ПЪРВОКЛАСНИКЪТ писмо написа сам, от дядо Коледа ще чака дар голям !

  • 16 491
  • 317
# 225
Добро утро!  Hug Днес е мой ред да черпя. Петьо става на 7 години!  Party

Виж целия пост
# 226
Честит рожден ден на Петьо, да е жив, здрав, много щастлив и да радва мама и татко!!!
А за мама   bouquet
Много ми се дояде тази торта от картинката Simple Smile
Виж целия пост
# 227
Честит празник!   bouquet
Виж целия пост
# 228
днес разбрахме лоша новина момичето(гаджето) с което криси беше записан е от нашата детска ще се мести в 32 ро Крис е като болен  Tired
Да не се казва Калина?

Днес беше Коледният концерт на началния курс на нашето училище. Пълна какафония.
Надявам се поне на 23.12. децата да си изкарат добре.Имат организиран Коледен бал с маски. Grinning
А клас ли е проблемен не мисля.Май нашия е такъв .Така и не разбрах точно заради какво напускат КАЛИНИ.Май още едно дете се гласи.Значи бианка ще си предаваме поздрави от нас за тях.Моето дете е много тъжно  вчера думите му бяха и аз искам да се махна от тия близнаци и от Преслав ми омръзна
Виж целия пост
# 229
Честит рожден ден на Петьо! Да е жив и здрав и да има много шестички!   bouquet  newsm59
Виж целия пост
# 230
Днес е Игнажден – денят, в който именници са Игнат , Пламен, Пламена и Огнян. Денят, от който, според народните вярвания, започват Коледните празници. Внимавайте кой ще влезе, "полазе" пръв в дома ви на този ден – такава ще е годината.
Ако има празнуващи - честит имен ден!   bouquet  bouquet  bouquet
Вайда , Знаток , Diana_gr , благодаря!  Hug

елказелка, честит имен ден на Оги!   Party Time Да е здрав и усмихнат и много да те радва и слуша!   bouquet
Виж целия пост
# 231
Днес е Игнажден – денят, в който именници са Игнат и Пламен. Денят, от който, според народните вярвания, започват Коледните празници. Внимавайте кой ще влезе, "полазе" пръв в дома ви на този ден – такава ще е годината.



еи добре че ни подсети да си  жива и здрава
Виж целия пост
# 232
 mar4ela5 ,
честит празник,да ти е жив и здрав Петьо,и много послушен. Hug
 -за мама.

Честит имен ден и на всички именници.. Hug
Виж целия пост
# 233
ЧРД на Марчелин Петьо!Щастие, късмет и здраве му пожелавам!   bouquet
Честит празник и на всички именяци!

Орхидея, аз мислех че говориш за ''А'' клас в 32-ро училище, не в 18-то. Crazy
Виж целия пост
# 234
Честито рожденник Марчелка,да вие жив и здрав и много да ви радва  Hug Hug Hug
 newsm59  ura newsm59  ura newsm59



Честит имен ден и на всички именници  Hug
Виж целия пост
# 235
 Честит Рожден ден на Петьо!
Много да ви радва и повече да ви слуша Wink
Виж целия пост
# 236
Честит рожден ден на ПЕТЬО да е жив и здрав на мама  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 237
Честит рожден ден на Петьо ! Марчела   Hug, да ти е жив и здрав, да успява и много да ви радва вашият юнак !



Весел празниииик ! И честито на всички празнуващи !     bouquet

Виж целия пост
# 238
Честит рожден ден на Петьо! Да ви е жив и здрав!  newsm67
Честит имен ден на всички празнуващи!
Виж целия пост
# 239
Честит рожден ден на Петьо ! Марчела   Hug, да ти е жив и здрав, да успява и много да ви радва вашият юнак !
.......
Весел празниииик ! И честито на всички празнуващи !     bouquet
10х и от нас!

ДА питам, ако никой не влезе днес у дома?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия