Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат в публикациите?
Какво е мнението за записването на тонове и кога трябва да започне?
Какво е мнението за ранното въвеждане на твърди храни при бебетата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат в публикациите?
Публикациите обсъждат различни теми, като поздравления за рождени дни и годишнини, обратно броене до очакваното раждане, бременност, подготовка за раждане, зъболекарски посещения, рецепти за пълнен шаран, планове за бъдещи срещи и изследвания на бебето и общи размисли и притеснения относно бременността.
-
Какво е мнението за записването на тонове и кога трябва да започне?
-
Какво е мнението за ранното въвеждане на твърди храни при бебетата?
Мненията относно ранното въвеждане на твърди храни при бебета варират, но обикновено се препоръчва да се изчака до около 6-месечна възраст. Някои вярват, че до 6 месеца бебето няма нужда от нищо друго освен кърма или адаптирано мляко. Въпреки това, решението трябва да бъде индивидуално и да вземе предвид специфичните нужди на бебето.
-
Какво е мнението за течението по време на бременност?
-
Какво е мнението за записването в детска градина и кога трябва да започне?


Като ви чета, май не съм само аз, но пък докато докторката не ми каже, че е нормално и че водите са ми в норма, няма да се успокоя.
Желая ви хубава вечер.

По-добре късно..
Ще пиша разбира се. Толкова време "мълчах" и сега смятам да наваксам
Нали ми казаха, че "са ми в норма, ама няма място бебчо да се обърне, защото не били много". Хайде сега ходи ги разбери! 
.Свекъра ме закара в Кауфланд и ми накупи плодове,а утре съм му дала бойна задача да купи на адаша си(бъдещия внук)сурови ядки.Лека вечер и до утре на майничките

