
- хич не обичам да гладя, но за съжаление ми се случва всяка сутрин. Мъжа ми ходи с риза и костюм на работа, а на Крис униформата за училище също е с риза и панталон.
В резултат на което аз и Денис го раздаваме както каза Меги - мачкан шифон, но то и не виждам на анцунга какво да му гладя
До скоро гладех одита на Денис, но вече и тях не ги гладя. А като излизаме навън приглаждам непосредствено преди това 



ей веднъж и мен нещо да ме огрее, въпреки че не знам кога ще се връщам на работа 



и ми прати линк. 
.
.
. 
нашия най-нов номер ми разказва играта - ставане в 6 и пеене и крещене + рев докато не стане цялата кооперация на крака..е те това не е било досега! и понеже стана 4ти ден подред, явно така ще бъде..ама такива викове и крясъци ви казвам.. 
сигурно защото е топло, и е вътре, а не навъ, не можеш да го излъжеш малкия калпазан
поне 2 или 3 пъти в седмицата гладя големи купове, при това аз не ходя на работа т.е. нямам кой знае колко дрехи мои които нося, мъжа ми не носи костюм засега слава богу, иначе като видя ризи и ми става лошо 

, а през почивките съм ей така -
и накрая -
Е, как да се снимам и да сложа обща снимка в албума 

Той и сега слага всичко в устата - играчките му как да стерилизирам???
. Заспиваме в повечето случаи, дори и вечер люшкайки се на ръце.
. Започна да ме хапе докато яде и като се разкисне и си стиска нервно бибероната - дали пък вярно не го дразнят венците
? Да ви кажа във всичко е различен от Ники като бебе. Все си мислех, че шишето и биберона не могат да му попречат на сученето, а онзи ден като се дереше от глад и не ми искаше гърдата, а се успокои с шишето
. Уж не съм привърженичка на люшкането, а сега почти така го приспивам - ама като почне да ми се дере и
Не знам....
и да подпомогнем и ние Дядо Коледа.




Много ми харесаха бебешките рекорди и снимчиците на всяко бебче 



И без това е такава скука 
...и пак сме си загубили единия чорап
Отивам да търся, дано не е изяден от кучето

Цяла седмица е вкъщи, пие противоалергични, от които полза няма, и ги спрях! Мажем пъпките, но пак си стоят... изобщоооо
Сега сме решили утре да вземем талон за кожен и да отиваме в Ямбол, че при нашия тук го заведохме на частно - взе ни 20 лева и половин час се чуди какво да ни изпише за алергия
Та сега съм си малко недоспала, но пък щастлива, че е здрав и си хапва от мен!
, но сега само се сещам за Въпроса за хижата на Малкабуби:
) на 20 декември с децата. Не съм си и помисляла да го оставям на някого по принцип винаги сме навсякъде с децата, ще взема всички топли дрешки завивки и кенгурото, кошара не мисля изобщо да нося - баткото ще спи с баща си, а ние с Кико на другото легло, да свикват на екстремни условия, че с тези родители, които им са се паднали още много има да изживеят
Дано само не ни затрупа снега там, че миналата година имаше хора, които с хеликоптер извозваха от там
Препоръчани теми