Февруари 2009 ще се раждат най-красивите хлапета!!!

  • 14 562
  • 291
# 150
Добър ден от мене! Благодарности за кафенцето и закуската! И за поздравите! Въпреки, че отдавна си изпих моето кафе, още не мога да се събудя, ама как ще се събудя, като почти не съм спала и сега едвам гледам. А и от офиса ми дадоха хубава задачка-закачка, а аз едва фокусирам компютъра  #Crazy и въобще не ми се бачка, но ще трябва да се понапъна  Embarassed

И аз се записах за лекцията на 09.12. Но не съм сигурна, дали ще успея да дойда. Същия ден следобяд от 16.30ч. съм на ФМ и се чудя, как да се организирам.

Лек ден на всички!
Виж целия пост
# 151
Добро утро   bouquet

Днес минах през Ж.К. и се разбрахме за болничните и съм мнооого щастлива   bouquet

Mia66, благодаря ти за разясненията относно $$$. И напълно те разбирам.. И аз днес това му обяснявах на моя док - нямам оплаквания, ама ми писна вече...
И тъй от 01.12 ще ме пусне, а иначе 45-те дни започват на 13.12
А десика, да ти кажа аз смятах, смятах.. и тъй като не взимаме бонуси се оказа, че за едната разлика от 1лв няма смисъл да се тормозя в офиса до края на декември. Пък и толкова съм им ядосана на всички, че искам да по-скоро да разберат колко неща съм правила аз, които за тях са били като даденост..

тони, чудесни резултати, а за пъпната връв - хубавото е че са я видяли, за да я следят сега! Иначе се надявам да се оправи  Praynig
раде, и при теб всичко ще е наред  Praynig - бебо няма да те излага я Wink

MayaG, 1-во покупките ви са страхотни!!! и 2-ро това че си ги кръстила с имената им за мен е направо златна мина.. до сега не правех разлика между чувалче за спане и такова дето замества космонафтчето; както и между боди и пижамка... Въобще - мерси!

За лекциите - бе тоя месец много смотани теми.. аз се надявам да успея за 9.12 да се запиша, но друго не съм си харесала...
Много искам за януари да пуснат темата за спешната помощ, че човек никога не знае...
А за тази в неделя в майчин дом ще се опитам да дойда, но зависи от любимия - ако има други планове /че почти от една седмица не сме прекарвали повече от 2 часа заедно/, ще пропусна

lukrecciana , недей да четеш нищо из форума за пъпната връв!!! ако имаш притеснения - отиди на доктор.. НО НЕ ЧЕТИ..
Аз съвсем случайно попаднах на тема за това и ако я бях прочела преди няколко седмици сега щях вече да съм в лудницата от притеснение

Това е за ссега от мен - много  Hug на всички!!! Хубав ден!
Виж целия пост
# 152
foxy81 Ти си з близнаци, за това си наддаваш малко повече.  И аз се  Praynig всяка сутрин докато си мажа хилядите кремове и масла, да не се нацепя.

^desika^ До 20 няма да стигнем но поне до 15-16 със сигурност.  Да не казвам голяма дума де, само се надявам тайно да не качвам повече, ама на... 
Приличам на поничка. 
Един приятел ме видя снощи, който не ме беше виждал 2 седмици.  Не искам да казвам колко беше изненадан от мен и единственото нещо което можа да каже беше... Охоо шишко идвам.   Cry  Cry  Cry  Ама аз какво да правя?!  И като куцам малко от схванатото дупе, абе Можете да ме колите за Коледа!
Виж целия пост
# 153
Здравейте и от мен хубав и спокоен ден! Фокси благодаря много за информацията качила съм няколкоко снимчици1 Hug
Виж целия пост
# 154
Carbo яко е, че си успяла да се разбереш с доки. От другата седмица ще се отдадеш на заслужена почивка.
Аз си правя едни сметки за парите ама ще видим да не излязат криви. Щото като си знам фирмата нищо чудно да кажат в последния момент "Ами поради финасовата криза тази година няма да има 13-ти заплати" И тогава ще ги  #2gunfire

Иначе изпитвам същите чувства като теб - толкова съм им бясна, че нямам търпение да си бия шута. Не знма при теб в следствие на каквос е получи, но при мен беше след като взеха две девойки да ме заместват. И явно шефчето се успокой и взе да се държи като дебил. Но аз все си викам, че има време и ще разбере аз колко работа съм му вършила. Миналата седмица докато бях в болничен никаква не я бяха свършили. Идвам в понеделник на работа- много спрешно да се направи един доклад до Вторник. Почвам аз да го работя, при което той ми вика "Оф, нали започна да го правиш, защото вече кошмари сънувах с тоя доклад" И аз си мисля, че още по-цветни ще ги засънува като се махна.

Албенче
и аз вдигнах летвата на 15-16 и много се моля да са толкова щото незнам после какво ще правя.

Хайде отивам да гледам снимките и после да поработя малко  Wink
Виж целия пост
# 155
Момичета пуснете си "Часът на мама" по БТВ.Дават за активното раждане.
Виж целия пост
# 156
Добро утро мами!
Благодаря за кафенцето,закуската и музикалният поздрав Hug.Много хубаво е да стана сутрин и  да си изпия кафенцето с вас Simple Smile
Аз предлагам темата за килограмите да не я коментираме вече,тя е стресираща и пречи на нашето самочувствие Grinning Grinning Grinning.
inesita ,то вашият съсед друга работа май си няма ами тормози хората,хич не се ядосвай за това и дано не се повтаря.
Фокси,да донесеш хубави новини от прегледа а ние ще стискаме палци Praynig
,desika,това много ми хареса ..аз по план трябваше да кача 12кг Joy ами то май и моят план отива към провал...но пък след туй ще му мислим newsm78.
А за пъпната връв и аз съм малко паранойк...но обещавам че няма да чета статии за това как бебето се овива около пъпната връв.
Виж целия пост
# 157
И аз като вас се притеснявам за килограмите.Определено всичко е на корема и гърдите,но това не ме успокоява. Засега съм +8кг. Лекарката ми каза,че ми дава за цялата бременност +12кг. но не съм сигурна дали ще стигнат  Sad Аз обаче съм оптимистка и се надявам,че след като нямам на дупето и краката нищо излишно после ще е по-лесно да отслабна,има възможност по-голямата част от тези килограми да ги свалим още с раждането,така че спокойно,трябва да се мисли позитивно!!!  Simple Smile Аз например си повтарям,че ще съм по-слаба и готина от преди да забременея Simple Smile Леля ми е била пълничка пък след като е родила е станала една фина и стройна... и до ден днешен е много слаба,а е родила две деца. Така че нищо не се знае ще му мислим като видим колко точно трябва да сваляме. Но наистина ако можете се движете повече и избягвайте вредните храни. Аз не спирам да ходя пеша,много добре ми понася и се чувствам доста жизнена.
Виж целия пост
# 158
А добър ден и от мен smile3525

geri_kkoleva пробва ли да напишеш номера така 00359(последвано от номера) или +359.....    защото доколкото знам когато се набират български номера от чужбина трябва да се набира и кода на България, но доколкото знам от любимия по-скоро е с 00359....

Аз да попитам нали от Ла Редут се пазарува с кредитна карта не ви ли е страх че може някой да ви засече данните и да ви източва пари от картата. Защото наскоро по новините казаха, че сега особено по празниците имало много хакери които се занимават с такива работи

Пожелавам ви приятен ден  newsm03 с това поздравче:


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 159
Привет отново! Simple Smile
Записах се и аз за лекцията на 9.12.  Интересно звучи Simple Smile
Весе, според мен ти е казала, че си записана и "приятен ден!" Нищо съществено поне на мен друго не ми каза Simple Smile
За пъпната връв и аз съм си записала да питам утре Марков как е, че и аз се притеснявам от увиване, но знам, че за това гледат точно преди раждането пак (ако е нормално) и гледам много да не се шашкам... Каквото-такова. И без това какво може да се направи?
За кг - не съм се мерила от 1 седмица и след малко ще се метна на кантара да видя  Crazy Ама не се притеснявайте толкова, де! Като гледам какви сме суети тука, бързо ще ги свалим после! Hug А и от безсъние как се слабее!!! Споко!

Момичета, аз подтикната от разговорите за болничните, звъннах на нашата счетоводителка да я питам при положение, че се доосигурявам от юни месец включително, не е ли далавера да си пусна болничен от декември (който да ми го изплатят като болничен 80% от осигурителната сума), а на 22.12. да си ми пуснат болничния за майчинство и така поне за декември да взема някакви парички, а не да давам 500 лв. Crossing Arms Тя се плесна по челото и каза "Аууу, вярно,бе!" #2gunfire Та, да питам разбиращите майчета, дали разсъждавам правилно? Много ви благодаря предварително, че аз съм ПЪЛЕН АУТ по тая тема, а както виждате и тя!  Grinning

Bobsi, аз предлагам да си вземеш 1 ден платен отпуск и да си гледаш кефа и да не бързаш и да се притесняваш! Mr. Green

 Heart Eyes за всички!

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 6 нови отговора.
  Леелеее! Simple Smile))
Виж целия пост
# 160
добар ден и от мен за килограмите аз сам с 11 горница което маи не е добре нали newsm78
Виж целия пост
# 161
здравейте сладурки   bouquet
аз не мога да изчета старата тема и тази,но имам въпрос и бързам да пиша: ще ми се намали ли майчинството (или по-точно как ще се отрази на майчинството ми) ако от 23.11 до 24.12 съм болнични и после ми се пада 29,30 и 31.12 да съм на работа?
честито на мамите с повод за празнуване   bouquet само хубави неща желая
прити мила благодаря за пожеланията!да ти се връщат многократно и скоро да се похвалиш с две чертички  Hug
отивам да дочитам
Виж целия пост
# 162
Момичета, вижте на какво попаднах, нали разисквахме тази тема доста разгорещено миналата седмица.

http://fema-bg.com/index.php?m=1580&lang=1
Виж целия пост
# 163
wondertedy7 не става по този начин,по който си написала на Гери.Затова й казах да напише какъвто и да е номер ...Mr. Green А за картата хич не се притеснявам,защото и без това в нея никога няма нищо.Единствено я зареждам когато ще си пазарувам...Но и в крайна сметка то винаги има риск за каквото и да е.Незнам,гледам да не мисля толкова песимистично  Peace
Айде влизам вече в банята,че от половин час все това правя Embarassed
Виж целия пост
# 164
А добър ден и от мен smile3525

geri_kkoleva пробва ли да напишеш номера така 00359(последвано от номера) или +359.....    защото доколкото знам когато се набират български номера от чужбина трябва да се набира и кода на България, но доколкото знам от любимия по-скоро е с 00359....

Аз да попитам нали от Ла Редут се пазарува с кредитна карта не ви ли е страх че може някой да ви засече данните и да ви източва пари от картата. Защото наскоро по новините казаха, че сега особено по празниците имало много хакери които се занимават с такива работи


Пробвах и така с 359, ама приема номера само с 10 цифри. А относно Ларедута и кредитната карта (аз лично съм с такава), но може и дебитна с логото на Visa или Mastercard (и да слагаш пари само за дадената поръчка - така е доста по-безопасно) - засега съм нямала проблеми, а ние със съпругът ми всичко си поръчваме от интернет, от Щатите, Англия, Германия и Франция, но с тези хакери, знае ли човек. Нашите карти умишлено са с малък най-малкия лимит (500 лв), което в никакъв случай не значи че 500 лв са малко пари де  Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия