Гледах... Хареса ми... Препоръчвам! - 11-та Серия

  • 43 539
  • 513
# 225
Някой да има впечатления от ...
Martian child- http://www.imdb.com/title/tt0415965/

На мен ми харесаха и сюжета и направата на филма. Не бих казала че от "топ 10"-ми филма, но в никакъв случай не е загуба на време.
Виж целия пост
# 226
Гледах тези дни няколко филма. Първия ме остави с много смесени чувства, но ми беше интересен, тъй като е филм за прошката и изкуплението, както и за новия шанс. Интересна роля на Колин Фарел и ново амплоа на Ралф Файнс.
In Bruges

Приятна немска комедия, с доста добри попадения. Беше ми много забавна и се посмях доста.
Scharf wie Chili

Втората част на Arn - Tempelriddaren - Arn The Kingdom At Roads End - определено втората част беше повече за разделянето на Швеция и борбата на отделните претенденти за властта. Опит за поглед върху събитията в Йерусалим и кръстоносните похои, но пречупени през погледа на един обикновен рицар.

И се опитвам да догледам Red Violin, Violon rouge, Le, но ми е прекалено тежък и труден.
Виж целия пост
# 227
El Pasado със страхотния Gael García Bernal, много ми хареса.  Peace



http://www.imdb.com/title/tt0765469/
http://www.mininova.org/tor/1270464

My Life Without Me, много тъжен филм.



http://www.imdb.com/title/tt0314412/

Виж целия пост
# 228
Препоръчвам Кошмарът преди Коледа. Срахотен саундтрак! Може да се гледа и от деца. Недостатък на торента е, че субтитрите избързват и трябва да се гледа без тях.
Виж целия пост
# 229
Мнения за Жените ?  -  http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=151129&hit=1
Виж целия пост
# 230
Приготвила съм го за днес,коментарите са,че е от типа филми секса и града Wink Ако не друго,харесват ми актрисите.Отзиви,по-късно Laughing
Виж целия пост
# 231
Аз вчера го изгледах.На мен ми хареса.Типично женско филмче,перфектно за следобедното кафенце ...и на мен ми наподобява Сексът и града.

Виж целия пост
# 232
Благодаря, момичета Hug Ще го изгледам, обичам такива филми, но отзивите в Замунда направо ме отказаха... Явно са писани предимно от мъже Mr. Green
Виж целия пост
# 233
Аз вчера го изгледах.На мен ми хареса.Типично женско филмче,перфектно за следобедното кафенце ...и на мен ми наподобява Сексът и града.



Мм,и аз го свалям  Wink

Снощи си пуснах "Престиж" ,но нещо не ме грабна. Thinking Гледах го до половината сега се чудя дали да го довърша? newsm78 Може и да съм в кофти настроение и да не ми е до такъв тип филми. Embarassed Embarassed

Гледах и "Кънки с остър връх"3 не е лош.Сюжет като за такъв тип филм.Нормално. Wink
Актрисата си е сладурнана,понеже се коментираха актрисите в 1 и 2 . Hug Peace
Виж целия пост
# 234
Скука и досада! Опитали са се да направят нещо средно между "Отчаяни съпруги" и "Сексът и градът", но се е получило нещо трагично. НЕ препоръчвам!
Виж целия пост
# 235
И се опитвам да догледам Red Violin, Violon rouge, Le, но ми е прекалено тежък и труден.

На мен много ми беше харесал, но е вярно, че е тежък.  Peace
Виж целия пост
# 236
И се опитвам да догледам Red Violin, Violon rouge, Le, но ми е прекалено тежък и труден.

На мен много ми беше харесал, но е вярно, че е тежък.  Peace
Ами аз явно съм в такъв емоционален период, че просто го гледам на порции, защото иначе ми идва много нанагорно и ревливо...
Виж целия пост
# 237
Изгледах го,не е кой знае какво,едва ли ще го запомня.
Виж целия пост
# 238
El Pasado със страхотния Gael García Bernal, много ми хареса.  Peace



http://www.imdb.com/title/tt0765469/
http://www.mininova.org/tor/1270464
Има ли някъде български субтитри за този филм?
Виж целия пост
# 239
И се опитвам да догледам Red Violin, Violon rouge, Le, но ми е прекалено тежък и труден.
Има ли го в Замунадата ???
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия