Отчет на набор 2003 - 38

  • 15 621
  • 291
# 75
Честит Рожден на Ева!    bigdance2  ura
Да расте здрава, послушна и весела!
Виж целия пост
# 76
Честит рожден ден, Ева!

Виж целия пост
# 77
Честит Рожден ден на Ева и от нас!  ura newsm59  ura
Да е здрава, весела и безгрижна!
Виж целия пост
# 78
Честит Рожден Ден на Ева! С пожелание за прекрасно детство и много здраве!  nbirthday

Днес нещо никой не пише. Как са болничките наборчета, оправят ли се?
Аз вчера водих децата да ги снимат за календар. Избрах един голям, с Макуин Светкавицата за детската стая. По-точно Кристиян си го избра. Както и един многолистен с мотиви от Мечо Пух за спалнята. Вероника едва я разбудих, пък Кристиян доста беше притеснен докато я държеше и милия се усмихваше леко измъчено. В крайна сметка, имаше една сполучлива поза, след цялото нагласяне и позиране.  Laughing
Виж целия пост
# 79
Честит рожден ден на Ева!
Лилита,да ви е жива и здрава порасналата госпожица!Да расте и хубавее!



Днес нещо никой не пише.
Днес цял ден ни няма... Wink Бяхме си на село,Дани цял ден беше навън и използва хубавото време.Не се спря. smile3540 И затова пропусна и следобедния си сън,но пък заспа още щом подуши възглавницата в 19:30.  sleepuu
Виж целия пост
# 80
Честит рожден ден,ЕВА!!!
Ние бяхме цял ден у сестра ми.Те свършват голям ремонт на апартамента и ходих да й помагам да чисти.Дребуса го пратих при майка ми да погостува ,преди малко се прибрахме у нас.
Да се оплача:от вчера детето започна да кашля,утре пак сме на лекар. Sad Пие лекарства,но нещо подкашля.Не е енепрекъснато.
Виж целия пост
# 81
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕВА!

newsm59 nbirthday  ura newsm67  ura nbirthday newsm59

ДА Е ЗДРАВО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ!

Рождения Ден на Дени мина супер. В петък ги заведахме в едно детско клубче и играха със сестрай, а в събота посрещахме гостите. Беше много забавно, рожденничката - доволна. Сега играе с подаръците и току що нареди един голям пъзел сама.

Благодаря още веднъж на всички за пожеланията.

Виж целия пост
# 82
 newsm59 на Лого5ка!!!  Heart Eyes  bouquet
Къде се загуби?  newsm78 Весел празник!!!  Party
Ние двата дни си стояхме вкъщи и си измисляхме игри и забавления.  Laughing
Приятна седмица!!!  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 83
 newsm59  bigdance2 bdbaloniна Лого5тка и от нас.
Виж целия пост
# 84
Логопедка честит рожден ден!
Жива и здрава!
Щастлива и обичана!


Ние сме с толкова препълнена програма до Коледа, че не ми остава време да стигна до компютъра в извън работно време - то не са участия, генерални репетиции, тържества, рожденни дни, концерти.
Направо сме си направили програма - залепена на вратата.
Децата са много щастливи, ама ние с баща им сме като изцедени. И като си помисля колко време има още до почивните дни...

Малкият нещо се опитваше да се разболява, ама взех веднага мерки - разтривам го вечер с едно мехлемче с евкалиптово масло - много добре му действа. Дано да устискат здрави до Коледа Praynig

На болните бързо оздравяване!

Виж целия пост
# 85
Честит рожден ден Лого5ка!
Цялото щастие на земята
да ти се стовари на главата!
Любовта да не те напуска!
и здраве в тебе корени да пуска!



Днес едва събудих Дани след 12ч. сън. Simple Smile Бързо оздравяване на всички болни наборчета,за да посрещнат здравички празниците! Praynig
Весела и успешна седмица!  bouquet
Виж целия пост
# 86
Честит рожден ден на Лого5ка!
Много здраве и късмет!
В събота украсихме елхата и стаите коледно и за първа година купихме лампички за къщата отвън. Много празнично стана Heart Eyes
А вчера бяхме на коледен благотворителен карнавал. Габи беше фея. Ще ви пусна по-късно снимки.
Виж целия пост
# 87
Честит рожден ден на Лого5ка!
Много здраве, късмет и любов!
   bouquet
Виж целия пост
# 88
Честит Рожден Ден на Лого5ка много много щастие!
Честито на всички които празнуват 8ми декември!
Виж целия пост
# 89
Честит рожден ден Лого5ка!
Цялото щастие на земята
да ти се стовари на главата!
Любовта да не те напуска!
и здраве в тебе корени да пуска!



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от МЕН  bouquet



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и на ЕВА
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия