Попитай Козметичката

  • 82 921
  • 736
# 345
Нека питат, може някой да знае отговорите.  Wink
Виж целия пост
# 346

  Здравейте и от мен! Hug

 Искам да попитам - как бих могла да отстраня подкожните пъпчици на триъгълника? Thinking
 Ползвам епилатор и веднъж месечно бръснач, но въпреки това пак ми се появяват. ooooh!
Искам да подчертая, че използвам и ексфолиант преди да се епилирам
 Обмислям все по-често да се подложа на фотоепилация, но все не намирам среме да си потърся добър козметик в Бургас. baby_neutral
  Ще се радвам някой от Бургас да ми помогне да си намеря добър козметик.  bouquet

ако още не си се насочила мисля, че трябва да посетиш студио S - над ресторант инканто, на пл. баба ганка
отиди само на консултация и сама се увери
Виж целия пост
# 347

  Здравейте и от мен! Hug

 Искам да попитам - как бих могла да отстраня подкожните пъпчици на триъгълника? Thinking
 Ползвам епилатор и веднъж месечно бръснач, но въпреки това пак ми се появяват. ooooh!
Искам да подчертая, че използвам и ексфолиант преди да се епилирам
 Обмислям все по-често да се подложа на фотоепилация, но все не намирам среме да си потърся добър козметик в Бургас. baby_neutral
  Ще се радвам някой от Бургас да ми помогне да си намеря добър козметик.  bouquet

ако още не си се насочила мисля, че трябва да посетиш студио S - над ресторант инканто, на пл. баба ганка
отиди само на консултация и сама се увери

Студио С, е страхотен салон, вече 6-7 години ходя само там
Виж целия пост
# 348

  Здравейте и от мен! Hug

 Искам да попитам - как бих могла да отстраня подкожните пъпчици на триъгълника? Thinking
 Ползвам епилатор и веднъж месечно бръснач, но въпреки това пак ми се появяват. ooooh!
Искам да подчертая, че използвам и ексфолиант преди да се епилирам
 Обмислям все по-често да се подложа на фотоепилация, но все не намирам среме да си потърся добър козметик в Бургас. baby_neutral
  Ще се радвам някой от Бургас да ми помогне да си намеря добър козметик.  bouquet

ако още не си се насочила мисля, че трябва да посетиш студио S - над ресторант инканто, на пл. баба ганка
отиди само на консултация и сама се увери

Студио С, е страхотен салон, вече 6-7 години ходя само там
newsm10
Виж целия пост
# 349
Моят въпрос е при кола маската в областа на триъгълника, в салоните изпозлват ли се обезболяващи спрейове или други медаикаменти и какви?Някой бе споменавал за Лидокайн,но той май действа само върху лигавици?!
Виж целия пост
# 350
А моя е става ли си кофти, когато се приготвите за колата- смисъл се съблечете и чакате да започне. Аз от доста време се каня, но все ме хваща  срам и немога да се наканя. Вярно, че това и е работата на жената, ама ... де да знам. Ако се изложа по някакъв начин после ...
Вас така ли ви беше срам първия път?
Виж целия пост
# 351
Моят въпрос е при кола маската в областа на триъгълника, в салоните изпозлват ли се обезболяващи спрейове или други медаикаменти и какви?Някой бе споменавал за Лидокайн,но той май действа само върху лигавици?!
Лидокаина има много слаб обезболяващ ефект.А и няма как да ти се сложо,защото за да е ефектива цялата процедура кола маска,кожата трябва да е суха и чиста(т.е. никакви кремове,лосиони и тоалетни води).
Съжалавам момичета,но истината за колата е "Трай бабо за хубост".
А и след 2-3 път вече не боли.
Виж целия пост
# 352
Безопастно ли е  да ползвам крем депилатоар на KLORANE  за цялата област около триъгълника
Абсолютно безопасно ,
стига да не си алергична към някоя от съставките,за да не раздравзниш лигавицата!
Виж целия пост
# 353
аз също съм козметик и по-нагоре прочетох за обтриване на лицето със спирт Shocked това е пълна отживелица и противопоказно.

А ако спирта е единственото нещо от което не ми излизат пъпки????
Maria Dimitrova е права,а и процедурата обгаряне със спирт е изключително болезнена и трябва да се прави февруари,когато слънцето е най- слабо.
На кратко серия от обтриване с висок процент спирт,докато кожата не стане кафява,и махане на повърхностният слой(въпросната кафява коричка).За мен лично абсолютно излишно,като процедура.
А моя е става ли си кофти, когато се приготвите за колата- смисъл се съблечете и чакате да започне. Аз от доста време се каня, но все ме хваща  срам и немога да се наканя. Вярно, че това и е работата на жената, ама ... де да знам. Ако се изложа по някакъв начин после ...
Вас така ли ви беше срам първия път?
Повярвай ми на никой не му пука ,че си без гащи.Въпросът е ти да си спокойна и отпусната.Ако ще правиш на цял триъгълник е безумие да си с бикини.
Виж целия пост
# 354
Безопастно ли е  да ползвам крем депилатоар на KLORANE  за цялата област около триъгълника
Абсолютно безопасно ,
стига да не си алергична към някоя от съставките,за да не раздравзниш лигавицата!

A ефекта достатъчно добър ли е...в смисъл едно намазване, или са необходими няколко такива, без особен ефект? newsm78
Виж целия пост
# 355
Безопастно ли е  да ползвам крем депилатоар на KLORANE  за цялата област около триъгълника
Абсолютно безопасно ,
стига да не си алергична към някоя от съставките,за да не раздравзниш лигавицата!

A ефекта достатъчно добър ли е...в смисъл едно намазване, или са необходими няколко такива, без особен ефект? newsm78

Имай в предвид,че ефекта на депилатоара е същият ,като този на бръснача.Космите растат по-бързо,единственият плюс е гладката кожа.
Виж целия пост
# 356
Вярно ли е, че топлата кола маска е препоръчителна при проблеми с подкожни косми. Аз имам много от тях и си търся салон, който да работи с въпросната кола маска, но се оказа че студената е предпочитана от козметиците. А другият ми въпрос е някой има ли отзиви за продукта Ingrow Go-има ли ефект върху подкожните косми. Марката е Skin Doctors.
Виж целия пост
# 357
Вярно ли е, че топлата кола маска е препоръчителна при проблеми с подкожни косми. Аз имам много от тях и си търся салон, който да работи с въпросната кола маска, но се оказа че студената е предпочитана от козметиците. А другият ми въпрос е някой има ли отзиви за продукта Ingrow Go-има ли ефект върху подкожните косми. Марката е Skin Doctors.
Много малко са салоните,които работят с въпросната топла кола маска(азуленова кола маска),защото е доста трудоемка .За сега салона за който се сещам и работят с тази топла кола маска е на НДК с/у малкото бТВ.
По-късно ще ти пиша на лични,как точно да го намериш.
Виж целия пост
# 358
   Здравейте , имам въпрос относно отстраняването на косъмчетата от мустака , по какъв по ефикасен начин могат да се премахнат освен с кола! Кое ще ми препоръчате фото или лазерна епилация? Благодаря предварително !  Simple Smile
Виж целия пост
# 359
 smile3523
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия