Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръките за размерите на бебешките дрехи?
Каква е цената на епидуралната упойка и какви са условията за раждане в болницата?
Какви са препоръките за овлажнители на въздуха в стая с климатик, където ще бъде бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръките за размерите на бебешките дрехи?
Размерите на бебешките дрехи могат да варират в зависимост от производителя. Например, бодитата на PremaMama са по-малки, докато дрехите на Mothercare се носят дълго след указаните месеци. Важно е да се внимава при избора на размер, като се вземат предвид специфичните характеристики на различните марки и производители.
-
Каква е цената на епидуралната упойка и какви са условията за раждане в болницата?
Цената на епидуралната упойка и условията за раждане в болницата могат да варират. Например, пакетът за раждане включва избор на лекар, зала за раждане, присъствие по време на раждането на бащата, водно раждане и следродилен престой в стая с две легла. Важно е да се консултирате с болницата или вашия лекар за конкретни цени и условия.
-
Какви са препоръките за овлажнители на въздуха в стая с климатик, където ще бъде бебето?
-
Какви документи трябва да бъдат сменени при преместване на постоянно местожителство?
-
Как да се справим с финансовите проблеми и стреса, свързан с тях?
























cecii

На някои БГ производители-бодито става,ръкавите са късички...не е болка за умиране!Голи няма да ходят бебоците!Видях бодита,на които ръкавчето в края може да се обърне и става ръкавичка-да не се драска бебето,иначе си стои като маншет.

.Аз я слагам по-рано за да и се порадвам повече.
както трябва иначе все съм на работа(особено най-силните дни от20.12-26.12) тогава съм нон стоп.

), обаче още не съм ходила на консултация при него, дано да продължа да го харесвам и след нея... А пакета, който се надявам да ми свърши работа е: " VІР пакет за раждане /избор на лекар, VІР зала за раждане, раждане в присъствието на мъжа, раждане във вода, следродилен престой във VІР стая с две легла/ 900 лв." Гледам, че са си актуализирали страницата с цените, но не виждам цената на епидуралната упойка 


Скакво да ги боря тия киселини направо незнам вече 
Вие просто не я познавате..Тя е по-зле и от най-лошата свекърва и изобщо не искам да ми се бърка в отглеждането на бебетата.На всичкото отгоре вчера са казали на мъжа ми,че може да има съкращения,защото една част от работата на фирмата им е взета от друга фирма и сега няма да имат толкова работа и оттам и по-високи заплати...