СПОНТАНЕН АБОРТ/ИЗВЪНМАТОЧНА БРЕМЕННОСТ

  • 91 185
  • 851
# 720
Vassi твоята явно не е извънматочна...
при мен след аборт, не мисед а комплетен на 28 май ,миналата седмица шуър чек ми показа положителен резултат.тоест ЧХГ-то не е паднало още. не мисля че би паднло толкова бързо дори да има проблем. дано все пак да е наред всичко при теб Hug
Виж целия пост
# 721
Васи според мен ако има някакйв проблем от който ти както разбирам се притесняваш а именно аборт,мисля че ЧХГ ще започне да пада.И аз мисля че стойностите са много добри и просто трябва да си почиваш активно и да помогнеш на човечето да се закрепи здраво.Това че гърдите ти не са вече напрегнати също да не те притеснява, при всеки е различно някои нищо не ги боли, други имат голямо неразположение, трети пък им се променят постоянно симптомите.Така че си лежи повечко сега взимай си лекарствата и всичко ще е наред.След десетина дни ще чуеш тупкащо сърчице  Hug
Ей Маги добре съм мила  Hug Чакам си лапарото  Confused TiredНезанам какво точно имаш впредвид под какво ми има  Laughing Laughing Laughing явно съм разказвала за извънматочната ми бременност която беше преди година, а ти си помислила че е сега(да пази Господ да не се повтаря) Блатодаря ти че си загрижена  Hug Кажи как е Пепи  Hug Дано всичко е ок вече и се чувства добре  Hug
Мила Шана незнам какво да ти кажа Confused дано не е извънматочна .Ако е неразвит ембрион аз мисля че ЧХГ ще започне да пада.А при теб има покачване от 15 до 22 ден и то малко  Confused което може да навява на мисълта за извънматочна.А с това кървене което имаш може да е аборт или може да е и тубарен аборт  newsm78 Незнам какво да те посъветвам.Продължавяй да пускаш ЧХГ та и да следиш как вървят.И бъди внимателна.Пожелавам ти да се окаже по-малкото зло.Пиши как си  Hug
Виж целия пост
# 722
Васи, и според мен стойностите на ЧХГ са много добри, почивай много и се пази.
Виж целия пост
# 723
TANCHETO_1103, как си? Добре ли се развива бременността?
cvetty_f, появи ли се дебела втора черта?
Стискам палци за вас!  Praynig  Hug
Виж целия пост
# 724
Vasi стойнстите са ти   много ама много  добри,Ще 4уете сър4ице, относно въпроса ти  ,дори да спре ра3витието си  4гх не 3апо4ва веднага  да пада  а след  дни ,от уринарни няма смисъл  3аЩото пока3ват положителен,но ти това не  го мисли  мисли 4е ти е  ве4е 20000,30000 4гх  ,стискам ти палци.

а 3а мен да добавя 4е днес теста беШе ве4е с понижени стойности  ,в понеделник бе 274,днес е  169,и  ми ка3аха по тел 4е вси4ко би трябвало да е  наред  3а което се надявам,дългото кървене се дължало н а остатъка прогестерон след бременност,а и днес нямам  болки ,явно не бе  иzвънмато4на а не се  ра3ви  и го  иzхвърлих  с  МЦ...много къмет н а вси4ки и никакви пове4е спонтанни  и  иzвънмати4ни  ,мисседи  да  няма  newsm17
Виж целия пост
# 725

а 3а мен да добавя 4е днес теста беШе ве4е с понижени стойности  ,в понеделник бе 274,днес е  169,и  ми ка3аха по тел 4е вси4ко би трябвало да е  наред  3а което се надявам,дългото кървене се дължало н а остатъка прогестерон след бременност,а и днес нямам  болки ,явно не бе  иzвънмато4на а не се  ра3ви  и го  иzхвърлих  с  МЦ...много къмет н а вси4ки и никакви пове4е спонтанни  и  иzвънмати4ни  ,мисседи  да  няма  newsm17

