Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои зеленчуци са в сезон?
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
Какви техники за шиене и методи за шиене на гоблени са споменати в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои зеленчуци са в сезон?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
-
Какви техники за шиене и методи за шиене на гоблени са споменати в дискусията?
В дискусията се споменават бродиране с гергеф, използване на френски възли и избор на правилния размер на пантофа за шиене. В дискусията се споделят различни методи за шиене на гоблени. Някои участници предпочитат да опънат гоблена върху гергеф, което позволява по-бавно, но равномерно шиене. Други споделят опит с подшиване на краищата на пантофа с машина или ръчно, като използват различни техники за подготовка на конците и шиене.
-
Какви видове проекти се споделят във форума?
-
Какви технически подробности се обсъждат във форума?
и ако вече е много късно просто захвърлям гоблена за другия ден,докато ми мине.
Отивам аз днес в нашето магазинче да си купя бяла неразграфена обикновенна панама и нямааааа. А от там си я бях купила предния път и с нея започнах зеленчуците. За сметка на това продавачката наизвади някакви панами точно като за моите кончета, но за съжаление синя и зелена
(забележителна колекция
) цяла вечер не смъкнах поглед от него (не помня даже къде сме били на гости
,може би е време да си напомням за неосъществените мечти....някак ,този образ на замечтано,чакащо момиче, много ми липсва в рутинното ежедневие....връща ме в дните "а когато бяхме младиии"....И както изглежда ,от толкоз много започнати проекти,съвсем на стари години ще го ушия....
(мерси ,за линкчето
....аз, докато ти прочета отговора и "вкусната стринка" ме улесни -Goody-то,де!)
,щото да не разшивам
....
! ....Може и да е индийка-блондинка

още в неделя ....а вчера и общината откри "Голямата" с песни и танци ....и мотори

,че ще ви оставя без надзор!
....
Истината е, че идея си нямам
... в тоя смисъл май нямаше много значение, че се сетих за питанката, ама аз да се обадя

Заслужава ли си да се съберем в неделя на 14 декември или да го оставим ако искате за следващата /21.12/ или по следващата /28.12./ неделя. Какво ще кажете?