странно това б.Като ви гледам всички сте имали поне по 1 РС а ние нищо, а трябва! Само си говорим с майките и нищо #Cussing out
Виж целия пост
# 172
И да ви споделя на занималнята май ще е излишно да го пращам за съжаление. Нищо не пише или ако пише не е цялото домашно.В къщи като се прибера от работа сядаме
 да пишем и то станало 20,00h. Детето е изморено и за какво стой по цял ден?????
В къщи се концентрира и за нула време е готов,казва ,че там много шумяли и г-та викала.Много ми е трудно да го вземам на обяд,защото през обедната почивка няма време. Това е при нас.

При нас е точно обратно, на занималнята се съсредоточва много бързо и пише бързо, госпожата го хвали (и не и създава проблеми нали). Сега, втора седмица, го вземам на обяд заради гипсираната ръка (тя е лявата и не му пречи да пише, но е трудно ходенето в тоалетна), виждам разликата - ходи насам-натам из къщи, пуска телевизора, заиграва се с някои неща, само на компютъра не сяда, тък като майка му не става от него. Добре че се стяга по някое време и си написва преди да взема малката от градина. А на занималнята е готов още преди 2 и половина.

Фантичка, благодаря

А пък за анкета не съм чувала
Виж целия пост
# 173
От началото на учебната година сме имали само една родителска среща,
Фантичка нямаме все още такава анкета.
Виж целия пост
# 174
Общо взето въпросите са от рода на:
Кога си мие ръцете детето ви? После няколко отговора /след игра,след като се прибере,след тоалетна,преди хранене,когато са мръсни,когато го подсетя/. Rolling Eyes
Колко често си мие краката?  Joy Joy Joy /на този много се смях/
Колко често се къпе?
Кога си сменя чорапите и долното бельо?
Колко често му сменята чаршафите? и т.н и т.н
Доста въпроси имаше в този дух...
Виж целия пост
# 175
Мрънкам, мрънкам ... не мога да спра да мрънкам, все съм недоволна.

Всичко ми е странно и различно в сравнение с моето време ама какво можем да направим. Като почнем от писането с химикал та минем през взимането на две букви в един и същи ден, та стигнем до задачите по математика някои от които и с две висши да си не можеш да ги разгадаеш...  На занималнята ще спим, а до 22 часа ще пишем домашни. И като сравнявам с моите учебници от 1 клас ми то нашите деца професори  ще стават.
Неволите с транспорта /взимат ни децата с автобус и след обяд ги връщат/ - един див шофьор кара на отворени врати щеше да ми смаже детето при слизането. Щото онзи си мисли, че отваря вратите на автобуса, а той ги затваря. Смяната на маршрута на автобуса отделно като го няма някое дете от дадена спирка / икономии правим/ и като си чакаш детето на едната спирка, а те го свалили на другата и на другия ден  стоя като регулировчик на едно кръстовище да гледам от къде ще дойде автобуса.
Имахме родителска среща/по една на месец/  ми то освен за дисциплина за друго не остава време да се говори. Раздадоха официалните униформи/поне два номера по-голяма/, че имаме празник на училището и един календар, който да оставим, че е един картон ами снимката е ужасна размазана. Не мога да си открия детето половин час. За коледно тържество не се говори.

Спирам да мрънкам, че ако продължа книга ще напиша. Дали ще бъда някога доволна? След като те имат изисквания към мен,  изисквания имам и аз. Не си и мълча де, няма само на Вас да мрънкам. Wink
Виж целия пост
# 176
Марчела, благодаря за линка! Видях го, но ще го търся в книжарниците - помагалото 2 лв, а доставката 3. Crossing Arms
Какво да ви кажа за занималнята... не исках да го записвам, бях му обещала, че няма да ходи, но ни задължиха. Можело да го вземаме само по изключение. Вечер се връща толкова изморен, че наскоро като решихме да вечеряме в центъра, той заспа по пътя, в задръстването. Снощи на шега го сложих в 8.30 да легне и започнах да чета - заспа на третата страница! Даже бебето не беше заспало още. Отказа се и да ходи на айкидо, защото няма сили. Чудя се какво го правят и какво прави той в училище, че толкова да се изморява? Ако почна да му правя диктовки в извънучилищно време, няма да има и два часа за себе си.
Фантичка, при нас анкети не са пускали. Макар наистина да е особено важно миенето на краката. Naughty
Виж целия пост
# 177

Фантичка, при нас анкети не са пускали. Макар наистина да е особено важно миенето на краката. Naughty


 Важно е,но начина по който бяха задали въпроса много ме развесели.
Виж целия пост
# 178
Здравейте  Hug
И тук от кога не съм се вясвала  ooooh!

Aннa, точно вчера и аз това си мислех за б- то .Ченгелчето не го пишехме така  Naughty

Фантичка таз анкета и леко смешничка ...интересно до какъв извод ще направят ....

Занималнята е нашата болна тема - много и се ходи В началото я пуснах -15 дни , после излезнах в отпуск и я спрях ...после баща и беше ....и сега реших че е неоправдано да работя до обед и да я пускаме на занималня . Имаме проблем с ходенето в училищните тоалетни ...а и тези сандвичи по цял ден - хич не са добри за нашите 42 кг.Та занимаваме си се в къщи , резултатите ни са отлични , но всеки ден трябва да обяснявам защо не ходи на занималня .... Sad

Вчера класа имаше РД . - традиция от предните випуски на госпожата ни . Истински празник в Мак Доналдс Ще пусна и снимчици

Предстои ни да рисуваме чаши , които ще продаваме на Коледен базар и Коледен купон , който още е до никъде с организацията ...
Та ще ви бъда благодарна ако споделите идеи   bouquet

Болнички ако има - бързо да оздравяват  Praynig
Виж целия пост
# 179
Кетри ние днес имахме 4 часа и затова не стана да пуснеме по един фиш с мачове. Хайде утре  .Отделно  си взех детето от дирекцията   и ми стана много гадно и нервно.Имаме Ама супер хипер активно и лопо дете в класа.Криси много се оплаква от него постоянно го тормози  и не само него и класа.Но някак си е набелязал мойчкия и постоянно го рита и обижда.изпадал в нервни кризи и така незнам до кога.В дирекцията е казал всичко но на него никой не се е карал.Никой не може да се справи с това дете и се чудя дали да не се заема аз с него и майка му.Просто ми писна всеки ден да се оплаква Крис .Днес е станало меле и моят е бил бит от въпросния гамен. TiredА кажа ли на баща му незнам как ще реагира.Много вече лошо взе да реагира като чуе за това дете вече 2 ри месец е така.Никой не предприема нищо.Казах на бабата да го запишат на карате тя отвърна че не смее от страх да не почне да посяга на тях Shocked е хайде тогава  моето да е боксова круша Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия