СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ - да им е леко

  • 38 699
  • 438
# 60
http://vedi.bg/contact Peace
Виж целия пост
# 61
На същите дати има пробни изпити и в "Регалия" - http://www.regalia6.com/.
Коя школа да избера  newsm78 ?
Виж целия пост
# 62
На същите дати има пробни изпити и в "Регалия" - http://www.regalia6.com/.
Коя школа да избера  newsm78 ?

Там където ходят децата ви, ако ходят, също има пробни изпити. Или самите учители си правят също.
Виж целия пост
# 63
да,..
сина ми посещава Веди,-бел
 реших и на математика там да го пратя на пробен изпит
Виж целия пост
# 64
Моето ходи индивидуално при учители и по двата предмета и за пробни изпити досега не е ставало дума, може би към края на годината... Тестовете, които прави всеки път с учителя по български, а от две седмици и трансформиращият преразказ, който пак пише по време на урока, се оценяват като за изпит, но това е далеч от формата на пробен изпит, защото може да си позволи да се разсейва или да коментира текста и т.н. Изглежда ще избера школата по местонахождение.
Виж целия пост
# 65
Моят син има най-високата оценка  на класното по математика(5.50).Това естествено ме зарадва до момента ,в който разбрах,че средния успех в класа бил около 3 и нещо.Това което се мъча да му втълпя,че не е най-добрият, защото на изпита няма да се състезава само със своите съученици  , а  и с такива ,които са родени математици.
Виж целия пост
# 66
Ей, я не понижавай самочувствието на детето.
Виж целия пост
# 67
Нашата учителка по математика още не е проверила класните,много е смотана Tired

За пробните изпити се чудя има ли смисъл сега или по нататък newsm78
Виж целия пост
# 68
и аз  доста се почудих за тези пробни изпити ,но
понеже е при частен учител по математика,по този начин ще свериме горе-долу как върви
и кое му куца
другият момент   е че ,самият той ще види на какво ниво е реално и се надявам да го амбицирам повече  Wink като си види оценките Mr. Green
Все пак има цял срок......
Виж целия пост
# 69
И аз се чудя за тези пробни изпити, но решихме да отиде. Колебанието ми е във връзка с това, че не са взели още целия материал, а задачите ще бъдат ли съобразени с това или ще има и непознати неща? От друга страна, ако е само на част от материала, то малко се обезсмисля изпита.
Виж целия пост
# 70
За изпита във Веди (където ще ходи дъщеря ми) пише, че ще е съобразен с взетия материал.
Виж целия пост
# 71
Нашата учителка по математика още не е проверила класните,много е смотана Tired
Какви класни newsm78
Виж целия пост
# 72
Нашата учителка по математика още не е проверила класните,много е смотана Tired
Какви класни newsm78

е,как кви Laughing
тези ,които се правят в училище
нали всеки срок има класни работи по бел и матем Laughing
Виж целия пост
# 73
Синът ми е в Регалия и също ще ходи на пробен изпит. Смятам, че има смисъл от това.
Виж целия пост
# 74
Аз да си похваля гарджето - 4 място на Софийския математически турнир и второ на Коледното състезание (или обратното?  newsm78). Много го е яд за второто място - 74 от 75 точки, допуснал е абсолютно елементарна грешка. Аз пък му се радвам. Затова и го хваля тука, де. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия