Отчет на набор 2003 - 38

  • 15 621
  • 291
# 195
Честит Рожден ден на Мария! Много щастие, здраве и усмивки!

Бързо оздравяване на дечицата  Praynig
Яни днес го пуснах на градина, но започнах да му давам Есберитокс Н, хубаво, лошо, явно му е отслабнала имунната система, щом два пъти ми боледува за няма и месец време... Чудех се между имуностимуланта и някакъв витаминозен сироп, но той витамини си приема в натурална форма, яде много плодове и зеленчуци. Много гаден сезон е този, нито топло, нито студено, рязко се вдигат Т, рязко спадат и ето го резултата - вируси и боледувания  Sad
Виж целия пост
# 196
Добро утро!
Кристиян нещо взе да кашля от време на време. Снощи го чух два пъти, тази сутрин също. Реших да не го пускам на градина, за да мога да проследя състоянието му и да реагирам навреме, ама той като писна... Имали днес английски и карате, репетирали за коледари. Отстъпих и го пуснах, дано да е било нещо моментно, много искам да е здрав за предстоящите празници.
Mam4e, съчувствам ти искрено! Наистина много често се разболява Дани, представям си какво ти е. Може би ако устискате известно време без антибиотик, ще му укрепне организмът, ама...
Пожелавам на всички ни здрави деца, това е най-важното!

Честит Рожден Ден на Мария! Да расте здрава, усмихната и щастлива!
Виж целия пост
# 197
Въздържах се досега да се изказвам по темата с болестите, защото винаги като кажа нещо хубаво и веднага става обратно, но като чета колко често боледуват дечицата ви и като си спомних как и Габи беше така ми стана много тъжно. Аз откакто съм почнала да я лекувам с хомеопатия (вече 4 години) е преболедувала 2 шарки и 1 грип Shocked Всички останали грипни периоди преминаваме само със сополи, или максимум 2-3 дни неразположение, последно не помня кога е боледувала.
Пожелавам го на всеки! И препоръчвам на всеки, който е готов да се довери на нетрадиционната медицина да започне да лекува децата си с хомеопатия и хранителни добавки (водорасли) Аквасорс.
По въпроса за третата сливица моят племенник го оперираха на 5 години и след 1 година пак порасна, на около 10 години се прибра, но и сега, вече на 12г. най-често там го удря и хърка нощем.
Хомеопатията лекува много успешно трета сливица.
Не искам на никого да натрапвам мнението си, знам че някой от вас са твърдо против, но предполагам, че това е от лош опит с неточния хомеопат. Най-важното е да намериш лекаря, на който да се довериш.
Виж целия пост
# 198
Честит рожден ден на Мария! Да расте здрава и щастлива.   bouquet
Ох мамита, бързо оздравяване на дечицата.  Praynig
Мамче, като малка мен ме водиха на Сандански и на море, топлия пясък много добре се отразява на сливиците.
Вчера, моя хубавец имаха открит урок и танцуваха с дамите валс, бяха много сладки. Учителките питат:"как трябва да се държите с момичетата в групата?" и моя:"да не ритаме" Joy, направо паднах да се смея.  hahaha
Лек ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 199
Честит рожден ден на Мария! Да е жива и здрава малката госпожица!
newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

Днес и моята малка принцеса има рожден ден! Ето една скромна виртуална почерпка по случая!

Виж целия пост
# 200
Бети, честит рожден ден и на твоята принцеска! Да ти е жива и здрава и много да те радва!  nbirthday  ura
Виж целия пост
# 201
Бети, да ти е жива и здрава принцесата!
Виж целия пост
# 202
Бети, да ти е здрава и щастлива рожденичката   bouquet
Виж целия пост
# 203
Честит Рожден Ден на Мария  newsm59
Бети честит Рожден Ден и на твоята малка -голяма принцеса. Да е Жива, здрава и да слуша мама и тати.  newsm59  bdbaloni  happy bd
Мам4е не искам много да се обаждам за болести. Всеки си познава детето сам, знае как се чувства и прави всичко по силите си да не го гледа как се мъчи.  Praynig
Да ти разкажа за мен: До три годишна възраст моята майка се беше видяла в чудо с мен. Постоянно боледуване, хъркане през нощта, спане с отворена уста и кървави следи от устата всяка сутрин на възглавницата. Беше просто ужас. Когато станах на три години ми казаха, че ще ме водят в Стара Загора да ми купуват играчки. Тези играчки бяха в болницата за да ми премахнат сливицата. След това ме водиха на Сандански и всичко беше поутихнало. Пораснах и пак започнаха да се появяват симптомите. Бяха казали, че има вероятност пак да се появи. Сега понякога пак спя с отворена уста и хъркам.  Embarassed Добре че не се чувам  Joy
Когато отидох на лекар с Вики заради шум на сърцето ми казаха че има и трета сливица. Само аз знам как се чувствах тогава.
За капак тази година на преглед тук казаха че има вътрешен пъп и до десет годишна възраст трябва да се оперира. Така, че съвет не мога да дам. Само ще се моля всички деца да са здрави  Praynig  Hug
Извинявам се за дългия пост.
Имаме си сняг отново   Nature Snowman  cold
Виж целия пост
# 204
  party006   Честити рожден ден на двете принцеси, празнуващи днес!     party006

Весел ден им желая, много здраве и радост да им донесе шестата им годинка!


За боледуването - подкрепям very nice, макар ние да не ползваме хранителни добавки, хомеопат - в краен случай, понякога джи пи то ни или частен педиатър - за диагноза. Основното за мене е човек да се дистанцира от традиционната медицина и нейната готовност да изписва шепи лекарства за най-малкото подшмъркване.

Традиоционно лекувани или не, от сърце пожелавам на всички боледуващи наборчета скорошно оздравяване   bouquet

Дано всички сме мнооооого здрави през хубавите празници, които идват и през новата година  Hug
Виж целия пост
# 205
Вчера, моя хубавец имаха открит урок и танцуваха с дамите валс, бяха много сладки. Учителките питат:"как трябва да се държите с момичетата в групата?" и моя:"да не ритаме" Joy, направо паднах да се смея.  hahaha
Joy Joy Joy Ейй много се развеселих,murvet.Hug

Не искам на никого да натрапвам мнението си, знам че някой от вас са твърдо против, но предполагам, че това е от лош опит с неточния хомеопат. Най-важното е да намериш лекаря, на който да се довериш.
Да,така е.А тук като нямаме и читав лекар на когото да се доверим,камо ли на хомеопат....това е положението. Confused За Пловдив не можем да си позволим ходенето постоянно на прегледи, Sad

Бети,честит рожден ден и на твоята кукла!
Да ти е здравичка и да порасне добро и будно дете!

Виж целия пост
# 206
Бети, да ти е здрава и щастлива рожденичката   bouquet
Eтиа, миличкия Люби!!!  Cry
Клото, дано при Крис това да е било нещо мометно.  Praynig
murvet, така го разбира вниманието към момичетата човекът.  Joy
viki_hrisa, пратете малко сняг насам.  hahaha И аз искам.  Hug
Моля се всички дечица да оздравеят за посрещането на добрия старец!  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 207
Честит рожеден ден на Мария!   newsm67
Честит рожден ден и на малката принцеса на Бети Л.!
newsm67
 Да са здрави, послушни и много весели!

Бързо оздравяване на болните наборчета  Praynig Praynig

Мюрвет, и моя Убосник е същия  Joy. Много е галантен

И Алекс беше с голяма, сочна трета сливици. И неговата я махна проф. Едрев, но няма и след година пак "цъфна". И се започна с едни бронхити и пневмонии  ooooh!. Е, няма пак да го дам за операция  Crossing Arms
Пу-пу, от както е на инхалатор( не е астматик) и след престоя в Трявна  не е боледувал.
Виж целия пост
# 208
Чиби Специално за теб малко сняг  Joy
Ако не ти стигне чакай ме в неделя ще ти донеса още  hahaha
http://www.hrisa1.snimka.bg/album.php?album_id=317000
Виж целия пост
# 209
Чиби Специално за теб малко сняг  Joy
Ако не ти стигне чакай ме в неделя ще ти донеса още  hahaha
hahaha  В неделя ли ще бъдете вече в БГ.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия