Гоблени-36

  • 41 214
  • 398
# 330
Радвам се като малко дете на схемите,а също така че мога да ги споделя свас.Постоянно слагам нови и нови.Но имам въпрос.Намерих схеми на Dimension,дали ако си ги извадя мога да си направя оигинана коплектовка.Кое прави гоблените на тази фирма толкова хубави?Конците DMC ли са?Съжалявам за глупавите въпроси но наистина ми е любопитно.Благодаря предварително

Конците не са ДМЦ, а се правят специално за фирмата от същия производител, който прави и Анкор.

Можеш спокойно да си комплектоваш и сама гоблен, но ,ако искаш да стане като оригинала спазвай начина на шиене на бодовете- така както е в инструкцията.
Именно разнообразието на бодовете и използването на различни катове конци прави дизайните много красиви.
Е, и картините, които ползват , за да ги създават са също много внимателно подбрани.

Гледам Дъмпер ме е изпреварила:)
Виж целия пост
# 331
irein това ангелче със свещта и спящото детенце много ми харесва  Heart Eyes Heart Eyes
Направо се чувствам така ,сякаш вече съм си получила подаръчето  Laughing Heart Eyes
а на каква панама трябва да се прави , на тъмносиня ли  newsm78 ама съм невежа в разчитането на обясненията #Silly
Виж целия пост
# 332
irein това ангелче със свещта и спящото детенце много ми харесва  Heart Eyes Heart Eyes
Направо се чувствам така ,сякаш вече съм си получила подаръчето  Laughing Heart Eyes
а на каква панама трябва да се прави , на тъмносиня ли  newsm78 ама съм невежа в разчитането на обясненията #Silly
да, на Аида 18, тъмносиня
Виж целия пост
# 333
Мога ли да помоля ketri или някой който има схемите на тези сезони
http://images19.snimka.bg/003655668.jpg
да ми ги даде. Че аз ги дърпах отдавна, ама ми се затриха всички схеми и други неща. Разпечатах си ги преди да зачезнат, но един знак нещо ми се губи и сега бих искала да сравня.
Виж целия пост
# 334
irein това ангелче със свещта и спящото детенце много ми харесва  Heart Eyes Heart Eyes
Направо се чувствам така ,сякаш вече съм си получила подаръчето  Laughing Heart Eyes
а на каква панама трябва да се прави , на тъмносиня ли  newsm78 ама съм невежа в разчитането на обясненията #Silly
да, на Аида 18, тъмносиня
Хипатия  благодаря ти  Hug
Виж целия пост
# 335
Уххххх! И аз само се притеснявам за моя "човек"!  Rolling Eyes Пуснах миналата сряда, а още не е споделил.................  ooooh! Малеееее! дано не съм някой карък!  Crazy Пеша да бях ходила да бях го занесла вече!................ Confused
Виж целия пост
# 336

аз съм друга чуденка. така и не захванал голия , ами се втренчих в сезоните на дименшън.

шие ли ги някой в оригинал, да ми покаже как става , или някой да ги е шил на друга панама?
Тази оригиналната нещо не ме кефи. Чудя се дали да ги почвам въобще или да си взема някоя Аида или направо да ги продам?  newsm78

То и аз съм кандидат за тези сезони. Накрая да вземем да направим търг за тях  Laughing
Виж целия пост
# 337
И аз още не съм пуснала подаръка си към жертвичката ми, но мисля до 15 да го пусна непременно. Днес и аз погледнах с надежда в пощенската кутия, ама нъц нямаше нищо.Сигурно трябва да си украся елхата и тогава ще дойде със сигурност.
Виж целия пост
# 338
Майка ми сега шие още един водопад, а конете в реката ги уши 1:4 и ги подари на баба ми рамкирани, та сега си висят там и баба ми все им се радва Simple Smile Да, Полярната приказка си е мой, това му е оригиналното име, ама кой да се сети... Тогава бързах, пък най ми заприлича на Snowy Fairytale, та.. Simple Smile
Момичета, някакъв съвет как да почистя восъка? Все още има останало, или е само оцветител, не съм сигурна, но ... Опитах с ютия, но не се махна... А как го накапах, и аз не знам, още не мога да разбера...
Виж целия пост
# 339
момичета, някоя от вас да има схема на,, каещата се Магдалена". За свекито е. Мерси предварително! smile3508
Виж целия пост
# 340
Момичета, благодаря ви за снимките. Исках да видя ушит гоблен на същата фирма, иначе знам как изглежда  Laughing Много са ви хубави, моят май най-много се доближава до този на Vesito, само това зелено ме притеснява. Vesito помниш ли на коя фирма е твоя?
Виж целия пост
# 341
Нямаш ли го на снимка с комплектовката този гоблен? Дали това зелено не е в каишите, които минават през гърдите на черния кон и през муцуната на белия? Най-добре отиди откъдето си го взела и попитай, поискай да видиш шит на същата фирма, би трябвало да могат да ти помогнат или да те насочат... Или поне аз така си мисля  Mr. Green Успех и дано всичко е наред с това зелено  Hug
Виж целия пост
# 342
 Аз съм запалена гобленарка, доста уших в последните 5 години. Записвам се да ви следя:) надявам се приемате нови попълнения в отбора:)

Намерих схеми на Dimension....
Кое прави гоблените на тази фирма толкова хубави?

 Имам няколко гоблена на Dimensions, наистина стават страхотни. Ето този например:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=304050&pid=8688294

 И той е с 4 сезона:) Само че котешки:)
Виж целия пост
# 343
Приемаме нови попълнения Wink Колкото повече, толкова по-весело Simple Smile Може ли схема и ключ за котешките сезони, страхотни са! Simple Smile
П.С. Всичките ти гоблени са чудни! Обаче може ли и схемата и ключ на котето на черна панама? Със светещ конец ли е шито то? Луда съм по котета и кучета... Да добавим към списъка и зимни пейзажи  Mr. Green
Виж целия пост
# 344
Добро утро
KikiNiki,добре дошла при нас
колекцията ти е просто прелест...меко казано  bouquet
...и аз съм от заклетите почитатели на тази фирма
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия