Февруари 2009 ще се раждат най-красивите хлапета!!!

  • 14 562
  • 291
# 165
foxy81 аз се притеснявам защото моята карта (единствената която отговаря на изискванията им) е кредитна и винаги има достъпни при,които ако няко си дръпне после аз трябва да връщам  Thinking
Виж целия пост
# 166
foxy81 аз се притеснявам защото моята карта (единствената която отговаря на изискванията им) е кредитна и винаги има достъпни при,които ако няко си дръпне после аз трябва да връщам  Thinking
Еее,така е кофти,защото наистина има риск...но пък не е задължително точно на теб да ти дръпнат  пари от картата...Мисли позитивно!!! Mr. Green
Виж целия пост
# 167
Ина ,мерси за информацията и аз си мислех,че сигурно е казала нещо такова,но да попитам за всеки случай Simple Smile Много се радвам,че ще сме заедно!!! Simple Smile Дано и лекцията да е интересна,на мен със сигурност ще ми е полезно,защото както знаеш съм много невежа в тази област Sad но ще се науча  Wink

siqnie ,и да има намаление на майчинството в резултат на тези болнични то ще е минимално, не мисля,че трябва да се притесняваш.

Относно статията за присъствието на таткото бих казала,че ако той страда от това,че нас ни боли то майките ни биха страдали сто пъти повече. Аз не бих желала майка ми да присъства,когато раждам,дори не искам да и казват,че съм започнала да раждам,защото знам как ще и се къса сърчицето знаейки как ме боли и съм убедена,че ще страда повече от мен. Не че мъжът ми не ме обича,но не и както може да обича една майка,а и майка ми е минала по този път и може да си представи по-ясно как ме боли. Така че според мен или таткото,или никой.
Виж целия пост
# 168
Фокси  Hug Hug Hug много се радам на такива позитивни хора като теб
Не че аз съм чак такъв песимист ама все пак имам моменти в които се поддавам на това чувство
 А за това се притесних защото наскоро имах проблемче с някакъв троянец и един приятел ме психира че ако имам троянец някой хакер може да си ми влезе в компа и да си прави квото си иска с него #Crazy
Виж целия пост
# 169
здравейте мами  , аз не съм писала досега по темите , но вече съм мноооого по - свободна мама очакваща бебе февруарче.Искам да ви кажа , че терминът ми вече е определен за 04.02 , а не 01.02 както съм писала в началото.и най-важното е , че чакаме една прекрасна  розова дъщеричка - за най-голяма радост на баткото , който мечтае от 3 години за сестричка.Пожелавам само щастливи усмивки на всички  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 170
Добро утро  Embarassed,аз май съм се поуспала малко.
Деска писах ти на лични ,дано те устройва часа.
Много се кахърите за килограмите,то и мойте са +10.5,ама като се погледна виждам дамо коремче,краката и д... са мо като преди,къде са тези килограми кой ги  знае  newsm78.После пак ще си влезем във форма.
Карбо беше права за "любезната"лелка на телефона във Фемина,за 1 час се скара с 3 жени от чакащите и поне с 5 по телефона #2gunfire,но като види,че се задава някоя докторк и ставаше любезна,чак мазна.
Като ви гледам покупките,наппаво  #Crazy,аз още нищо не съм купила,но май скоро ще направим една обиколка да синаваксам,още ми е малко суетничко,но свеки каза-почваме от шапката и продължаваме,така са й казали.Ако ли не поне да си харесаме основните неща-кошара,количка и др.
Чао за сега,отивам да се видя с кумата и да си занеса болничния и да обядвам,че съм само на 1 парче торта Embarassed
Виж целия пост
# 171
Момичета ние използваме виртуална кредитна карта. Така че няма опасност да ни източат парите. С нея се процедира по следния начин. След като направим поръчката и видим на каква стойност е от наша сметка чрез електронното банкиране прехвърляме точно толкова пари по кредитната карта. И така в нея никога не седят повече от 1-2 евро.

А онзи ден поръчвахме от Англия и трябваше да използваме и PayPal, което го водят доста надежно.

Радка много ти благодаря, часът ме устроива , защото аз работя близко до Оборище и ще се наложи да изляза максимум за час.

petrova_hg радвам се да те видя и честити ви розови гащички  Simple Smile
Виж целия пост
# 172
  Добър ден мамчета!

Да се отбия набързо и аз.За килограмите..засега съм +7, което е добре според мен.Но пък кръста ме побърква от болки, задъхвам се и киселините вече си присъстват постоянно.Нищо не ми помага  Cry

Имам още 17 дни работа до болничния, ама незнам дали ще устискам дотогава. Нещо нямам търпение да си почивам вече.

HETERA   и аз също не искам майка ми да знае, когато раждам.Първият път докато разбере, аз вече бях родила и сега също се надявам така да стане.

Хайде хубав ден от мен, после ако мога пак ще пиша.

Виж целия пост
# 173
petrova_hg Честита розвки гащички.

radka80 Не се притеснявай, че не си купила нищо още.  Аз имам само подарени неща.  Даже не съм и започнала никакво приготовление на стая за бебо, ще го правя 2-3 седмици преди раждането.
Виж целия пост
# 174
Момичета аз мисля да се възползвам от часа на Радка за ФМ при Марков. Но питането ми е, трябва ли някоя от нас да се обади предварително , за да ги уведоми или може да ида на деня и да кажа , че съм на нейно място  newsm78

Много ви благодаря  Hug
Виж целия пост
# 175

А онзи ден поръчвахме от Англия и трябваше да използваме и PayPal, което го водят доста надежно.


С PayPal само за e-bay? Иначе за нормалните сайтове ти трябва или кредитна или виртуална, както ти каза  Peace
Момичета, пускам още един сайт за дрешки - американски е, доставката е около 30 $, преди излизаше изгодно, като беше нисък долара. Само да кажа, че неща над около 70$ без доставката се обмитяват и се слага ДДС (в по-малките градове май никой не го следи това)  Peace
Сайтът е www.jcpenney.com
Виж целия пост
# 176
Килограмите ще ги сваляме напролет  Mr. Green, не ги мислете толкова много. Важното е да се храним правилно, доколкото е възможно, и да не прекаляваме с количествата. Аз поне така успявам донякъде да се успокоявам  Mr. Green И при мене са някъде +10, но пък и преди да забремения бях качила малко, та после и за тях ще трябва да помисля, но важното е да сме здрави ние и бебоците.

cutesmallcat, аз от началото на ноември съм в болничен и доки не ме пуска повече на работа. Но понеже се оказа, че съм им много ценна  - умря циганката дето ме хвали, та аз да се похваля  hahaha Joy Mr. Green / а и покрай кризата май нямат намерение да вземат човек на моето място/ , та сега поработвам от в къщи, ама гледам да не прекалявам.

За лекцията на 9.12. гледам, че има доста желаещи и бихме могли да се разберем и да се видим там, а защо не и след това да не отидем да хапнем някъде  newsm78

Виж целия пост
# 177
Здравейте мамчета Hug,аз съм будна сега защото не мога да заспя от това ритане или по-точно ръгане в стомаха.
Албена13 мисля че 2-3 седмици преди раждането е малко късничко за приготовления за стаята,защото  можеш да родиш 2-3 седмици преди термина,в което няма нищо страшно,но все пак.Аз вече почнах приготовленията,но най-вече защото има толкова хубави работи,че не мога да чакам повече.Само че обзавеждането,което поръчах е за Ню Йорк,а докато бебчо стане на 1-2 месеца ще живеем във Флорида и ще трябва да купим някакво друго легълце Sadчак сега се сетих.
За дебитните/кредитните карти и интернета:аз имам няколко и едната от тях има точно толкова пари,колкото смятам да изразходвам  плюс минус няколко долара за Интернет,само че мъжа ми го мързи и купува всичко с карти,в които има доста пари и ако някакси се източат,много ще ме е яд,но нека гледаме позитивно като foxy81 Grinning
geri_kkoleva точно от този сайт смятах да купя някои от коледните подаръци за Тифани,доста са им качесвени нещата
Виж целия пост
# 178
момичета, чудя ви се как пазарувате от интернет.. аз едвам си харесвам дрехите в магазина, какво остава само по снимка... Но като отслабна може би това ще се промени Wink

Раде, онази лелка е точно такава.. ама все тая е.. и доктора какъвто ще да е.. само бебче да е добре

Десика, нищо няма да им се обаждате - много им дреме на тях Иванка ли си или Марийка.. нали ще ти вземат парите Simple Smile

petrova_hg ЧЕСТИТООО Simple Smile

Аз пък взех да се замислям дали да не взема една приятелка на раждането.. тя не е раждала, но пък е толкова оправна, че ще ги насмете набързо всички ако се подмотват нещо... ние с милото сме доста смотани... "еле пък я", както се казва Grinning
Майка ми и без това само я тормозя.... пубертета още ме тресе... Викам й за щяло и нещяло, а тя само гледа как да ми угоди... и пусти инат телешки не мога да й кажа че съжалявам... Но както и да е, това са си моите тъпизми - ще ми се върне тъпкано с детенце, та от сега се стягам...
Сега остава и да я накарам майка ми да гледа единственото й дете как се мъчи 13-15 часа, та съвсем да се отчае от живота.. По-добре да не знае какво се случва - после първо на нея ще й кажем, стига всичко да е наред..

Виж целия пост
# 179
Уф, чак яд ме хваща като виждам каква хубава групичка се заформяте за лекцията на 9-ти  Crossing Arms

Януари се надявам и аз да се присъединя към отбора.

Наде абе права си да му се невиди, нали ще си вземат паричките  Wink

Но няма лошо да заформим група и за Неделя, аз засега съм там. Ако милото не стане сама ще се откарам ама къде ще се паркираме ненам  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия