Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 60

  • 28 309
  • 243
# 60
Като упълномощен представител на Албена, имам честта да ви представя последната и торта  Mr. Green

Виж целия пост
# 61
Албенче, много е готина тортичката. Шрек е суперски и магарето още повече. Усмивката му е като на реклама за паста за зъби, просто трепач. Тук из форума има, в клюкарника съм я срещала мисля Лиска беше, та тя на аватара си има една усмивка - е те тая на магаренцето е....как пък я докара толкоз хубава Laughing
Виж целия пост
# 62
Крисче, имах предивд, че се държи в ръка, ако се накланя. Това са просто варианти, не е задължително да ги правиш всичките наведнъж! Simple Smile Но отива повече шоколад - държи с лявата ръка, на дланта си тортата и с дясната поливаш с черпак с шоколада и въртиш от всички страни. Идеално се облива с шоколад, като под чешма. Става гладко и цялата торта е в шоколад - отгоре и отстрани. Което изтича отдолу, в тенджера или друг съд, пак може да се ползва.  Peace
Виж целия пост
# 63
Албенчеееееее.... Шрек е много готин. Малко на Йода от Междузвездни войни напомня, но е много чаровен. Беше се похвалила че чакаш седефени боички... Виждам че си ги получила. Много ми харесва тортата. Пътечката е шедьовър. Чаршафчето - много е ефектно.
marina_hisar - Пожелавам ти успех утре и чакаме подробен разказ и отчет в снимки. Последния вариант на тортата много ми хареса. Само бих махнала това стърчащото което е на преден план, щото .....  Embarassed малко ми прилича на нещо.... иииии...... newsm78,.... таковата ..... Rolling Eyes как да го кажа на напълнолетна.....  Thinking .... абе, на оръдие ми прилича..... насочено към небесата....  baby_neutral
Krische - Вече ми пораснаха крилца от твоите похвали!!!! Рея се нависоко и летя.... летяяяяя..... Спри се че съвсем ще се възгордея. Като гледам си от моята партия на "тъжните" потребители в БГ МАМА....  Joy Супер изглежда тортата..... Относно онова дето съм го заляла върху тортата: кувертюр с прясно мляко. И двете горещи и смесени с миксер.
Олиото е най-добрия вариант за глазура, ако искаш да получиш шоколадова коричка която хрупа и не се реже с флекс. 1:4 или 1:5. Маслото често ми пресича, не за друго ами защото отдавна вече няма масло. Освен това има вероятност да ти избият бели петна след изстиването.

Относно БАНДА НА ГОДИНАТА - още ги няма номинациите. Преглеждам всяка вечер. Днес трябва да изкарат нови 3 номинации. ще ви свирна ако се появи темата.


Виж целия пост
# 64
Пепи, благодаря ти за предложенията,твоята торта най- много ми хареса и мисля да направя нещо подобно.
Още един въпрос, къде в София мога да намеря златна боя?  Hug
Виж целия пост
# 65
АЛБЕНКААА тортата е уникална, неповторима, перфектна, направо ми останаха очите в нея  smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 66
Още един въпрос, къде в София мога да намеря златна боя?  Hug
Ул. Кадемлия. Златна, сребърна, седефена - няколко нюанса - 5 лв. кутийката. ТАКАВА . ТАКА ИЗГЛЕЖДА . САЙТА И АДРЕСА.
Виж целия пост
# 67
Момичета, чудесни торти!
.

Аз най-сетне стигнах до Калифорнийската златна треска, мммм страшно вкусна  smile3521 , ама как я оплескаааах  Sad недопекох я, та с лъжички я ядохме, за украса и дума не можеше да стане... Хайде правилите я да помогнат - аз половин доза пекох във форма 22 см за 35 мин.. Отгоре много бързо хвана коричка и явно това ме подведе да я извадя по-рано  Confused ама нали има стабилен слой шоколад по средата - реших, че мокрото по клечката, с която пробвах, е от разтопения шоколад, ама не билооо  Thinking
Виж целия пост
# 68
Ванче, тя Албенка от 2 месеца ги има тез боички. Няма да издавам кой и е снабдител  Blush
Виж целия пост
# 69
Ванче, тя Албенка от 2 месеца ги има тез боички. Няма да издавам кой и е снабдител  Blush
А, нЕма нужда. Аз помня на кого праща целувки....  Joy
Виж целия пост
# 70
Ванче, тя Албенка от 2 месеца ги има тез боички. Няма да издавам кой и е снабдител  Blush
А, нЕма нужда. Аз помня на кого праща целувки....  Joy

Ако искаш ще се свържа със снабдителя да те уредим и теб с едни перлени блясъчета  Wink
Виж целия пост
# 71
Ей, не ме изкушавай... че Дядо Коледа и Дядо Мраз тая година не мо`й си донесоха чувалите. А пък аз не мо`й си плати сметките. По принцип съм им писала да ми оборудват малко колата тая година... а не шкафа с играчките..... а чакам и чичо Уилтън да мине да остави един комплект с формички...... Верно, че съм най-доброто дете на света, ама чак пък толкова подаръци...... Но ти МЕРСИ   bouquet и вписвам офертата за по-натам.... Може  и да се възползвам......  Money
Виж целия пост
# 72
Moже ли да си покажа последната торта? Аз много си я харесах Mr. Green

ето я и нея
Виж целия пост
# 73
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351558.0  Ванчето май следеше за бандата а? newsm78  Май я изпреварих.Малко сме назад в гласуването но очаквам мощна атака не само с торти но и мноооооого гласове!Вие сте момичета атакувайте  Peace

П.п. С малко закъснение да честитя рождения ден на Пепи.Бъди жива, здрава и много щастлива. Благодарение на Пепи преди 1г. и 6м. открих и се зарибих по тази тортена тема.Благодаря ти Пепи!
Виж целия пост
# 74
От 40 минути седя пред компа  и заспивам. обаче видях първата категория за тази вечер и през 3 минути цъкам F5. Излезе и втората .... продължавам да си цъкам ......  Няма и няма.... Реших да мина през банята и да цъкна за последно да видя последната категория за днес  и ... о, чудеса! Най-после. Точно влизам да ви кажа.... и..  newsm50 - изпреварила ме yulinda!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Та, такааааааааааааааа! От днес до 29 всеки ден ще ви напомням да подкрепим НАЙ-ДОБРАТА ТЕМА ТУК!!!!! Айдееееееееееееееееее...... бюлетините свършиха!!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия