Дядо Коледа пристига с вълшебната шейна и подаръци раздава на нашите деца /2002/

  • 28 775
  • 291
# 90
Честито на рожденниците!
Да растат здрави и щастливи за радост и гордост на родителите си.

В нашата градина коледното тържество ще е на 18 декември. Имаме стихче да учим.
Само да сме здравички,  Praynig че тази сутрин Елена ме изненада със запушен нос,а преди две седмици беше болна  Sad
 Hug на всички и бъдете здрави!
Виж целия пост
# 91
добро утро на всички.честит имен ден на всички именници.ние купихме подаръка за детската градина http://www.kasidabg.com/barbie-products_id-8307.html ,а за в къщи остава бебе шу-шу http://www.kidsdadsmoms.com/Shopping/images/Talking%20Chou%20Chou%20Doll.jpg.за сега се отказахме от телефона,но по-добре да бяхме взели един gsm,защото коледния подарък ми излиза 150 лв #Crazyама какво да се прави,веднъж е коледа.
Виж целия пост
# 92
Честито на днешните именници! baloni baloni baloni
Да са живи и здрави, весели и щастливи.
Виж целия пост
# 93
  bouquet Много здраве и поздрави на всички пропуснати Рожденници!!!  bouquet

 newsm59  bigdance2  ura  bigdance2 newsm59


ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, на всички празнуващи днес!!!  bouquet

 Two Hearts  Party Time Two Hearts
Виж целия пост
# 94
Черпя всички виртуално за здравето на моята именичка - Николинка!



Да са здрави и много щастливи и всички други именици!
Виж целия пост
# 95
Snezha , да ти е жива и здрава, както и всички други именници днес!   bouquet
Виж целия пост
# 96
Честито на всички празнуващи!  bouquet
Виж целия пост
# 97
Честито на именниците днес! Много здраве,щастие и сбъднати мечти!
  bouquet
Виж целия пост
# 98
Хайде и аз да почерпя за здравето на нашaта именничка Николета!
Да ми е жива и здрава,да изживее пълноценно детството си!
Честит имен ден и на Николинка!  bouquetМного здраве и весели игри!
Виж целия пост
# 99
Честито на именниците!!!
Виж целия пост
# 100
Честит имен ден на всички именници! Да растат здрави и весели за радост на мама и тати!
Виж целия пост
# 101
Честит празник на всички именници!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 102
Soniamari,честита дъщеричка!Да е здраво и спокойно бебе!
Честит имен ден на всички дечица,майки и татковци от наборската темичка!
Виж целия пост
# 103
Честито на имениците! Да са живи и здрави!
soniamari , честита ти принцеса!
bellezza , какво прави бебето? Днес ходихме в Хиполенд и май почти успях да убедя Дария да се откаже от лъвицата, за сметка на това се колебае между наколкото варианта на Бебе Аморе и едно интерактивно лъвче, което мрърка, ръмжи и му светят очите за около 130лв.
Виж целия пост
# 104
честит празник на всички именници Hug



Гледам писали сте за коледните подаръци.Моята хубавица още си няма коледно желание ,нищо не иска ,това направо ме плаши.
В сряда имахме тържество в градината-по скоро драматизаций на различни приказки,беше много забавно.Изявихме се като истинска Баба Меца.Но не е доволна трябвало да играе ролята на Снежанка или Пепеляшка.Но не може все пак всички да са принцеси,ама иди че и обяснявай.......
ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия