Гледах... Хареса ми... Препоръчвам! - 11-та Серия

  • 43 538
  • 513
# 240
El Pasado със страхотния Gael García Bernal, много ми хареса.  Peace

http://www.imdb.com/title/tt0765469/
http://www.mininova.org/tor/1270464
Има ли някъде български субтитри за този филм?

Аз го гледах с английски субтитри, бг. мисля, че няма.
Виж целия пост
# 241
Изгледах го,не е кой знае какво,едва ли ще го запомня.
Да,ако имате очаквания за нещо дълбоко,смислено и запомнящо се,не е такъв филма.Просто разпускащ Simple Smile

Аз изгледах днес и Kika / Кика (1993)
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=18266&hit=1
http://www.imdb.com/title/tt0107315/

Някой по-горе питаше за Volver ,на мен той повече ми хареса от Кика.
Кика е по-комедиен и доста шашав филм Simple Smile
Виж целия пост
# 242
И се опитвам да догледам Red Violin, Violon rouge, Le, но ми е прекалено тежък и труден.
Има ли го в Замунадата ???

http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=35209&com … s=1#startcomments

http://subs.unacs.bg/get.php?id=3287

Заповядай  bouquet
Виж целия пост
# 243
  Grinning
Виж целия пост
# 244
Още един глас за Jumper.
Приятно ме изненада.Държи в напрежение и има страхотни ефекти.
И малко клю-клю:Двойката на екрана е двойка и в живота.
След като Рашел Билсон се раздели с Адам Броуди(и двамата във филма О.С.),
сега тя е с Хайден Кристенсен. Heart Eyes

Виж целия пост
# 245
Скука и досада! Опитали са се да направят нещо средно между "Отчаяни съпруги" и "Сексът и градът", но се е получило нещо трагично. НЕ препоръчвам!

Снощи го гледах.Мнението ми съвпада с това на jaklins. Peace
Виж целия пост
# 246
По едно време от скука започнах да се чудя ще има ли поне един мъж във филма?- нямаше. Twisted Evil
Виж целия пост
# 247
Най-голямата глупост беше,  че цели 2 часа се говореше за някакъв Стивън, но той така и не се показа.
Виж целия пост
# 248
Най-голямата глупост беше,  че цели 2 часа се говореше за някакъв Стивън, но той така и не се показа.

Сигурно филмът ще има продължение.  Mr. Green Joy

Жаки, липсваше !  Heart Eyes
Виж целия пост
# 249
Сакън! Нека нещата да останат недоизказани и непоказани.
Иля Hug
Виж целия пост
# 250
Момичета,хубав ли е този филм?
Magnolia / Магнолия (1999)

Видях го в темата с тъпите филми,а ми е в компютъра и се чудя дали да го гледам...
Виж целия пост
# 251
Момичета,хубав ли е този филм?
Magnolia / Магнолия (1999)

Видях го в темата с тъпите филми,а ми е в компютъра и се чудя дали да го гледам...

Тъп определено не е!  Peace Подозирам, че хората не са го разбрали.
Не е и обаче шедьовър.
Да кажем, че е странен и малко по-дълъг от колкото трябва. Какво да ти кажа... На повечето не им харесва, аз мисля, че има нещо в него, но определено може да минеш и без да го гледаш.

Ама ти помогнах и аз.  Mr. Green
Виж целия пост
# 252
Kак да си изтегля субтитрите ???? newsm78 Shocked Embarassed Confused
Виж целия пост
# 253

Напиши името на филма в търсачката. Peace
Виж целия пост
# 254
Исайкова, Магнолия ми хареса. Wink

а във темата с тъпи филми редовно намирам по някой любим, като "Морето в мен"...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия