СПОНТАНЕН АБОРТ/ИЗВЪНМАТОЧНА БРЕМЕННОСТ

  • 91 185
  • 851
# 690
Рамото започва да боли в крайна фаза и по-добре да не стига до там. Като имаш резултати от кръвния тест ще има поне минимална яснота по въпроса, макар че само с един тест не може да се постави диагноза - трябват поне 3-4.
Виж целия пост
# 691
ясно ,3на4и ако  е  в тръбите се 3аси4а плоден сак,а на кой  ден  найрано може да се zасе4е в тръбите
Виж целия пост
# 692
Да, рамото е крайната фаза и боли толкова жестоко, че не можеш го пропусна Simple Smile
22 ден след трансфер не означава ли 4 дни закъснение? Ако е така, май просто ти е рано. ЧХГ трябва да наближи 2000, за да се види спокойно Нещото в матката, поне така е по учебник.

Ванилия, голяма си късметлийка, че два пъти сами са се резорбирали. Доколкото съм чела това е много рядко срещано изключение, май се превежда тубарен аборт.

Shanna, кръвният тест се повтаря през 48 часа.
Виж целия пост
# 693
При мен видяха сакче в тръбата 13 дни след началото на зацапването/кървенето или иначе казано на 43 ден след началната дата на последния нормален цикъл.

Да, Светли, направо не мога да повярвам на късмета си. Да, "тубарен аборт" пише в епикризата ми. Peace
Виж целия пост
# 694
Да, рамото е крайната фаза и боли толкова жестоко, че не можеш го пропусна Simple Smile
22 ден след трансфер не означава ли 4 дни закъснение? Ако е така, май просто ти е рано. ЧХГ трябва да наближи 2000, за да се види спокойно Нещото в матката, поне така е по учебник.

Ванилия, голяма си късметлийка, че два пъти сами са се резорбирали. Доколкото съм чела това е много рядко срещано изключение, май се превежда тубарен аборт.

Shanna, кръвният тест се повтаря през 48 часа.

не мила 12 ден ми е zакъснението ,трябваШе на 03 дами дойде  имах  4хг на  10 ден  след трансфера 20, на 15 ден  197,по принцип си  беШе ниско от началото ,други на 20 21 ден  виждат то4ицата ,въ3можно ли е поради   по ниско от 2000  да не се  е zасякло оЩе,
моми4ета много мипомагате  ,много ви блаагодаря, Hug
Виж целия пост
# 695
При мен видяха сакче в тръбата 13 дни след началото на зацапването/кървенето или иначе казано на 43 ден след началната дата на последния нормален цикъл.

Да, Светли, направо не мога да повярвам на късмета си. Да, "тубарен аборт" пише в епикризата ми. Peace

на мен  днес ми  е  41 ден от последния МЦ ,zна4и  сте трябва да се види скоро  ако  има,ако няма то Ще е миссед или неЩо друго ,но то4ка в матката не видяха днес...zа съжаление
Виж целия пост
# 696
Shanna, много ти е ниско ЧХГ, за да се види нещо. На 12 ден закъснение трябва да се види по принцип. Аз залагам на спонтанен, просто не се развива. Кога ще имаш резултата от днес? Той ще осветли доста въпроса, въпреки че е минала седмица от последния тест, дано правилно съм те разбрала.
Виж целия пост
# 697
Светле да правилно си ра3брала иаz предполагам 4е не се  е раzвило, оЩе не са ми се обадили от клиниката zа ре3ултата от теста,Ще направя другаде У3 след 2 дни и ако е пак  така спирам  утрогестана  ,жалко
Виж целия пост
# 698
Shanna какво става с теб как си, някакво развитие?

magig какво става със сестричката ти?

Момичета надявам се всичко да е наред с вас  Praynig
Виж целия пост
# 699
Shanna какво става с теб как си, някакво развитие?

magig какво става със сестричката ти?

Момичета надявам се всичко да е наред с вас  Praynig

 Hug ЧХГ е паднало от 6000 на 2000 newsm44
Виж целия пост
# 700
Ох, малко ми олекна, все за вас мисля...

Shanna, ти как си?
Виж целия пост
# 701
Ееееееее браво. Отървахте ножа. Много се радвам.
Виж целия пост
# 702
Ох, малко ми олекна, все за вас мисля...

Shanna, ти как си?

на мен  ми е днес 44 ден от последния Мц и ми идва днес ,от в4ера се мъчеШе,вчера падна малка кървава точка като съсирек,предполагам  беШе ембриончето  (или клетката се ка3ва не3нам  в 5,6 г.с) днес са доста повече и  е  адски  боле3нено  ,на мен  по принцип ми е бе3боле3нен Мц ,никога не  ра3бирам  че идва,явно няма и3вънматочна но утре съм  3а  всеки  случай на 4ХГ ,клиниката ме   праЩа,охх много гадни неЩа , дано не  ви се  случват или ако се  случват  на някой то поне да е  рано навреме ,прегръдки  Hug
Виж целия пост
# 703
Благодаря ви милички Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 704
здравейте мамчета и аз наскоро разбрах че съм бременна и ходих на гинеколог и ми изписа да пия фолиева киселина и дуфастон защото преди това имам 3 спонтанни аборта искам да ви попитам дуфастона може ли да навреди нещо на бебето.Ако някой ги е пил нека ми пише помогналили са                                                                                                                                       
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия