Отчет на набор 2003 - 38

  • 15 621
  • 291
# 165
Mam4е,бързо оздравяване на героя и от мен.Нали знаеш,че точно АБ отслабва имунитета и когато лекува едно,следващия вирус ще го пипнете още по-лесно.Затова след всеки АБ трябва да подсилва имунитета.Моя лекар изписва лекарства от типа на макролидите-това е като АБ,но не отслабва имунитета.И наистина откакто водя децата при него намаляха болестите.
Виж целия пост
# 166
Честит имен ден на именниците!   bouquet
Мамче, успокой се, като порасне ще бъде много здрав, аз като малка бях непрекъснато болна, но сега съм много издържлива.
Само дето сега нещо гърлото ме заболя и си лежа на чайчета.  Sad
Чиби, моя хубавец също е много спънат, краката винаги посинели, викам му че ще ходи с каска, поне главата да опазим.  Laughing
Виж целия пост
# 167
Мам4е, Hug, бързо оздравяване на набора  Praynig
Виж целия пост
# 168
Бързо оздравяване на всички болничета   bouquet

Дано сега като позастудя да намалеят вирусите... много болно време става като е топло през зимата...
Виж целия пост
# 169
Честит рожден ден на Дани!
Много здраве и безгрижни игри!



Етиа, дано не е нещо сериозно и бързо да се оправи, че тази темп.37 град. е най-коварна. Praynig
Виж целия пост
# 170
Само дето сега нещо гърлото ме заболя и си лежа на чайчета.  Sad
Чиби, моя хубавец също е много спънат, краката винаги посинели, викам му че ще ходи с каска, поне главата да опазим.  Laughing
Бързо да се оправиш!!!! Praynig
Успокоих се, че не само моят хубавец е такъв спънат.  Wink
Виж целия пост
# 171
Ама Чиби те една зодия, винаги бърза за всичко, даже яденето е състезание за него. В градината нещо се надбягвали той бил пръв но не му дали купа.  Joy
Виж целия пост
# 172
Елате да ми теглите едно "конско"...
За по-малко от 1 час успях bowuu да закупя още 3 подаръка и така нинджата безвъзвратно ще се сбогува с идеята за лаптоп Joy Joy
Мамче,много кофти...Особено и ушенцето като го боли..Пак ли сте на антибиотик или първо ще започнете с други илачи? Sad
Деси,и при вас май се проточиха нещата...Оправяйте се!  Praynig
Чиби,всеки път си много мила!Къде те намери твоето дете-такова майче Hug
Виж целия пост
# 173
Ама Чиби те една зодия, винаги бърза за всичко, даже яденето е състезание за него. В градината нещо се надбягвали той бил пръв но не му дали купа.  Joy
Тъй са.  Joy Аз и друг път съм казвала, че Сашо ходи на бегом до градината.  hahaha
Свраче, ти защо безвъзвратно разби мечите на ниджата за лаптоп.  Joy Мерси за комплимента.  Heart Eyes Довечера ще питам детенце, къде ме е намерило.  Wink
 
Виж целия пост
# 174

Свраче, ти защо безвъзвратно разби мечите на ниджата за лаптоп.  :
 

Амииии другите повече ми харесаха Blush.на мен... Joy
А,бе това подаръците за момичета-голяма скука бееееееее Joy Елате да ги видите наш'те МЪЖКИТЕ.. box И като си помисля само,колко страдах(ама наистина)че ще имам син... ooooh!
Чиби Hug
Виж целия пост
# 175

Мамче,много кофти...Особено и ушенцето като го боли..Пак ли сте на антибиотик или първо ще започнете с други илачи? Sad

Да,свраче кофти е...и да,пак е на АБ,защото секрета е гноен-от 3та сливица ли,отзад някъде.И УНГто се опасява да не мине към ушето. Sad
Да вметна само м/у тая болна тема,че и Дани е от бързаците,също и за яденето,т.к. Арда. Heart Eyes
ПП:Благодаря за загрижеността ви,мами! Hug Hug
:
Виж целия пост
# 176
Свраче, и аз много страдах, че имам син. Но после имах късмет да се сдобия и с дъщеря! Hug Wink
Ние приключихме с подаръците. Мъжът ми се възмути, че много неща сме им били купили. Хората по един подарък купували, а ние.... Ама като знам колко обича да има много пакетчета под елхата! Най-важното е, че намерихме ТОЧНО това, което иска - то си беше направено в комплект - камион за лов на динозаври, самолет за лов на динозаври и т.н. На скромната сума от 60 и няколко лв. Ще има и книжки, писта с коли за детската градина, че и там ще идва Добрият старец.
Милите болни наборчета! Много лошо става с това боледуване! Много, много прегръдки от нас!
И аз вече не коментирам здравословното състояние, че злото веднага ме чува! #Cussing out Ама какво да се прави - в детската все болни деца срещам, поне при нас е така. Иначе аз отскоро давам Цитросепт с портокалов сок. Дори малката го пие. Аз давам по 5 капки профилактично на ден. Няма да коментирам как ни се отразява... Но пък малката е и на кърма все още, което явно си дава отражение също. Не съм се сетила да дам на Косето някоя и друга лъжичка кърма. Наред с другите гадости дето поглъща като илачи, това ще му се види вкусно! Laughing
Честит празник на Аните!
Честит пети рожден ден и на Дани!
Лого5ка, честито и на теб! Пиши по-често!
Мелани, кога ще ви излъчват?
Виж целия пост
# 177
Mam4e, дано му помогне АБ.  Praynig
Бети, колко му е да му пъхнеш лъжичка кърма и на Косето.  Joy
Ако не помогне, поне няма да навреди.  hahaha
Виж целия пост
# 178
Мамче пак сте болнички .Моя молкия и той .Бързо оздравяване..
Габи също е много спъната тя не може да върви трябва постоянно да тича .Лятото постоянно е с рани по ръце и крака.Гледам другите момиченца седят нареждат си кукли апък нашата виси с главата надолу от катерушката.Абе здравички да са само. 
Виж целия пост
# 179
yanakr  къде ги видя тези момиченца дето играят с кукли  Joy .Вики не е пипвала кукла през живота си, а какво остава да си играе с тях.  ooooh! Лятото играха с братовчед си на стражари и апаши. Пистолета препасан на кръста и като маймунка след него  Joy (да отбележа че сега той стана на 10 години) За катеренето и бягането сигурно няма втора като нея, но не умее да се пази. Баща й казва че чака аз да я пазя защото постоянно съм викала след нея  ooooh!
Мам4е да не е проблема в третата сливица. Аз бях така докато не ми я извадиха. Вики и тя боледува от нея понякога, но често си и похърква. Само се моля да се стигаме до операция  Praynig (една след няколко години ще ми е достатъчна)
Бързо оздравяване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия