СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ - да им е леко

  • 38 709
  • 438
# 105
Здравейте!
Разгледах "ГРАФИК на дейностите по приемане на ученици в държавните  и общински училища след завършен VII клас и след завършено основно образование за учебната 2009/2010 г." и нещо не ми стана ясно какви са тези приемни изпити по всички предмети, дори по спорт. Те за всички деца ли са? Много ще се радвам да ме извадите от това недоумение.
Весело посрещане на Новата 2009 година!


Ами да. То зависи къде иска да ходи след 7ми. Ако иска в спортното пише кога е изпита за там. Ако иска да кандидатства с история да знае кога е изпита. Ако иска в музикалното - с музика. Ако иска с изкуства е писано кога е изпита и т.н. :]Не не са задължителни за всички :]
Дано съм обяснила добре.  Grinning
Виж целия пост
# 106
Да допълня, че се проверява в кои училища с какво се кандидатства и съответно се държат. Има училища, за които нищо не се държи, направо се записват децата.
Виж целия пост
# 107
Куул Уич,много благодаря за инфото Hug

На всички весело посрещане на новата година  bigdance2
Виж целия пост
# 108
Има училища, за които нищо не се държи, направо се записват децата.

(х) Dorothy ,сакън не пиши такива работи. Mr. Green.Някой да не надникне случайно и да му отиде мотивацията.

Виж целия пост
# 109
Момичета зачовърка ме едно любопитство и знам,че тук е мястото да попитам. Grinning
Наскоро открих,е в сградата на бившо у-ще намиращо се на Сливница и Опълченска (по мое време беше СПТУ) се помещава средно у-ще по приложни изкуства "Св.Лука" към Министерство на Културата.Но в сайта на въпросното м-во няма информация за такова у-ще.
Виж целия пост
# 110
СХУ за приложни изкуства “Свети Лука”  Laughing
Виж целия пост
# 111
Много благодаря! Не знам защо в сайта на м-вото на културата липсваше.
Виж целия пост
# 112
Здравейте!
Разгледах "ГРАФИК на дейностите по приемане на ученици в държавните  и общински училища след завършен VII клас и след завършено основно образование за учебната 2009/2010 г." и нещо не ми стана ясно какви са тези приемни изпити по всички предмети, дори по спорт. Те за всички деца ли са? Много ще се радвам да ме извадите от това недоумение.
Весело посрещане на Новата 2009 година!


Ами да. То зависи къде иска да ходи след 7ми. Ако иска в спортното пише кога е изпита за там. Ако иска да кандидатства с история да знае кога е изпита. Ако иска в музикалното - с музика. Ако иска с изкуства е писано кога е изпита и т.н. :]Не не са задължителни за всички :]
Дано съм обяснила добре.  Grinning
Мерси за информацията!
Виж целия пост
# 113
Честита Нова Година.
Пожелавам на всички здраве .сполука
и много късмет на децата през пази важна за тях година.


Виж целия пост
# 114
За много години! Hug

Да се изпълнят желанията на децата ни и да се успокоят майките им! Simple Smile

(Макар че, ако сравнявам с темата на миналогодишните седмокласници, ние го караме доста по-отгоре-отгоре. Wink) Добре, че е куул уич, да се грижи за нас! Благодарности!  bouquet
Виж целия пост
# 115
Утре моите ще си ходят с градския транспорт на училище. Ще им се размине екстрата возене.

Иначе за темата, ами това е годината 1995 - когато се родиха по статистика най-малко деца.
Виж целия пост
# 116
Мда, така си беше. Значи децата имат по-голям шанс при кандидатстване в у-щата  Wink
Виж целия пост
# 117
Мда, така си беше. Значи децата имат по-голям шанс при кандидатстване в у-щата  Wink


здравейте всички и ЧНГ!!!!
да сме здрави ,спокойни и успешна година на децата ни!!!!!


мда.....а дано имат по-голям шанс  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 118
ЧНГ! и от мен. Да сте здрави и със здрави нерви  Mr. Green , а на дечицата - успех!
Виж целия пост
# 119
Направо глава ме заболя от сутринта – моят искаше с един летен суичер под якето да тръгне, едва ли не се бихме да облече нещо по-дебело, без шапка, без ръкавици тръгна ( е в джоба са).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия