Дядо Коледа пристига с вълшебната шейна и подаръци раздава на нашите деца /2002/

  • 28 775
  • 291
# 105
И Димана не иска нищо, освен пони, но смятам, че Дядо Коледа ще отмине това желание с пренебрежение, предвид конюшнята, която сме заформили. Иначе, много си пада по коне във всякакви вариации, включително обича й да ги язди. Мечтата й е  да си има истински жив кон  Laughing.
Давайте идеи за нещо образователно и творческо, че ми писна от играчки, на които никой не обръща внимание за повече от ден-два.
Виж целия пост
# 106
С малко закъснение
Честит имен ден на всички именници!Честито на Николета и Николинка!Да са здрави,винаги усмихнати и много щастливи!


soniamari Честито!
Виж целия пост
# 107
Честито на всичи именници!(със закъснение)
  bouquet  bouquet  bouquet

Благодаря, момичета!  Hug

За подаръците, Слави иска робораптор.  Confused Но като видях цената....... ми той е 230лв.  ooooh!
Сега водим преговори за кучето-робот,че е по-евтино и дядо Коледа не може да прави толкова скъпи подаръци на всички деца.
 Пък той ми заяви,че цената е без значение,защото джуджетата ги правят.  Crazy
Другото в списъка е - часовник на Бентен, лаптопа на нинджите и и шпионско проследяващо уст-во. Но те поне са разпределени по бабите и лелите  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 108
здравейте,
честит имен ден на всички именници/със закъснение./ smile3525едва  този Никулден,разбрах,че и моето момиченце НИЯ имала имен ден. Joyбаща й се прибра от работа с букет цветя ими каза. после проверих и в нета и по радиото казали ,че НИЯ също празнува.  bouquetтака че черпя ви виртуално с бонбончета  love001,за здравето на моето момиченце.
такааа,ние в събота украсихме за празниците.елхата,с герлянди  и украса тук там...
Ния ми помогна много в почистването преди това. Hugдобро ми е детето. newsm62обичам си я много!тези дни и подарък й купих за градината за коледното тържество и за под елхата вкъщи.беше си пожелала няколко неща като кукла с много дрехи,прословутия компютър ,който обсъждате тук,костюм на фея и балерина/купих го/и още неща амаа....куклата с дрехите и тях купих.сега се чудя кое да занеса в градината да й подари дядо коледаааа..... newsm78ще помисля още.а да се похваля,НИЯ се опитва да чете вече. newsm68 newsm44малко по малко....милото ми момиче,умно ми е то! smile3501  girluu
Виж целия пост
# 109
Да си кажа и аз   Wink
В градинката си е поръчал робот -кола.А главното писмо,което Дядо Коледа е получил вече/в най-горния кухненски шкаф/ са останалите поръчки.
Вчера преди обед времето беше чудно.Излязохме на разходка...........
Разделихме се по едно време ,аз се забих да гледам едни шалове,а мойте хубавци в съседния магазин.  Stop След 10 минутна раздяла и двамата грейнали от щастие  Grinning ми показаха какво са купили-
робот -кола  Sick
Добре  де-единият айде на 6г. и е  поискал ,ами другият на 36  #Cussing out Сега кво да прави градинския Дядо Коледа?
Виж целия пост
# 110
Аааа, той, този дето е на 6, втори робот няма да откаже Wink  Mr. Green
А този на 36....  Whistling
Виж целия пост
# 111
Цитат
bellezza , какво прави бебето? Днес ходихме в Хиполенд и май почти успях да убедя Дария да се откаже от лъвицата, за сметка на това се колебае между наколкото варианта на Бебе Аморе и едно интерактивно лъвче, което мрърка, ръмжи и му светят очите за около 130лв
нашето бебе цитирам"плаче,бузките му се зачервяват и му пониква истинско малко зъбче,пие от шише,смуче биберон,дъвче чесалка.ако го погалиш по коремчето,ще се засмее."абе за 89 лв истинско 'чудо",няма що.всяка година излизат нови модификации на бебета.надявам се до година да поиска нещо по-смислено.
Виж целия пост
# 112
Днес е св. Анна.Черпя по случай именният ден на моята малка госпожица.






Честит имен ден и на всички именници!
Да са ви живи и здрави!


Виж целия пост
# 113
Да е жива и здрава малката Ана и всички именици!   bouquet
Виж целия пост
# 114
Честит имен ден на Ани-тата!!!
Виж целия пост
# 115
Честито на именниците!
valq_78 ,да ти е жива и здрава малката госпожица и много да ви радва.   bouquet
Виж целия пост
# 116
Честит имен ден на всички Анита!Много здраве и много късмет им желая!

И едно хубаво стихче намерих:

Носиш име на светица
запали си днес свещица
Господ здраве да ти дава
И с късмет да те дарява.
Света майка да те пази
От душмани и омрази.
Здраво да ти е името,
Чисто да ти е сърцето!
Днес на тоя ден свещен
Празнувай своя имен ден!
Виж целия пост
# 117
Честито на именничките!!!

Да дам отчет и аз за Коледните подаръци.
Моят син ще получи китара. Купих я днес и я скрих в гаража  Mr. Green
В събота, фирмата, където работя, организира детско Коледно парти за децата на служителите си. За там трябва да опаковам нещо. Идея си нямам какво да е то.  newsm78
Но за китарата съм убедена, че ще е много щастлив.
Другата неделя сме на детско коледно парти, организирано от шефовете на съпруга ми. те са много богата фирма и там подаръците не се купуват от нас, а от ръководството.
Виж целия пост
# 118
Честит имен ден на всички, които празнуват днес!

valq_78 ,да ти е жива и здрава малката госпожица и много да ви радва. 
Виж целия пост
# 119

честит имен ден на всички именници.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия