Отчет на набор 2003 - 38

  • 15 621
  • 291
# 135
Ау, Етиа, ужас!  Confused Сега боли ли го коремчето? Дано да се оправи по-бързо детето!  Praynig
Виж целия пост
# 136
Благодаря ви много още веднъж!

Всички болни бързо да оздравяват, че празниците идват.
Виж целия пост
# 137
Етиа,  Hug
Миличкото. Пак добре, че не се е случило в детската. Дали щяха да реагират толкова бързо?...
А какво ти казаха - на какво се дължи, може ли да се повтори?  Thinking
А температурата свързана ли е с този спазъм?
Виж целия пост
# 138
Етиа, миличкото човече. Дано не се повтори повече. Hug
Виж целия пост
# 139
Дано болните дечица  да се оправят по-бързо
Виж целия пост
# 140
Честит Рожден Ден на Дани!
Весело и безгрижно детство му пожелавам!

Ели, да ти е жив и здрав рожденика  bouquet



Етиа, дано да е минало най-лошото и да се оправя бъзо Люби Hug

Бързо оздравяване и на другите болни набори!

Виж целия пост
# 141
Честит Рожден Ден на Даниел на Ellypr. Много здраве, щастие и безгрижни детски игри.  newsm59
Етия, много неприятно. Как е малкия? Дано всичко да минава по бързо.
 Тъкмо снощи си писахме с една позната, че преди нищо не ни правеше впечатление а от както имаме деца, когато са болни деца и на познати все едно е моето.
Приятен ден на всички.
Виж целия пост
# 142
 newsm59 Честит Рожден Ден на Даниел! Нека расте здрав, безгрижен и весел! newsm59
Виж целия пост
# 143
newsm59 Честит Рожден Ден на Даниел! Нека расте здрав, безгрижен и весел! newsm59
Етиа, бързо оздравяване на Люби!!!  Praynig Heart Eyes
Безобразие, да се чувствате едва ли не виновни, че детенце се разболяло.  #Cussing out
Сашо пък пак падна на път за градината тази сутрин.  ooooh! Къде зяпа, не знам. Добре, че очилцата са с нечупливи стъкла.  ooooh!
Виж целия пост
# 144
 bdbaloni на Дани!
Етиа, много неприятно.  Sad Аз вече и през ум не си мисля че детето еди колко си време не се е разболяло, спомена ли го, в кърпа сме възрзани.
Виж целия пост
# 145
Аз вече и през ум не си мисля че детето еди колко си време не се е разболяло, спомена ли го, в кърпа сме възрзани.
Wink Нека всички дечица да са здрави за тържествата и коледно-новогодишните празници.  Praynig
Да могат истински да се зарадват на подаръците и лакомствата.  Praynig
Виж целия пост
# 146
Честит Рожден Ден на Дани мого щастие и много подаръци!
 Моя малкия вече две вечери е с температура която много трудно свалям .Вчера му изписаха аб Медоклав.Изключително рядко стигаме до аб та да питам някои ако е давал медоклав за пов.инф.бързо ли деиства някакви стр.ефекти.



Честито и на всички именници днес!
Виж целия пост
# 147
Моя малкия вече две вечери е с температура която много трудно свалям .Вчера му изписаха аб Медоклав.Изключително рядко стигаме до аб та да питам някои ако е давал медоклав за пов.инф.бързо ли деиства някакви стр.ефекти.
Честито и на всички именници днес!
Бързо оздравяване и без странични ефекти от АБ.  Praynig
Днес Аните ли празнуват?  newsm78
Виж целия пост
# 148
Честит Рожден Ден на Дани!!

Много да е здрав и весели игри му пожеламе с Алекс!


Виж целия пост
# 149
Момичета, приятно ме изненадахте с пожеланията, защото напоследък не съм активна в темата.
Благодаря!
Малка виртуална почерпка от мен.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия