Всеки първокласник за това мечтае-бързичко да пише, много да играе

  • 23 065
  • 290
# 75
vqra17 ,
много малки снимки,не се вижда хубаво.. Tired

Виж целия пост
# 76
Нашите ще са си на у-ще на 22 и 23,а коледното тържество им е на 23.12 от14ч т.е след у-ще.
А нашия парк не е много за показване,но толкова си можем Simple Smile :Цък,но това не пречи да мрънка,че иска да ходи на приложни изкуства Joy
Относно отработването на 2ри,някой знае ли дали децата ще учат на 10.01 newsm78 не би било честно,все пак те са си ваканция до 5ти.
Виж целия пост
# 77
Лелее , чак на 5 стр. успях да се вясна. Връщам се да чета. Много сте се активирали. Браво на вас.
И ние сме в чуденка какво да поръчваме на дядо Коледа. Всяка година все с ченгел ги вадим желанията ooooh!

Гледам бързичко се изпълват темите, аз пак досаждам с моите заглавия  Embarassed

ПЪРВОКЛАСНИКЪТ  писмо написа сам, от дядо Коледа ще чака дар голям ! 
ПЪРВОКЛАСНИКЪТ 6-ците реди, че ваканцията идва с весели игри !
Коледния празник наближава, ПЪРВОКЛАСНИКЪТ елхата украсява!


С тези заглавия не се ли приближаваме твърде много до бебешките теми? На мен не ми харесват римуваните заглавия. На тази тема сложих такова заглавие, защото го видях да "чака". Доста време не бях писала и не знаех какви са настроенията в темата. Но определено не ме привличат тези заглавия.
Виж целия пост
# 78
Меги, ОК  Wink
Досега ползвахме такива шеговити  и затова ги измъдрих. Искаше ми се да е по-празнично настроението. Ама  явно  съм на друга вълна . Извинете   newsm78
Виж целия пост
# 79
Вяра, страхотен парк, страхотно нещо. Яко зеленина сте опоскали  Mr. Green
Виж целия пост
# 80
Вяра, страхотен парк, страхотно нещо. Яко зеленина сте опоскали  Mr. Green
Да наистина страхотен парк.  HugНашия не го донесоха в къщи, може би утре, ще видим какво е сътворил Mr. Green
Утре сме на РД - госпожата пратила на всяко дете по една бележка  Mr. Green
Венера страхотни са ти заглавийцата, поне на мен ми харесват, не се натъжавай, то коледното настроение, наистина ни кара да РИМУВАМЕ, нали ни е весело. Mr. Green
Виж целия пост
# 81
Здравейте момичета,
Самуил днес беше на училище и е страшно ентусиазиран след почивката вкъщи. Преборихме я тази гадна настинка, макар че сега мен ме понаболява едното ухо.
Паркът го правиха миналата седмица и моето дете, понеже е едно от тези дето забравят, ми донесе вкъщи изрязаната къщичка, та доукрасявахме заедно. Нямаше много природа - само едно две дървета от опощените ми саксии, но за сметка на това, пред къщата беше застанал снайперист, за да я пази. Освен това разполагаше с частен зоопарк с един куп същества, извадени от шоколадовите яйца.  Crazy
Марчела, сладкарница Вики не е зле. Детският кът е хубав и макар да ми струват много 3-те лв на час (като се има предвид колко е забито мястото), е добър вариант за студените дни. Цените също са високи, но не повече отколкото в моловете. Единственото, което ме дразни е пушенето - разрешено е и понякога е толкова димно, че не се трае. Което е толкова жалко, щото е в блока ни и мога да ходя там по чехли...
Виж целия пост
# 82
Вяра парка е страхотен дано и Крис успее да направи такъв Довечера ще му го покажа.За днес имам задача да намеря МЪХЕСТО БЛОКЧЕ цветно де за ливадата някой знае ли куде в центъра има Confused
Виж целия пост
# 83
ПЪРВОКЛАСНИКЪТ  писмо написа сам, от дядо Коледа ще чака дар голям ! 
ПЪРВОКЛАСНИКЪТ 6-ците реди, че ваканцията идва с весели игри !
Коледния празник наближава, ПЪРВОКЛАСНИКЪТ елхата украсява!

С тези заглавия не се ли приближаваме твърде много до бебешките теми? На мен не ми харесват римуваните заглавия. На тази тема сложих такова заглавие, защото го видях да "чака". Доста време не бях писала и не знаех какви са настроенията в темата. Но определено не ме привличат тези заглавия.
Може и да не ми е работа ,ама не мога да не си кажа мнението..
Заглавията супер много ми харесват ..на мен!
Не се доближаваме до бебешките теми ,защото във всички заглавия е използвана думата "първокласник".
Отдавна в тая тема има чакащи заглавия все румувани и все използвани.
Това ,че  теб не привличат такива заглавия ,
не значи, че и на нас редовно пишещите не ни допадат.
Отдавна настроенията в темата са такива...римувани. Wink
И тези тричките-чакащите ,са абсолютно подходящи за настъпващите празници.
Не виждам основателна причина да не се използват тези три заглавия...





Виж целия пост
# 84
На мен 2 рото ми харесва много КЕТРИ криеш се ти много си несериозна Whistling Crossing Arms
Виж целия пост
# 85
На мен 2 рото ми харесва много КЕТРИ криеш се ти много си несериозна Whistling Crossing Arms
А да видиш ,че не се крия...днес сме до 11.40, чакам  те на тротоара пред входа.
Ако не от 12.30 е на таекондо и съм в еврофутбола ,ела да пуснем фиш. Wink
Виж целия пост
# 86
 Моят първокласник следващата събота ще ходи на състезание по математика, днес сутринта госпожата питала майка дали сме съгласни,три деца от класа били избрани.Някой знае ли какво представляват тези състезания, какво решават децата, тестове ли що ли? newsm78
Виж целия пост
# 87
 Ji, браво на твоето момче!    smile3501
За задачите...зависи какво ще е състезанието. Трябва учителката да ви каже на какво ще се подготвяте. Най-вероятно ще са задачи от досегашния материал по математика. А и щом госпожата  го е избрала, значи е преценила възможностите му. Пожелаваме му успех ! Wink

Показаните макети с паркове много ми харесаха. Моят хубостник не ги умее тези творения.  Rolling Eyes Показах ги и на него и той беше запленен.  Wink

Кetri, Семирамида, благодаря ви за добрите думи!  Hug
Виж целия пост
# 88
Както кажете, не съм имала нищо против никого конкретно. Само реших да кажа и моето мнение.
Виж целия пост
# 89
Както кажете, не съм имала нищо против никого конкретно. Само реших да кажа и моето мнение.
Меги спокойно, не се тревожи, няма сърдити, всичко е наред! Ако искате може да се поставят заглавийцата и като анкетка да гласуваме кое да е следващото, и така да бъде това, което събере най много точки да е то, а като влезе в употреба слагаме друго и така! Давам само идея, де! Както решите!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия