Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти - 3

  • 350 977
  • 536
# 315
Аз преди два дни видях ваша фирмена кола в Добрич. Имате ли тук някакъв дистрибутор или сао във Варна сте ?
Виж целия пост
# 316
Някой може ли да ми каже дали има и за бойлери с транспортен дефект.Близо до Плевен търся,ама може и в София евентуално...
Виж целия пост
# 317
Аз преди два дни видях ваша фирмена кола в Добрич. Имате ли тук някакъв дистрибутор или сао във Варна сте ?


Нямаме кола със стикери на "ТЕХНОСВЯТ" бъркаш фирмите нещо и магазин нямаме там.По-горе съм написал къде точно са нашите магазини.
Виж целия пост
# 318
запис Peace
Виж целия пост
# 319
Ето и от мен един магазин за уреди втора ръка и транспортни дефекти - магазин МАПА - намира се в кв.Чайка,бл.28.
Купих си пералня от там, има и гаранция. Обиколих доста магазини, но в този магазин цените са най-добри. Има и гаранция, която се надявам, че няма да ми се наложи да ползвам Grinning
Виж целия пост
# 320
Здравейте!
Не съм чела цялата тема,но искам да попитам има ли магазин на Технохит в Пловдив?
В самият сайт не е упоменат,но в гугъл излиза,че има на бул. "Александър Стамболийски 9 " Rolling Eyes Има и снимка.

И ако наистина има,то отговарят ли си нещата на сайта или са някакви други?
Виж целия пост
# 321
  Аз си купих уредите от Технохит София, чакам да ми монтират съвсем скоро кухнята и ще кажа дали съм доволна. Не всичко което е качено на сайта го имат, май от Варна ги качват, като ако си харесаш нещо помоли да проверят и в сайта, тъй като там са актуални цените. Фурната която си харесах, но нямаше да взема беше 900 лв, оказа се че междувременно в сайта този модел е намален реално на 700 лв.
  Може да си поръчаш и да ти доставят някоя през сайта, но предвид че имат и дефекти, ти препоръчвам да си я видиш наживо и избереш.
Виж целия пост
# 322
 Аз си купих уредите от Технохит София, чакам да ми монтират съвсем скоро кухнята и ще кажа дали съм доволна. Не всичко което е качено на сайта го имат, май от Варна ги качват, като ако си харесаш нещо помоли да проверят и в сайта, тъй като там са актуални цените. Фурната която си харесах, но нямаше да взема беше 900 лв, оказа се че междувременно в сайта този модел е намален реално на 700 лв.
  Може да си поръчаш и да ти доставят някоя през сайта, но предвид че имат и дефекти, ти препоръчвам да си я видиш наживо и избереш.

Благодаря ти,Айла   bouquet

Най-добре да ги видя на живо.Ще се пробвам с този адрес в Пловдив,пък да видим  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 323
Здравейте, изчетох цялата ви тема Simple Smile От цялата работа се спрях на три варианта, но не мога да реша  Sad

1. Миеле втора употреба на прилична цена (поне ако не мие, няма да ме е яд толкова, от колкото ако наброя примерно повече за нова и не работи).
2. Нова Електролукс 12 комплекта, държа да има половин зареждане. (Какво мислите за тази марка?)
3. От магазин, в който внасят уреди от Германия видях уж нова на Бломберг, по- евтина от Електролукс.

Много се чудя, защото първия път се прецакахме със съдомиялната и не ми се иска пак да стане така.... А повечето от вас имат конкретни мнения и опит с тези модели. Всеки съвет би ми бил от полза. Благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 324
  Така хладилника ми от Технохит, се оказа че само отвътре е като нов, а отстрани има не само нарушен търговски вид, еми една десетсантиметрово дупка в металната обшивка и изолацията. Съответно звънях и обещаха да го сменят, да видим дали ще спазят обещанието и защо изобщо са се опитали да ми го пробутат. Аз го оглеждах, но отпред и вътре е ок, а беше между други хладилници и не съм видяла как изглежда отстрани. Все пак мислех че ще има ударено и вдлъбвнато, но не дупка в изолацията все пак, а тъй като е за вграждане не ми пукаше ако има само чукнато, както предполагах.
   Ще пиша дали ще ми го сменят, бях се настроила за сериозен скандал, но поне по телефона бяха много учтиви.
 
Виж целия пост
# 325
Tigra1024, в какъв смисъл се прецака със съдомиялната? Питам, защото и аз искам и се чудя каква да си взема.
Виж целия пост
# 326
Ако искаш като цъкнеш на последните ми мнения ще видиш по- подробно за какво говоря Simple Smile
Иначе просто си взехме кофти марка и съответно нито веднъж досега за толкова време не съм била доволна, а не е да не разбирам от миялни. Евтиното излиза скъпо почти винаги Simple Smile
Виж целия пост
# 327
Днес ходих до Технохит на Ботевградско и другия до ИСУЛ. Търсех съдомиялна - 45 см. На Ботевграско нямаха, а в другия имаше една за вграждане на индезит - 550 лв. Но видът й ми се стори ужасен. Знам, че все пак са с дефекти, но на тази врата не прилепваше много добре, нещо уплътнението не беше наред, а и самата ламарина беше на петна. На Ботевградско очакват да получат стока на 27.12. Питах за цената на подобни модели - 600-700 лв. Сториха ми се доста за уред с дефекти.
Виж целия пост
# 328
 Преди 20 дни  си купихме хладилник с фризер от Техносим Варна от така наречените  с леки дефекти .Хладилника е марка Либхер с  компютърен контрол за мое голямо разочарование от една седмица фризерната част не работи опитах се да се обадя на човека от магазина той бил заминал за София  Наложи ми се да извадя всичкото месо преди празниците и да бързаме да го консумираме . Ако някой има подобен проблем и случайно знае колко излиза ремонта да пише моля!
Виж целия пост
# 329
Моя хладилник Либхер го ремонтираха за 80 лв. Отказа, не помня какво му беше, но и хладилната част и фризера не охлаждаха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия