Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти - 3

  • 350 979
  • 536
# 435
Благодаря. Ти също ли не ги избира на живо? Колко им струва транспортът?

От описанията им виждам,че наистина не са сериозни, има доста неточности, което ме кара да се съмнявам. Ето например тази миялна, пише, че е свободностояща, а не е.
http://technovision.bg/Model.aspx?ID=395

Тази фурна, пише,ч е е с пара и пиролиза, ама аз досега не съм срещала двете функции в един уред, не знам защо:
http://technovision.bg/Model.aspx?ID=415

Та ми се струва, че не може да се разчита на написаното и пазаруване от далече, трявба да се види на място.

Лично видях фурната с пара и пиролиза. Конкретният модел е AEG BP 5014321M .
Иначе аз не разчитам на сайтовете, защото почти винаги не са правилно описани дефектите, детайлите и т.н., просто не им се занимава да ги обновяват постоянно.
Лично се обаждаш и питаш за снимки и детайли  Peace
Виж целия пост
# 436
Miraj*, благодаря. Това е за мен идеалната фурна и цената е супер. Аз имам две отделни такива, щеше да ми спести място, ако е две в едно.
Виж целия пост
# 437
Какво, казваш че си купила уредите си от Technovision, като си ги избрала в магазина, а си ги получила до София с куриер. В кой магазин си ги избра - на сайта им има само един - в София. Там ли ходи да си ги избираш? Или май аз нещо не съм доразбрала.
Виж целия пост
# 438
Ами на гръб ли да си ги нося? Crazy

От където и да пазаруваш,все трябва да ти ги докарат до вкъщи.


п.п.Магазина е на "Черни Върх"(бившият завод Витоша)долу..има и паркинг..

ето го



тва долу до мрежата дето пише с червени букви"фирмен магазин за "..

тази снимка е няква стара от нета..сега там е  този магазин,на супер лесно място,а аз егати обикалянето ударих докато го намеря ooooh!
Виж целия пост
# 439
Мерси, Какво. Ьная го магазина - случайно попаднах на него миналото лято. Попитах, те защото останах с впечатление, че е в друг град и е друг магазин.
Не мисля, че е магазин за техника с транспортни дефекти, а по-скоро употребявани уреди, внос от Европа.
Виж целия пост
# 440
Miraj*, благодаря. Това е за мен идеалната фурна и цената е супер. Аз имам две отделни такива, щеше да ми спести място, ако е две в едно.

Извинявам се за спама  Heart Eyes
Пиролизата ми е ясна, но парата за какво се ползва  newsm78
Виж целия пост
# 441
Парата може да се ползва по два начина- само пара за готвене на пара и в комбинация с реотани. Така чудесно се пече месо-хем с коричка, хем много сочно, печено пиле става много по-хубаво от колкото само с реотани на фурна (като на грил),хлябът става уникален. Моята за съжаление е малка и много искам да си купя голяма с пара, за да мога да събирам по-големи тави.
Виж целия пост
# 442
Джемма, да знаеш, че бройката в магазина е чисто нова и не видях да има транспортен дефект.
Явно правят някакви шашми и затова продават на доста по-ниски цени.
Виж целия пост
# 443
Мерси, Какво. Ьная го магазина - случайно попаднах на него миналото лято. Попитах, те защото останах с впечатление, че е в друг град и е друг магазин.
Не мисля, че е магазин за техника с транспортни дефекти, а по-скоро употребявани уреди, внос от Европа.

Има нови има и  втора употреба.


То новото си личи ..Фолиа,стикери..

п.п.Аз от години като искам пара,слагам една  малка желязна купичка с вода на дъното и ето ти парата..
Щото преди 2 години се залепих за една Сименс със пара,ама 2 бона за фурна..Айде няма нужда..
И реших да пробвам така,по съвет на един професионален готвач..
Ами става си..

Виж целия пост
# 444
Става, ама не е същото. Peace

Джемма, да знаеш, че бройката в магазина е чисто нова и не видях да има транспортен дефект.
Явно правят някакви шашми и затова продават на доста по-ниски цени.

Фурната ли имаш предвид или пералнята?
Виж целия пост
# 445
Фурната с пиролиза и пара.
Виж целия пост
# 446
Ами на гръб ли да си ги нося? Crazy

От където и да пазаруваш,все трябва да ти ги докарат до вкъщи.


п.п.Магазина е на "Черни Върх"(бившият завод Витоша)долу..има и паркинг..

ето го



тва долу до мрежата дето пише с червени букви"фирмен магазин за "..

тази снимка е няква стара от нета..сега там е  този магазин,на супер лесно място,а аз егати обикалянето ударих докато го намеря ooooh!

Да, ама там в момента е магазин за дрехи. Магазинът за уреди е /ако съм видяла добре/ е по-нататък по посока Хладилника, след Singer, в ниската сграда.  Peace
Виж целия пост
# 447
Не,не е.
Миналия месец пазарувах от Техновижън..Точно там дето съм показала си е.
Пада се на снимката под зелената фасадна мрежа..
Виж целия пост
# 448
Взехме фурна и котлони АЕГ от Техновижън, много съм доволна от офертата. Скоро няма да ги монтираме, така че не мога да кажа конкретни впечатления от качеството, но за парите си предполагам, че ще са супер.
Виж целия пост
# 449
Искам да ви попитам колко % отстъпка правят в'' Техновижън'' при покупка на два уреда?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия