Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат в публикациите?
Какво е мнението за записването на тонове и кога трябва да започне?
Какво е мнението за ранното въвеждане на твърди храни при бебетата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат в публикациите?
Публикациите обсъждат различни теми, като поздравления за рождени дни и годишнини, обратно броене до очакваното раждане, бременност, подготовка за раждане, зъболекарски посещения, рецепти за пълнен шаран, планове за бъдещи срещи и изследвания на бебето и общи размисли и притеснения относно бременността.
-
Какво е мнението за записването на тонове и кога трябва да започне?
-
Какво е мнението за ранното въвеждане на твърди храни при бебетата?
Мненията относно ранното въвеждане на твърди храни при бебета варират, но обикновено се препоръчва да се изчака до около 6-месечна възраст. Някои вярват, че до 6 месеца бебето няма нужда от нищо друго освен кърма или адаптирано мляко. Въпреки това, решението трябва да бъде индивидуално и да вземе предвид специфичните нужди на бебето.
-
Какво е мнението за течението по време на бременност?
-
Какво е мнението за записването в детска градина и кога трябва да започне?
Точно пак ги разглеждах и се опитвах да си представя какви ще ги вършим с малкия бандит 


И като видя бременни девойки,значе сте вие
А вие като видите един корем на масата,значи съм аз
Ох,не ме слуша главата,да знаете..Тая фризьорка освен косата явно ми е клъцнала и от акъла...

, което си е добре че с моя старт от 83 ако бяха повече ще се търкалям. Та акушерката само с опипване намери къде му е гръбчето на калпазанина и му измери пулса
. Ми при татко 190 см, и мама по-широка отколкото висока какво да е чавето. А и мама му се е родила 3850, е таткото е бил финно гадже - 2800 , но маи ще се мята на майка си 
докато той поръчва на бара и едната му мушна листче с телефона си, после и другата-а аз там с голям корем 

