( 1 ) - какво показва другият пред нас, маската, която е надянал, ако има такава
( 2 ) - това, което другият прикрива от нас, което не иска да покаже. Възможно е да няма съществена разлика между карти (1) и (2), все пак някои хора са достатъчно открити.
( 3 ) - това, което другият би искал да получи от тази връзка, на което се надява
( 4 ) - това, което другият не желае, от което се страхува, което не иска да получава
( 5 ) - това, което другият мисли за нас, осъзнати цели и намерения. Ако тук има дворцова карта от същия пол, какъвто е пола на питащия - значи другият е тясно свързан в мислите си с друго лице. Карта с полът на този, за когото питаме показва, че той е прекалено вглъбен в мисли за себе си.
( 6 ) - това, което другият чувста по отношение на нас, неосъзнатите импулси, които го движат.Ако тук има дворцова карта от същия пол, какъвто е пола на питащия - значи другият е тясно свързан в чувствата си с друго лице.
( 7 ) - настоящето положение на нещата в тези отношения. Тази карта е много съществена и в нейния контекст би трябвало да се разглеждат всички останали. Ако тя показва, че отношения няма, всички карти за другия, всъщност вероятно не касаят нас като мисли и чувства, а някой друг или по принцип са някакви актуални за него неща в момента.
( 8 ) - това, което лежи по пътя на развитието. Негативна карта тук препятства отношенията, позитивна - помага. По принцип това е нещо, което трябва да се вземе под внимание, някакъв фактор, който оказва влияние.
( 9 ) - вероятен краен резултат, така както вървят нещата в момента.
Първо извинявам се за нескопосаното подреждане - това е подредбата а по-горе са картите, които съм изтеглила.
(1) Рицар чаши
(2)Асо пентакли
(3) 8 чаши
(4) Любовниците
(5) Слънцето Обърната
(6) 8 меча
(7) Сила
( 8 ) 8 пентакли
(9) 3 пентакли
Явно пред теб ММ се представя в романтична светлина. Или флиртува с теб или пред теб разкрива чувствителната си страна от характера. По нататък в подредбата излизат пентакли (може би работите заедно), но на мен ми се струва,че не на тема работа са вашите разговори. Интересното е че към Асото изтеглих пояснителна карта и тя беше Асо мечове
. Струва ми се,че може би има някакво недоразумение между вас и той би искал да оправи нещата. Има борба за надмощие - кой ще се наложи, кой е по-силния характер - и мисля,че това е flam_e - все пак Сила е жена повела лъв
Да не би да си му шефка? Занапред отношенията ви ми изглеждат професионални - работа заедно може би и то ще върви доста добре. Опасявам се,че нищо смислено не казах, но тези карти са ми трудни за тълкуване. Като цяло мисля,че работите заедно (или поне ще работите), мисля,че може би ти си негов шеф, а той има някакви романтични идеи спрямо теб, обаче нещо се е объркало май в ситуацията.Големи глупости ли съчиних



, но може би ако прочета всички теми от началото , ще ми се изяснят доста неща, затова няма да ви занимавам с безсмислени въпроси, на които сте отговаряли сто пъти...
Доверявам се повече на усещанията си и символиката на картината.
. Благодаря ти за подредбата и тълкуванието! 