Отчет на набор 2003 - 38

  • 15 621
  • 291
# 60
Честит Никулден! Да са живи и здрави всички празнуващи!   bouquet
Честито и на моя брат! Hug
Виж целия пост
# 61
Честито на всички именници да им е живо и здраво името  Hug




Виж целия пост
# 62
Ние започваме с Коледната украса. Party Боже,навън е пролет...по- скоро е за Великден. Crazy
Виж целия пост
# 63
Честит празник на всички празнуващи!
Любов и много здраве!
    bouquet

Виж целия пост
# 64
чЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИчКИ!ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ОБИчАНИ.   bouquet
Виж целия пост
# 65
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ ! БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ! ДА ВИ Е ЧЕСТИТО ИМЕТО!   bouquet  bouquet    bouquet
Весело посрещане на празника!   bigdance2
Виж целия пост
# 66
Честит Имен ден на всички, които празнуват!
Много здраве, щастие и любов!
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 67
Честит имен ден!

Аз като една моряшка съпруга да честитя и на всички моряци!
Виж целия пост
# 68
Честит имен ден на всички, които празнуват днес!
Виж целия пост
# 69
Честит празник на всички именници, моряци и банкери! Бъдете здрави и щастливи!
Виж целия пост
# 70
Здравейте момичета,  newsm51

Първо искам да благодаря за пожеланията по случай рождения ден на Жозеф и да се извиня на всички, че нямах възможност да ви почерпя виртуално и отговоря.  newsm20

Както винаги имам много работа и не успявам да ви чета, какво остава пък да се разпиша.

Джой, както казваме на Жозеф, спи следобед, когато е на градина. Иначе през уикенда, не.  А и събота и неделя нали са ни семейни дни, ходим на спорт, по културни мероприятия.    family

В предните теми бяхте говорили за спорт, а подготвяте ли се вече за предучилищна - в смисъл проучване, къде? Може и да сте писали, но аз не съм чела всичко.

Честит празник на всички празнуващи и от мен!!! cheers
Виж целия пост
# 71
Честит рожден ден на всички, които по невнимание съм пропуснала и на всички, които са празнували Никулден.

Криси в петък имаше празненство в детската по случай Никулден. Децата бяха бяха много красиви облечени в български носии, а моя синковец беше и тъпънджия. Беше направо във вихъра си.
Виж целия пост
# 72
Честит Рожден Ден на Ева на Лилита  newsm59   bigdance2  newsm18
Весело и щастливо детство.
atlantica  браво на Криси.  Hug
Виж целия пост
# 73
Честит пети рожден ден на Ева! Да е жива и здрава!
newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59
Виж целия пост
# 74
Честит Рожден Ден Ева! Бъди много здрава и винаги усмихната  Hug !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия