Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво се случва с учебната тетрадка, която трябва да бъде попълнена до 01.12?
Какви са мненията за уроците по математика и български език?
Какви са проблемите с бившата учителка и обидите на децата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво се случва с учебната тетрадка, която трябва да бъде попълнена до 01.12?
-
Какви са мненията за уроците по математика и български език?
-
Какви са проблемите с бившата учителка и обидите на децата?
-
Какви са изискванията за попълване на тетрадки в СМГ?
-
Какви са впечатленията на родителите от СМГ?

,но го успокоих,че има време.
По БЕЛ ще му трябва помощ - не съм му объщала никакво внимание в предишни години - така се случи, че миналата учеше за изпита, а и имаше страхотна начална учителка. Ще взема да й звънна и да й кажа, че ни липсва

. Лошо е,че на детето има пропуски в основата.При нас в класа се оказва,че доста деца имат същият проблем.За синковеца основна роля за усвояване на материала в начален курс изигра това,че г-жата се опитваше да ни тъпче.Налагаше се да сме безгрешни. И сега,всичките и любимки,които имаха отлични оценки са доста зле с граматиката.
!
, определено за срока ще му пишат 5.
. Но определено съм на оправия вече.
).

. О т друга страна, в МГ има паралелки със засилено изучаване на чужд език, компютри....изобщо там наплива е най-голям.
. Започвам да чета и после обещавам да пиша,че моите са двама
,просто няма да си простя,ако пропусна още нещо.
Лелеее,к'во те чакаааа