Много се радвам, че при теб нещата са клонящи към по- малкото зло. Аз само мога да ти кажа, че трябва да си направиш поне още един кръвен тест, за да следиш намалението на чхг
Виж целия пост
# 726

а 3а мен да добавя 4е днес теста беШе ве4е с понижени стойности  ,в понеделник бе 274,днес е  169,и  ми ка3аха по тел 4е вси4ко би трябвало да е  наред  3а което се надявам,дългото кървене се дължало н а остатъка прогестерон след бременност,а и днес нямам  болки ,явно не бе  иzвънмато4на а не се  ра3ви  и го  иzхвърлих  с  МЦ...много къмет н а вси4ки и никакви пове4е спонтанни  и  иzвънмати4ни  ,мисседи  да  няма  newsm17

Много се радвам, че при теб нещата са клонящи към по- малкото зло. Аз само мога да ти кажа, че трябва да си направиш поне още един кръвен тест, за да следиш намалението на чхг
,

да ,така е и  те каzаха на 02.07 да пусна оЩе един кръвен.
Виж целия пост
# 727
благодаря ви момичта за бързите отговори. Аз в понеделник пак ще пусна кръвен, а в петък на 3.,07 ще ходя пак на узи. кървенето спря, но може да е от прогестерона дето го слагам по три пъти на ден, знам ли?

Shanna, мила ще се моля следващия път всичко да е наред Praynig
Виж целия пост
# 728
благодаря ви момичта за бързите отговори. Аз в понеделник пак ще пусна кръвен, а в петък на 3.,07 ще ходя пак на узи. кървенето спря, но може да е от прогестерона дето го слагам по три пъти на ден, знам ли?

Shanna, мила ще се моля следващия път всичко да е наред Praynig

всичко Ще бъде наред при теб,и при мен  есента ,след тия 2 миссед 3аслижаваШ много пове4е радост ,дано  на  У3 види6 силно тупкаЩо сър4ице  Hug
Виж целия пост
# 729
Момичета здравейте ! Един глупав въпрос от мен тъй като не си спомням при моята извънматочна дали в първите дни след опита за забременяване има болки ниско долу и кога най- рано мога да си направя кръвен тест за бременност.
Виж целия пост
# 730
Bergeria, кръвен тест си направи 14 дни след овулацията според мен. За болките - с извънматочна ли ги свързваш? Нещо не разбрах. Според моя опит болки имах с всяко забременяване след датата на пропуснатия цикъл. Само с извънматочната нямах никакви болки. Дано съм помогнала.
Виж целия пост
# 731
И при моята извънматочна нямах болки маточни /ниско долу в средата/, а направо след 2 седмици закъснение се появиха адските болки долу в ляво до сгъвката с крака. Стискам палци за + резултат и точка в матката.
Виж целия пост
# 732
Мерси много. При мен предполагаемата овоацията беше преди 2 дни и тогава правихме опит за бебе. Знам че е доста рано, но от тогава ( не че минаия месец нямах същите придърпвания без да сме правили опит) та имам от време на време леко дърпане  в дясно, където в същност ми е наличната тръба. Да спомена, че май леко съм настинала. Не искам да си внушавам разни работи, още  е доста рано.
Виж целия пост
# 733
Момичета , помагайте  Praynig
Правихме ин витро  , на 14 ден след трансфера ЧХГ беше 55.2 , на 16 ден след трансфера беше 51.
 Нямам никакви симптоми , никакви болки. Това може ли да е извънматочна бременност и какво следва да направя? Днес звъннах в клиниката и ми казаха да повторя теста на 3.06 и пак да звънна . АКо пада чхг-то означава ли че вискчо ще е наред и няма да се стига до операция (ако е извънматона) ? Малко съм объркана
newsm78
Виж целия пост
# 734
Роси мила  Hug мисля че няма да е извънматочна.При нея ЧХГ се покачва но много бавно и не достатъчно.При теб по-скоро  не се задържа ембриончето.Незнам>Дано на следващото изследване да се е покачило ЧХГ и всичко да е наред  Praynig
Гери много от рано започна да се шашкаш пак  Hug Избий си ги от гравата тези ранни притеснения  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия