Гоблени-36

  • 41 214
  • 398
# 360
Здравейте,нова съм във форума.Шия гоблени,но сега не ми остава много време заради детето.

Този вече е публикуван тук,но ето го изпран и изгладен:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=126579&pid=9294874

Този шия в момента:                                                                                 И съм си купила конци и панама да започна този:

         






Имам и една икона,но не съм я снимала.
Виж целия пост
# 361
Честит рожден ден на двете рожденички и от мен  Hug Много радост, късмет и здраве, останалото ще дойде само Simple Smile Много гоблени през новата година (календарна и ваша лична)   bouquet
Аз моя гоблен ще снимам довечера да го покажа докъде е стигнал самичък  Mr. Green
Добре дошли на новите попълнения в отбора! И на вас много успех в новото/старото начинание Simple Smile
Виж целия пост
# 362
Момичета срещичката ни остава в неделя на 14.12. от 13 часа в пицария Маестро. Май всички разбраха къде се намира. Само дето аз не разбрах колко се събираме за да запазя една масичка  Thinking Момичета пуснете ми по едно ЛС който ще идва

А Марулка къде се загуби и тия дни и тя щеше да идва на срещата

KikiNiki много красива колекция  Grinning
Виж целия пост
# 363
Момичета срещичката ни остава в неделя на 14.12. от 13 часа в пицария Маестро. Май всички разбраха къде се намира. Само дето аз не разбрах колко се събираме за да запазя една масичка  Thinking Момичета пуснете ми по едно ЛС който ще идва

А Марулка къде се загуби и тия дни и тя щеше да идва на срещата

KikiNiki много красива колекция  Grinning

Ето ме, чета ви редовно, ама нещо не пиша, оправдание нямам. Само на мен още веднъж да ми обясниш къде е тази Маестро, че да кажа на мъж ми къде да ни докара, ние ще сме семейно  Mr. Green
Виж целия пост
# 364
Честит рожден ден Роси и Мила Мими!  bouquetРадвам се ,че си получила подаръка точно в този ден HugАз се бях притеснила вече.
Виж целия пост
# 365
Момичета, ето петното от восък...
Иначе съм стигнала дотук http://i294.photobucket.com/albums/mm84/vamp__girl/Gobelins/IMG_4083.jpg , но не смея да шия по восъка, че де да знам... Някакви идеи?
Виж целия пост
# 366
Привет! Честито на именичките - днес е св.Ана
Като се рових из нета попаднах на това - има много интересни сайтове и различни гоблени.
 http://www.iskusnitsa.ru/Goblenset4.html
Виж целия пост
# 367
Моми4ета, кажете ми какъв фон да направя на това коте, защото го ших на разграфена панама  newsm78
Виж целия пост
# 368
Предполагам бял ще е добре, но може да пробваш и с 000 на Ариадна, цвета не знам как се казва, но е много приятен, и от друга марка можеш да го намериш вероятно Simple Smile
Виж целия пост
# 369
ама покрая на котето има мн бял цвят и ще се слее ...трябва да я май цветен , знам ли  Sad
Виж целия пост
# 370
Честит рожден ден на Мила Мими и Росито,бъдеже живи и здрави,нека вашите желания са мои най-искрени пожелания.
Да е живо и здраво името на всички именяци.
Весело изкарване на всички.
Добре дошли и на новите попълнения.Видях много хубави колекции.
Желая на всички повече време за любимото хоби.Аз още нямам нещо ново с какво да се похваля,но надявам се в скоро време да мога.
Незнайната това не е би петно от самата боя на восъка.Восъка с ютията би трябвало до падне,ако е т оцветителя,може би някакъв препарат за отстраняване на петна от боя трябва да пробваш.Наскоро от СБА тук в Русе си купих едни препарати ,които са за такава цел.И съм доволна,отстраних от дънки петно от боя за коса.Но в момента не съм в къщи да видя точно как се казва като се прибера ще вида и ще ти го напиша.Не е и скъпо,към лев и нещо е.Дано свърши работа.За друго не се сещам.
Виж целия пост
# 371
Мерси, Ива_Николова, ще пробвам. Тук до нас точно има  CBA, ще ида да проверя.
MisKapriz, значи пробвай с 000 на Ариадна, цвета е нещо като екрю, дали не се и казваше така, сега не мога да видя точно... Потърси, ако си го шила с ДМЦ конци, и ДМЦ мисля, имат цвят екрю. Иначе казвам нулите на тази фирма като ориентир за цвета, не като реклама, да не се помисли някой Simple Smile
Виж целия пост
# 372
Незнайната, не е чак толкова голямо петното , уший върху него цвета който е и готово. А като го глади восъка сложи ли някаква хартия- през хартията да го гладиш?
Виж целия пост
# 373
neznainata , каквъ е цветът върху восъка и отдалече вижда ли се толкова ?

ох, аз май реших да шия сезоните на Аида 14 с оригиналните конци? Мислите ли,чеще се получи?
Виж целия пост
# 374
С хартия го гладих, разбира се... Лилав е восъка Simple Smile Лошото е, че е покапал и по ушитото и сега то е лилаво.
Donsi, ако ти стигнат конците, ще се получи Simple Smile После да споделиш как се получава и дали добре изглежда Simple Smile
Мойта жертва нещо не пише...  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия