Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти - 3

  • 350 979
  • 536
# 270
FEMININE, благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 271
И аз да попитам на свой ред за сушилня втора употреба-Bosch Maxx 6  Sensitive. Някакви отзиви за тази марка сушилня, какъв клас  е,доволни ли сте. В магазина казаха, че е нов модел.
Виж целия пост
# 272
Jovanna, в кой магазин е това? Колко време важи гаранцията? Провери и нещата от към сервиз.
Ето какво намерих за този модел в нета, това са отзиви на ползватели на този модел
http://www.productreview.com.au/showitem.php?item_id=6804

Освен това, чисто технически може да попиташ и във форума на setcom. Там се обсъждат всякакъв вид техника от техници и от обикновени потребители, сигурно има подфорум и за сушилни.
Виж целия пост
# 273
благодаря, Azalea,  за линка.тази, която харесах е  същата, но без дисплей. иначе магазина се намира на гладстон до пожарната.
ще попитам и в другия форум, за който си писала. Simple Smile
Виж целия пост
# 274
благодаря, Azalea,  за линка.тази, която харесах е  същата, но без дисплей. иначе магазина се намира на гладстон до пожарната.
ще попитам и в другия форум, за който си писала. Simple Smile
гаранцията е една година.
Виж целия пост
# 275
A  в "Teхнохит" как стои въпросът с доставките и имат ли услуга за качване до апартамента?
Виж целия пост
# 276
Ние пазарувахме от Технохит, доставката беше безплатна, а качването - даваш на момчетата по 5-6 лева на етаж. Предполагам, ако имаш асансьор е по договорка с тях направо.
Виж целия пост
# 277
Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 278
Аз съм на първи етаж, докараха ми нещата и ги вкараха в кухнята без да плащам нищо допълнително.
Виж целия пост
# 279
Oпределено ще ги посетя Simple Smile!
Виж целия пост
# 280
Аз си купих днес печка горенйе от Шумен, докарах я вкъщи (живея извън града), подготвихме и едни пробни картофки и я включихме. Нямаше и 5 минути и изключи изцяло. Включи се след няколко минути като стъклото и целия преден корпус бяха адски горещи, а за модела пише, че е със студено стъкло.  ooooh! Явно изолацията е нарушена и някакви защити и се включват.  newsm78
Та ще ходя да се разправям утре. А така се радвах!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 281
Аз си купих днес печка горенйе от Шумен, докарах я вкъщи (живея извън града), подготвихме и едни пробни картофки и я включихме. Нямаше и 5 минути и изключи изцяло. Включи се след няколко минути като стъклото и целия преден корпус бяха адски горещи, а за модела пише, че е със студено стъкло.  ooooh! Явно изолацията е нарушена и някакви защити и се включват.  newsm78
Та ще ходя да се разправям утре. А така се радвах!  Crossing Arms

Съжалявам за случката! Ако е удобно, моля те пиши ни как им работи сервиза, коректни ли са, експедитивни, поправят ли реално или само замазват и т.н...
Аз имам едно подозрение, дано да не е вярно, че всъщност така наречение транспортни дефекти са следи от първа употреба, но нейсе... Още не сме монитирали нашите уреди, тъй като ремонтът не е приключил, да видим... Ще се отчета тук.
Виж целия пост
# 282
Здравейте! Погледнах сайта на Технохит, който сте дали по-горе, но ми се сториха не особено ниски цените.
Търся наистина елементарна и проста миялна машина. Можете ли да ми препоръчате къде се намират най-евтините като варианти?
Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 283
mili, по-добре си купи най-евтината и проста, но нова! Аз съм супер недоволна от онази втора употреба на МИЛЕ /фирмата се казваше "МАРТИ нещо си..."/. Не стига, че уредите са на по 30 г., ами и дефектите започват да те тормозят още на първия месец. На всичкото отгоре продавачите лъжат като дърти цигани - купихме си съдомиялна за вграждане, която се оказа, че изобщо не е за вграждане! Вярно, че за 350 лв. сдобихме уред, който на ново се продава по 1000-2000 евро, ама разправиите и недоразуменията са непрекъснати. Вкъщи имам миялна Мидея /китайска е май/, изглежда чудесно, мие си добре, инокс, чисто нова в магазина е 500 лв. Нямам проблеми вече четвърта година. Ако се скапе, няма да ме е яд, ще я сменя с друга от същата марка. И без друго не обичам да ми е едно и също в продължение на десетилетия. А съм сигурна, че тази фирма вече има дизайн, който е супер модерен и ще ми грабне окото.
Предпочитам да си сменям уредите на 5 г., отколкото да разчитам на някакви допотопни модели, които дори не са ретро, а приличат на вкаменелости от неолита.
Говоря конкретно за складовете на тази фирма, която предлага марката Миле.
Виж целия пост
# 284
Все още не съм си купила хладилник, но наистина цените в Технохит не са много по-ниски, отколкото в Техномаркет например.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия