Попитай Козметичката

  • 82 916
  • 736
# 735
Здравей Йори, и аз се записвам за темата. Имам следният въпрос: какво мислиш за лепенките, които се използват за премахване на черни точки от нос и брадичка. На 25 г и имах доста черни точки предимно по носа, вече няколко пъти в домашни условия ползвам такива лепенки и мога да кажа, че голяма част от точките вече ги няма. смяташ ли, че са по разумно средство за използване в домашни условия отколкото стискането?
Иска ми се да чуя мнението на специалист, за да знам дали да продължа да ги ползвам!
Виж целия пост
# 736
Попитай козметичката 2
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия