Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръките за размерите на бебешките дрехи?
Каква е цената на епидуралната упойка и какви са условията за раждане в болницата?
Какви са препоръките за овлажнители на въздуха в стая с климатик, където ще бъде бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръките за размерите на бебешките дрехи?
Размерите на бебешките дрехи могат да варират в зависимост от производителя. Например, бодитата на PremaMama са по-малки, докато дрехите на Mothercare се носят дълго след указаните месеци. Важно е да се внимава при избора на размер, като се вземат предвид специфичните характеристики на различните марки и производители.
-
Каква е цената на епидуралната упойка и какви са условията за раждане в болницата?
Цената на епидуралната упойка и условията за раждане в болницата могат да варират. Например, пакетът за раждане включва избор на лекар, зала за раждане, присъствие по време на раждането на бащата, водно раждане и следродилен престой в стая с две легла. Важно е да се консултирате с болницата или вашия лекар за конкретни цени и условия.
-
Какви са препоръките за овлажнители на въздуха в стая с климатик, където ще бъде бебето?
-
Какви документи трябва да бъдат сменени при преместване на постоянно местожителство?
-
Как да се справим с финансовите проблеми и стреса, свързан с тях?
, което мен много ме дразни, ама няма как. Иначе никога не ме е спирал и аз редовно излизам с приятелки. Но пък ние сме като гербови марки и рядко излизаме по сами.


пък и на мен ми е най-спокойно така 
,но аз трябва да излезна да понапазаря за в къщи ,да купя подарък на сестра ми ,че в сряда има РД ,на всичкото отгоре в сряда имаме и одит и от сега започнах да се притеснявам,хем почти 12 години работя в тази фирма и съм преживяла много одити,но винаги ми е едно такова напрегнато 

, защото и на мен гинекологичен преглед не са ми правили откакто съм бременна.

...после се отказах от тази мисъл...доста е налудничаво...и накрая се прибра в 6 часа, с което много ме ядоса,защото досега не се прибирал по това време, но му казах,че днес отиваме в Пигис хаус да пазаруваме легло и други бебешки неща, после ще чисти и готви...е това е от мен...лошото е,че не мога да се сърдя и ми минава бързо.... 
да чисти, да готви, че и да пазари... Ако направи всичко това ще бъде мъж мечта за всяка жена
За смс - те не се шашкай - като са на зор пишат пишат.
Вас обхващат ли ви понякога такива черни мисли?