СПОНТАНЕН АБОРТ/ИЗВЪНМАТОЧНА БРЕМЕННОСТ

  • 91 168
  • 851
# 735
 В никакъв случай не искам да плаша Роси, но при мен ЧХГ падаше и въпреки това и тръба се спука, и станаха хиляди поразии....  Tired Роси,  Hug дано нямаш моя "късмет"  Praynig
Виж целия пост
# 736
В никакъв случай не искам да плаша Роси, но при мен ЧХГ падаше и въпреки това и тръба се спука, и станаха хиляди поразии....  Tired Роси,  Hug дано нямаш моя "късмет"  Praynig
Ох милата  Tired Tired Tired наситина незнаех че може и така да се случва.Аз лично нямам опит с тези ЧХГ защото при моята извънматочна сигурно четирима лекари не искаха да мипускат кръвен  Close  казваха че няма смисъл и че не е на 100 % сигурен този тест  Close Майната им.Но съм чела по този въпрос и това което днаех е че нивата се покачват но слабо.Но явно има и падащо ЧХГ.Абе ужас-това извънматочната е толкова сложна за доказване и в същото време ни заплашва живота  Tired
Роси дано не е това при теб  Praynig Пиши как се развиват нещата  Hug
Виж целия пост
# 737
ами  какво да кажа,на 22 ден  беШе 247,след 5  дни  се качи на 274,пак след 5 дни  спадна както писах на 169 и  пак след  5 дни ,днес станало 250 ,е какво е  това  вече  ,уж спадаШе  ,а се покачило пак,откачам направо,успоредно 16 ден  кървя и то не слабо Whistling
Виж целия пост
# 738
В никакъв случай не искам да плаша Роси, но при мен ЧХГ падаше и въпреки това и тръба се спука, и станаха хиляди поразии....  Tired Роси,  Hug дано нямаш моя "късмет"  Praynig

Илита как така се спука  тръба , в коя г.с. е трябвало да се  падаШ или на  кой  ден стана ми пиШи  ако можеШ на мен  днес от пункцията  ми е 45 ден ,оЩе от 22 ден след трансфера не се   видя  ниЩо  в матката
Виж целия пост
# 739
В никакъв случай не искам да плаша Роси, но при мен ЧХГ падаше и въпреки това и тръба се спука, и станаха хиляди поразии....  Tired Роси,  Hug дано нямаш моя "късмет"  Praynig

Илита как така се спука  тръба , в коя г.с. е трябвало да се  падаШ или на  кой  ден стана ми пиШи  ако можеШ на мен  днес от пункцията  ми е 45 ден ,оЩе от 22 ден след трансфера не се   видя  ниЩо  в матката
Мила, писах ти на лични. След 45 дни кървене последва абразио - НИЩО, на другият ден - лапаро ..... това обясни моите мъки от 14.09.2008 до 29.10.2008 - не съм броила дните но май са около 45... Правих  4 кръвни - първи - 391 ..... и нещо си , втори седмица след това 71 на следващият ден 61 - резултат, четвърти  12.1 .....: сепсис и руптура /или както там се казва...  ooooh!/ на дясната тръба. Факт: без тръба в момента на стимулация и се моля останалата ми тръба да не ми изиграе някой номер с хидросалпинкс.  ooooh!
Виж целия пост
# 740
то  съм с една проходима тръба и бе3 това, да в3емат да ми опропастят и останалата ,абе чудо направо,как така  45 кървене ,45 дни си  кървяла  ли ,това  е страШно много  време,4етох тук  zа Метотрексата  но той  е инжекция  ,на мен  някакви  хап4ета ми дават ,утре  Ще ра3бера  какви  и  3а какво,някой  3нае ли  видове хапчета  3а това,а3 не бях  чувала досега,притеснена съм  много,днес  следобед вече се 3асили болката  ,не мога да се  иzкаШлям ,да стана  от  стола, боли...
Виж целия пост
# 741
Значи и да пада чхг -то не е гаранция че лапарото ще се размине така ли?(че вече имам 3 и ...) Организма не може да се изчисти сам ли?  newsm78 Ох притеснявам се.... Някакви болки и кървене трябва ли да имам ? КОга най рано може да се диагностицира извънматочна бременност?
Виж целия пост
# 742
Моята извънматочна я видяха 2 седмици след закъснението. 1 седмица след закъснение получих кафяво течение, типично за извънматочна бременност, не прилича на нормален цикъл, кафяво и воднисто е. Тогава получих и болките в ляво, в която тръба беше. На мен също не са ми пускали ЧХГ, просто при приема в болницата веднага се усъмниха, заради + уринен тест, липса на нещо в матката и болките.
Роси надявам се от двете злини по-малката да е. Дано е неразвило се ембрионче в матката, струва ми се, че това ще е.
Виж целия пост
# 743
Упокоявам се че нямам кървене , но от вчера усещам едни бодежи от ляво , дано да е нещо като пмс . Ще пиша довечера какво става   Hug Благодаря ви!
Виж целия пост
# 744
Моята извънматочна я видяха 2 седмици след закъснението. 1 седмица след закъснение получих кафяво течение, типично за извънматочна бременност, не прилича на нормален цикъл, кафяво и воднисто е. Тогава получих и болките в ляво, в която тръба беше. На мен също не са ми пускали ЧХГ, просто при приема в болницата веднага се усъмниха, заради + уринен тест, липса на нещо в матката и болките.
Роси надявам се от двете злини по-малката да е. Дано е неразвило се ембрионче в матката, струва ми се, че това ще е.

мен ме гледат съЩо от 2те седмици след 3акъснието насам и не виждат  ниЩо,обаче кървя,на моменти  кърваво  воднисто,но не и кафяво или тъмночервено,на 4 ден от т ова кървене и3хвърлих 3 около 6см. големи съсирека и дебели ,бай вероятно лигавицата ,тогава помислих че Ще  ми се ра3минат  проблемите ,ама не ...болките ми са само  в ниската част  на корема,в тоалетната ,при друсане,при сядане н а стол ,при ставане,..оф Whistling
Виж целия пост
# 745
да се отчета и тук ,макар ч е го копирам
Върнах се  от док,и3пих на място  3 таблетки по  200мг. Mifegyne,хапчета които и3пол3ват вместо мед.аборт ако  бременноста е до 49 дена от последния МЦ,при мен идват малко пове4е дните но   не би  трябвало да е  проблем ,3аЩото бременноста не е  нормална и не напредва а  и кървя от  седмици ,по пронцип  се дават оЩе неЩо след около 3 часа но намен  няма да ми дават ,3аЩото по мнение на док ,само та3и  до3а трябва да свърШи работа,че не може да е и3вънматочна с те3и нива на4гх ,а са останали  клетки  от ембриона,zа  и3вънматочна ка3а 4е 4гх трябва да нараства сповече стойности от моите,така че Роси мисля че  няма да имаШ проблеми,късмет Hug
Сега чакам да  текна оЩе по серио3но  Sick и  след 10 дни пак кръвен,направо ми окапа ръката от кръвни вече Tired
Медикамента го  имат тук  3а  доста ефикасен и препоръчителен вместо аборт,жалко че в  България него и3пол3ват ,по им е лесно да им се плаЩа  в Бг,но 3а съжалени го дават противопока3ен 3а и3вънмато4на ,3аЩото нямал действие в тръбите но можело да се  пробва... Confused
Виж целия пост
# 746
Упокоявам се че нямам кървене , но от вчера усещам едни бодежи от ляво , дано да е нещо като пмс . Ще пиша довечера какво става   Hug Благодаря ви!
Роси, болките са много силни, въобще не става дума за бодежи. Когато за пръв път я почувствах, щях да припадна, така ме замая.

Шана при теб явно става дума за спонтанен аборт, но не можеш да се изчистиш сама и затова все кървиш. Дано лекарствата подействат.
Виж целия пост
# 747
Момичета , нямам извънматочна. ЧХГ-то днес е 10.2 . Спирам лекарствата и чакам цикъла , а после с док ще търсим причина за неразвитието на бебо. Благодаря на всички за съветите , палците и за подкрепата Hug
Виж целия пост
# 748
Момичета , нямам извънматочна. ЧХГ-то днес е 10.2 . Спирам лекарствата и чакам цикъла , а после с док ще търсим причина за неразвитието на бебо. Благодаря на всички за съветите , палците и за подкрепата Hug

Имунологични изследвания правила ли си в Плевен?
Виж целия пост
# 749
Правих в Малинов , а не в Плевен. Уж всичко е наред...някакви малки отклонения имам от нещо (мисля че фосфолипидните антитела) . Ще говоря с док. Мисля да пуснем и генетични
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия