Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява бодът гоблен?
Как се организират конците при шиене на гоблени?
Как се използва ножица за конци?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява бодът гоблен?
-
Как се организират конците при шиене на гоблени?
При шиене на гоблени конците могат да бъдат организирани по различни начини. Някои хора ги подреждат в тетрадка с отбелязани номера и символ, други ги съхраняват в чанти на производителя, като изваждат само тези, които използват в момента. Освен това могат да се използват кутии или торбички за съхранение на конците, като всяко започнато шиене може да бъде организирано по различен начин.
-
Как се използва ножица за конци?
Ножицата за конци се използва за рязане на конец или малки парчета плат при шиене на гоблени. Той трябва да е остър и удобен, като професионалните ножици за шивачки често са предпочитан избор поради тяхното качество и комфорт при употреба. Когато избирате ножица за конци, важно е да вземете предвид както качеството на материала, така и удобството при използване.
-
Какви са предимствата на използването на по-едра панама при бродиране?
-
Какво е мнението за шиене на гоблени върху по-едра паннама?


ще си кисна в офиса и ще си мечтая да побъбря с хора които ме разбират и не им досаждам с мой те гобленови идилии.
Хем искам да е оригинал, хем не мога да си го позволя. Ще ми излезе скъпичко да ми прати Кетри панамата и отделно конците и те така. 

че независимо от това пак ще викнат Тати на помощ 
нищо лично (за личните неща има ЛС), но между нас казано не можах да се сдържа
аз, не знам защо, винаги съм го свързвала с Анжелка, ангели и проч Убави и Фъркати
а Манзелката (на която се извинявам
Здравче ,надявам се да дойдеш ,че имам да ти давам две неща/конците от Гуди 
вече се бях притеснила,че подаръкът няма да пристигне.Сега съм спокойна и се радвам ,че си го харесваш,а и Ирина /това име ми е слабост,сестра ми се казва така/.Всичко да е наред и с операцията ти,да минава бързо и да се
и събота и неделя даже, но оцелях, и по радиото са казали за мен 
....винаги са ми харесвали гоблените,но не съм си мислела да ги почвам....обаче ,когато родих, една приятелка (майката на бившия ми приятел
....Толкова много неща научих тук! Благодаря !И за красотите и за подкрепата!
:

....Благодаря! (за колекцийката )



