Коледни еленчета летете, на АВГУСТинчето

  • 16 698
  • 306
# 300
Тя нали е пусната новата тема  Rolling Eyes или ще чакаме официална покана  Mr. Green

Пък някоя следваща трябва да е озаглавена: Мама АВГУСТинка стана "Брилянтин"-каMr. Green

И ако може някоя снимчица да зявим, може и от телефон  Whistling
Виж целия пост
# 301
Къде е новата темичка?
Виж целия пост
# 302
Ами защо аз не я виждам ? newsm78
 
Пък някоя следваща трябва да е озаглавена: Мама АВГУСТинка стана "Брилянтин"-каMr. Green

Ееее това заглавие ми 'ареса smile3521 newsm47
Виж целия пост
# 303
Здравейте и от мен!
Момичета новата тема е на 2-ра страница. Дали не трябва вече да пишем в нея, а?  newsm78
Виж целия пост
# 304

Пък някоя следваща трябва да е озаглавена: Мама АВГУСТинка стана "Брилянтин"-каMr. Green

И ако може някоя снимчица да зявим, може и от телефон  Whistling
Аааа,без компромати, не така! Stop Mr. Green
Аз по отношение на подаръците за мъжа ми съм се изчерпала, защото той през октомври имаше и имен, и рожден ден; съответно му подарих кутия за пури от кедрово дърво-много стилна, вътре с уред, който отчита влажността, с ножица за подрязване на пурите и със запалка, абе табиетлийска е-направо ми иде и на мен да пропуша Laughing; за другия празник му подарих златен ланец с висулка-скорпион(той е тази зодия) иии сега затова се чудя вече какво да е
За книгите-и аз съм спряла да си купувам или поне не купувам редовно, преди да се роди Мари, щяхме да си правим библиотека на едната стена на спалнята и да си подредим всички книги, които сега няма къде да държим и са в кашони на тавана, но сега на тази стена е креватчето на бебка, та проектът за библиотека се отлага за по-късен етап, като отделим бебето в детската стая. Книги си вземам от библиотеката на "Славейков"-слава богу, носят им непрекъснато нови книги, аз съм записана там от 10 г и съм доволна
На Дан Браун съм изчела всичко, преведено на бълг.език Simple Smile
На Бекбеде съм чела "Любовта трае три години"-допада ми PeaceА Л. Ескивел и Изабел Алиенде не съм, но скоро моя приятелка миги препоръчваше, та оттам съм ги чувала. Напоследък взех да препрочитам някои от любимите ми книги-докато четях за държавен, паралелно си четях от "Старецът и морето " Wink
Виж целия пост
# 305
Колелото и аз го репоръчвам, но то който чете този жанр го е чел.
Последно си купих По-кратка история на времето, но още не съм я почнала.
дайте линк към новата тема преди да ни заключат.
Виж целия пост
# 306
Ето я - НОВАТА ТЕМА

Мамадона, много съжалявам, че я пускам вместо теб (дано не ми се разсърдиш Praynig), ама като са се разписали, а теб те няма и..........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия