Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръките за размерите на бебешките дрехи?
Каква е цената на епидуралната упойка и какви са условията за раждане в болницата?
Какви са препоръките за овлажнители на въздуха в стая с климатик, където ще бъде бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръките за размерите на бебешките дрехи?
Размерите на бебешките дрехи могат да варират в зависимост от производителя. Например, бодитата на PremaMama са по-малки, докато дрехите на Mothercare се носят дълго след указаните месеци. Важно е да се внимава при избора на размер, като се вземат предвид специфичните характеристики на различните марки и производители.
-
Каква е цената на епидуралната упойка и какви са условията за раждане в болницата?
Цената на епидуралната упойка и условията за раждане в болницата могат да варират. Например, пакетът за раждане включва избор на лекар, зала за раждане, присъствие по време на раждането на бащата, водно раждане и следродилен престой в стая с две легла. Важно е да се консултирате с болницата или вашия лекар за конкретни цени и условия.
-
Какви са препоръките за овлажнители на въздуха в стая с климатик, където ще бъде бебето?
-
Какви документи трябва да бъдат сменени при преместване на постоянно местожителство?
-
Как да се справим с финансовите проблеми и стреса, свързан с тях?
хе хе... имаме в къщи компютър и няма да изпусна нито едно новородено бебе. Няма отърване от мен 

Поревах си на няколко пъти скришно,че татето да не ми се
.Пожелавам ви повече усмивки и да не си мислите глупости,макар и малко трудно за развихрените ни въображения в момента.
Но сега явно бебо я е пристиснал и като се раздвижа и тръгна да ходя повече,т.е когато не съм вкъщи,направо ме скъсва от болка.Майче ще трябва да ходя на лекар за това.Абе тези дни изобщо само мрънкам,все ме боли нещо,направо съм като стара баба 

Пуснах си и болничен официално!

Пък и ще ми е хубаво да се видим.. 



Намира се близо да Бриколаж.Това е най-известното място в близост до Вис Виталис.Ако някоя друга мама може да ти обясни по- подробно-нека да ти пише,защото аз не съм много по този тип обяснения за улици и местоположения
. 