Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за филма "Историята на нас"?
Какви са мненията за филма "Step Up 2"?
Какви са впечатленията от филма "Младият Адам"?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за филма "Историята на нас"?
-
Какви са мненията за филма "Step Up 2"?
Филмът "Step Up 2" получава предимно положителни отзиви, като някои потребители го намират за добре направен и изпълнен с енергия. Музиката е високо оценена, както и хореографията. Въпреки това, някои зрители са разочаровани от продълженията на филма, особено от представянето на женските герои, които смятат за тромави и неграциозни.
-
Какви са впечатленията от филма "Младият Адам"?
-
Какви са мненията за филма "Престиж"?
-
Какви са впечатленията от филма "Под тосканското слънце"?

Определено предпочитам Клинт Ийстууд да е в ролята на режисьор, а не актьор 
, че не го разбрах изцяло, има някаква недовършеност. Финалната сцена съвсем ме обърка
- кантарът, който не отчита килограмите, въпреки тежестта. В крайна сметка това реални хора ли бяха
за пояснение
, за малко "превод в ефир" 
Отдавна го бях свалила и ми седеше на компа с месеци,а то имало причина.Нещо все ме спираше да го гледам и винаги си пусках друг.Но вчера реших да го видя най-накрая и на 2 пъти щях да повърна (извинете за цветното описание).И все пак,за този жанр,филма ми хареса.Брутален е,но не е лош.Незнам дали да го препоръчам,но ако харесвате гнусарски трилърчета,с примеси на черва и кръв,отворени черепи и т.н.,ще ви хареса.
се измъчвам
)